PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DDLT Şampiyonu "Know Your Enemy"

Nighthawk
30/01/2012, 17:30
Beşiktaş Adeks'te offline olarak düzenlenen Dota'nın Devleri Lan Turnuvası (DDLT) 29 Ocak sabahı başladı, ancak 29 Ocak'a sığmadı. Yarı finaller gece 12'ye kadar ancak tamamlanabildi. Büyük finalde Old School ve Know Your Enemy karşı karşıya gelirken üçüncülük maçına da ARMY ve IPD takımları çıktı. Üçüncülük maçı çok uzayınca ARMY ve IPD takımları dostluk kazansın diyerek beraberlik ilan edip 3.lük ödülünü paylaştı. Final maçı iste 30 Ocak saat 12:00'a ertelendi.

Bugün oynanan final maçında galip ayrılan taraf Know Your Enemy (KYE) oldu. MVP ödülünün kazananı, finaldeki Broodmother performansıyla KYE takımından Frasty oldu. KYE takımı 800 TL para ödülü, Frasty ise Steelseries Sensei Mouse kazandı.

Know Your Enemy Kadrosu:
TimeWanderer
Frasty
PosingAsMe
Aeonshate
Expert

Arkadaşlarımı tebrik ediyorum ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum :)

Replayler ve röportajlar oyunguru'da daha sonra yayınlanacak, biz de buradan aktarırız.

canifeto12
30/01/2012, 18:01
kisi bası 160 tl yol parasını cıkarbilmisler mi bari

TNTacme
30/01/2012, 18:07
bence egolar tatmin oldu :S genede tebrikler

bykaya
30/01/2012, 18:34
Adamlar organizasyonu yapmışlar turnuvayı tamamlamışlar ego mego ne fark eder tebrik ederim herkezi.
Maksat muhabbet hoş sohbet gerisi hikaye bence.

Mavi
30/01/2012, 18:49
gruplarda KYE yi yenen Harass ın 3. olan IPD ye elenip yarıyolda kalması komik

JusticeHunter
30/01/2012, 19:15
Güzel bir seri oldu bence, Oldschool'un da hakkını yememek lazım özellikle ilk oyunda stratejilerini çok iyi yansıttılar oyuna. Buna rağmen KYE takımı hak ederek kazandı tebrik ederim.

D1e-_-
30/01/2012, 19:23
Army ve IPD yi tebrik etmek lazım.

Nighthawk
30/01/2012, 19:49
bence egolar tatmin oldu :S genede tebrikler

Bu oyundan competitive olarak zevk alanlar da var yense de yenilse de oynarken zevk alanlar da var. Kimsenin hadi beyler toplanıp ego tatmin etmeye gidelim dediği yok. Öyle olsaydı bütün spor organizasyonlarına da "ego tatmini" diyebilirdik.

Burakula
30/01/2012, 20:26
frasty en iyilerden olduğunu takrar kanıtladı hepsini tebrik ederim keyifli maçlar çıkardılar

CoolStoryBro
30/01/2012, 20:33
Gitme fırsatı bulamadım ama gayet güzel turnuva olmuş sanırım. Son dörde KYE, Harass, IPD ve ARMY kalır diye düşünmüştüm Harass yerine OldSchooL kalmış gayette iyi oynamış. KYE zaten sevdiğim favori gördüğüm clanlardan biri, gerek bireysel gerek takım oyunu olarak güzel işler başaran oyunculara sahipler. Tebrik ederim böylesine önemli clanların katıldığı turnuvayı kazanmak kolay bir iş değil.

Ayrıca neredeyse her turnuvada birbirleriyle karşılaşıp uzun soluklu zevkli maçlar çıkartan IPD ve ARMY clanlarını da yaptıkları bu güzel hareketten ötürü ayrıca tebrik ediyorum.

ViktorReznov
30/01/2012, 20:57
Son oyunda stream de tam dediler ki "bu oyun 60 dakka sürer en az". 5 dakka geçmeden patladı oyun, 1 combatta teamkill sayesinde :)

Hapkido
30/01/2012, 21:08
ego varsa kavga var şiddet var küfür var. Daha başka var da var

TNTacme
30/01/2012, 23:11
tmm yorumumdan doalyı herkesden özür dilıyorum bu kadar tpki alacağımı sanmamıştım tekrar tebrıkler kazanan takıma :)

JusticeHunter
30/01/2012, 23:44
Final replaylerine http://www.gosugamers.net/dota/replays/ burdan ulaşabilirsiniz.

Nighthawk
30/01/2012, 23:53
Final replaylerine http://www.gosugamers.net/dota/replays/ burdan ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler

KennyMajere
01/02/2012, 11:45
Replaylere,Fotoğraflara Buradan (http://www.oyunguru.com/index.php?site=news_comments&newsID=3405&lang=tr) ulaşaiblirsiniz.Final röportajlarını ve bazı yayın kayıtlarını en kısa sürede eklemeye çalışacağım.

Elit
01/02/2012, 13:52
Replaylere,Fotoğraflara Buradan (http://www.oyunguru.com/index.php?site=news_comments&newsID=3405&lang=tr) ulaşaiblirsiniz.Final röportajlarını ve bazı yayın kayıtlarını en kısa sürede eklemeye çalışacağım.

Sevgili kenyy turnuva boyunca iki ayrı stream dan yayın yapıldı , final macı baslamadan önce basladıgında 1. , 2. , 3. mac sırasında da defalarca chatten farklı kişilerce dile getirilen lag lı yayın olayına müdaheleyi neden etmediginizi öğrenebilirmiyim (chatten okunduguna eminim o sırada yapılan yorumlardan ) , diğer stream dan kesinlikle hiç bir sorun olamdan izlenirken final macı stream yapılırken de keske diğer stream yapılan ip yada kullanıcı yada farklı etken ne ise keşke ondan yapsaydınız umarım bir sonraki turnuvada bu tarz nacizane serzenişlerimiz dikkate alınır . saygı ve sevgilerimle .

FafraGa
01/02/2012, 15:00
arklarla garenada 5 kişi girdiğimiz pub gameler ne kadar zevk veriyor böyle bi turnuvada beraber olmak kim bilir ne kdar zevklidir :)

KennyMajere
01/02/2012, 18:00
Sevgili elit,yayın yapılan 2 makinada 2 gün boyunca açık kaldı ve final günü takımların fazla zamanı olmadığı için acele ile stream'i denemeden yayına açtım,yayın değil bilgisayar donuyordu kombatlarda,malesef biraz fail oldu o kısım.hiç sunmayacaktım ama bi şekilde canlı sonuç görmeleri gerekir diye düşündüm.