PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben hayatımda bu kadar şanssız olmadım

.Xpre
28/01/2012, 14:03
Arkadaşlar ben 2-3 aydır beta key alabilmek için uğraşıyorum. Playdota dan dota 2 survey den her türlü başvuruyu yaptım playdota dan 2 aydır aralıksız her gün mesaj yazıyorum başlığa bir türlü beta key alamıyorum.Şimdi beta keyi olan arkadaşlar bunun bir püf noktası mı vardır nedir bir bilen yok mudur ya ben bu kadar şanssız olamam ya :D

özet olarak: Bunun bir püf noktası falan varsa YARDIM EDİN MEMEDALİ BEY!

.Xpre
28/01/2012, 14:18
demek ki bu tamamen benim şanssızlığım en iyisi ben gidip bi banyo yapayım belki o zaman gelir beta key :D

tarhuman
28/01/2012, 15:38
hangi konuya her gün yazıyorsun

Hapkido
28/01/2012, 15:48
Bıkmadını mı acaba bu tür konular açmaktan DotA 2 çıktığından beri herkesin aynı dertten muzdarip olduğunu farketmedin mi. Herkes senin yazdığına benzer şeyleri yazıp aynı dertten muzdarip olma yolunda zaten. Oluruna bırak ve iyi biri ol. İyi biri olursan belki birgün şirinleri bile görebilirsin. :(

.Xpre
28/01/2012, 16:22
Bıkmadını mı acaba bu tür konular açmaktan DotA 2 çıktığından beri herkesin aynı dertten muzdarip olduğunu farketmedin mi. Herkes senin yazdığına benzer şeyleri yazıp aynı dertten muzdarip olma yolunda zaten. Oluruna bırak ve iyi biri ol. İyi biri olursan belki birgün şirinleri bile görebilirsin. :(

sizi sıktıysam özür dilerim tavsiyenize uyucam ve böyle bir konu açmayacağım haklısınız.

FafraGa
28/01/2012, 22:45
sabreden derviş muradına ermiş ben kaç gündür pd deki acc ve pass imi düşünüyorum şükür ki buldum başladım postlamaya :D

D1e-_-
29/01/2012, 01:09
Böle konuların açılmasına bende karşıyım zavallı acınası bir halde gibi gözüküyorsun. Ayrıca PD' ye 1 defa atmıyormuyduk mesajı beyler :V