PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HAYIR SEVER TÜRK GENÇLERİ :)

Legolordi
02/02/2012, 21:14
Arkadaşlar bu dota 2 key/invite resmen ticaret olmus kimisine 2 3 kere key çıkarken benim gibi kimilerine 1 tane bile çıkmıyor :(
Boş yere yazıyorum belki ama hayrına invite verebilecek bir arkadaşım varsa beni çok mutlu eder :) altı üstü oyun :D
oyun release oldugunda acımam veririm para üye olurum ama beta sürümü altı üstü bi invite vermek bu kadar mı zor herkes para manyağı olmuş aç gözlülük diz boyu :) neyse varsa beni ipleyen bi arkadaş invite verecek hayrına bi pm atıversin bana acayip sevaba girer iyi oyunlar bol dota 2 li günler dilerim :D

GalloP
02/02/2012, 21:20
bende seninle aynı durumdayım arkadaşım ama herkes istediği için midir ne para işin içine baya girmiş 1 kaç kişi çekiliş falan yapıyor ama daha çıkmadı

Legolordi
02/02/2012, 21:31
Anlamadıgım sey nedir bu yani bedavadan cıkıyor adamlara sonucta. tamam esine dostuna verirsin de parayla satmak nedir? ver ki türk nufusu artsın oyunda satamayıp da öyle tutanlar da var ne yapacaklar sirkeye banım tursusunu mu kuracaklar inviteların anlamıyorum :)

Lexsarko
02/02/2012, 22:00
Hangi çekiliş veya yarışmalara katıldınız? Steam hesabınız var mı?

DN: Elimde şu an beta yok. Meraktan soruyorum.

GalloP
02/02/2012, 22:46
steam hesabım var trdota.net te 3kişi çekiliş yaptı 3ündede çıkmadı ama bu sitede çoğu kişi satıyor
çekilişi yapan site değil invitesi olan 3 farklı kişidir.

Legolordi
02/02/2012, 23:41
steam hesabım tabiki var ilk daha beta sign uplar basladıgında basvurdum cıkmadı playdotaya hergun post yazıyorum cıkmadı yaklasık 60 tane verdiler şimdiye kadar ama bana cıkmadı resim yarısmasına bile katıldım dota2 official pagede yine cıkmadı sans iste cıkmayınca cıkmıyor :(

Lexsarko
02/02/2012, 23:59
Geçmiş olsun o zaman :) Umarım bundan sonrakilerde şansınız yaver gider.

Legolordi
03/02/2012, 00:00
teşekkür ederim sayın forum yöneticisi :D