PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konu yerini bilemedim ama DotA 2 hakkında bir bakın lütfen

XRy
03/02/2012, 13:05
Bugün hotmailimi açtım ve playdota.com dan 10 tane mesaj atmışlar . İnvite fln bişey demişler . Playdota Bot beta key göndermiş galiba . Nasıl yapacağımı anlatabilecek birisi var mı ?

napstar
03/02/2012, 15:50
Beta Key kazandığın için üyeler yavşamıştır. Bir de birileri hesabına girmeye çalıştığı için onun mesajı gelmiştir. Playdota'dan gelen mesaja bak sadece. Orada key olcak. Steam hesabına gir. Üstte Friends butonunun yanında "Games" var. Ona tıkla. Sonra "Activate a product on Steam" e tıkla. 2 Kere Next yapıcan, sonra sana mail olarak gönderilen cod'u oraya gireceksin. Sonra Dota2'yi indiricek kendisi. Sonra Yardır...

Nighthawk
03/02/2012, 17:39
Steam ile ilgili rehberlerimizi burada (http://www.gamehonor.com/forumdisplay.php/87-Teknik-Destek) bulabilirsin.

Steami hallettikten sonra Steam'den sol alttaki Add Game (Oyun Ekle) > Activate a product on Steam (Yeni bir ürün etkinleştir) e girerek playdota'dan kazandığın keyi girdiğinde oyun kütüphanene Dota 2 eklenecektir.

Tebrik ederim, iyi eğlenceler.

XRy
03/02/2012, 18:06
Her şeyi yapmıştım da oyunda delay var sorunu çözmek mümkün müdür ?

Nighthawk
03/02/2012, 18:09
Her şeyi yapmıştım da oyun da delay var sorunu çözmek mümkün müdür ?

Delay varsa internet bağlantısıyla alakalıdır. Aktif bölgelerde sadece Avrupa'nın seçili olmasına dikkat edin. Böylece uzak sunuculara bağlanmamayı garantilersiniz. Bunun dışında, sizin bağlantı kalitenizle alakalıdır.

GalloP
03/02/2012, 18:28
bilgisayar özellikleride delay yapabilir.

Nighthawk
03/02/2012, 18:30
bilgisayar özellikleride delay yapabilir.

Donanım yetersizse takılmalar, donmalar olur. Delay dediğin şey paketlerdeki gecikmeden dolayı verdiğin komutların geç gitmesi, oyundaki olayların geç gelmesi. Tamamen networkle alakalı.

Bu arada optionstan network quality'yi low a getirmeyi de deneyin, işe yarayabilir.