PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Warcraft III Ailesi

Vulcan
05/02/2012, 20:40
Bu grup, en başta JFA ve DotA olmak üzere düzgün insanlar bulup düzgün oyun atmak isteyen kişiler için açılmıştır.
Grubun kurucusu benim ve bu grup uzun süredir aktif. Grubumuzda uzun süredir aramızda olan kişiler var fakat bir çok yeni oyuncu grubumuzu bir süre sonra siliyor. Umarım grubumuzda kalıcı olursunuz. Gerçekten bir aile gibiyiz. Ara sıra ufak tartışmalar, sürtüşmeler yaşanıyor elbette ama sonuçta birbirimizi seviyoruz :)

Bu grup ne işime yarayacak ?

En büyük sorunlarımız quit atılması, küfür edilmesi, alay edilmesi ve saygısızlık. Oyunlara girmeden önce msn açıp grup penceresinden oyun varmı diye sorarak veya oyun kurmak istediğiniz zaman oyuncu arayarak düzgün kişiler ile oyun oynayabilirsiniz. Vaktinin değerli olduğunu ve bu vakti küfür edilen, kavga edilen, quit atılan oyunlar için harcamak istemeyen kişiler

Bu grubun kurulma amacı nedir ?

Bu grup, vaktinin değerli olduğunu, bu vakti tanımadığı kişilerle, küfürlerle, hakaretlerle ve quitlerle dolu oyunlarla harcamak istemeyen kişilerin bir araya gelmesi için kurulmuştur.

Grubunuza nasıl katılabilirim ?

Çok basit. MSN kişi listenize group310482@groupsim.com adresini ekleyin

Grup kuralları

Klasik kurallar dışında özellikle bilmenizi istediğimiz şey şu
* Lütfen bir şey yazacağınız zaman enter tuşunu çok kullanmayınız. Kuracağınız cümleyi ne kadar uzun tutup ne kadar az enter kullanırsanız o kadar daha düzenli ve okunaklı bir chat penceremiz olur

Müsait olmadığım zamanlar gruptan mesaj almak istemiyorum, ne yapmalıyım ?

Grup penceresinde kullanabileceğiniz komutlar var

/name "nick" (nickinizin grupta nasıl gözükmesini istiyorsanız "nick" yerine nickinizi yazınız)
/b "60" (60 dakika boyunca gruptan mesaj alınamaz. 60 yerine herhangi bir sayı girilebilir)
/rule (grup kurallarını ve duyuruları okumak için)
/names (o an online olan grup üyelerini görmek için)
Eğer komutlar çalışmıyorsa msn messenger'ınızda bir eklenti var demektir. Grup penceresi açıkken titreşim yollayın, bir davet gelecek. O daveti kabul ederseniz sağ tarafta panel açılacaktır.

Oyuncularımızın çok büyük bir kısmı garenadandır sizleride aramızda görmek isteriz

Not: Bu grup hiç bir foruma, siteye, sunucuya bağlı değildir ve olmayacaktır. Amacımız "Ben quitsiz küfürsüz hilesiz oyun arıyorum" diyen insanları bir araya toplamaktır.

Burakula
05/02/2012, 21:00
ben de katılmak isterim ve fakat ben eurobattle ve weplada oynamaktayım:S

flamboty
05/02/2012, 21:23
Evet bende katılmak isterim ama Eurobattlede oynuyorum garenada oyunculuk mh üzerine

Vulcan
06/02/2012, 13:02
Zaten Eurobattle'da hemem hemen hepimizde var ve not olarak düştüm zaten. Bu grup belli bir yere bağlı değil. Tek amaç bizim gibi quit atmayan, küfür etmeyen, saygısızlık etmeyen insanlarla beraber oynamak. Grubun adresini msn kişi listenize eklemeniz katılmanız için yeterlidir :)

gezzgin
06/02/2012, 19:20
Arkadaşlar ben grubu ekledim ama 2 haftadır grup çevrimdışı msnde...

Vulcan
06/02/2012, 20:57
Hah bunu dediğin iyi oldu ara sıra çünkü groupsim ile ilgili sorun oluyor bazen çevrimdışı gözüküyor. Bana adresini verirsen hemen hallederim sorunu.

Zegradite
06/02/2012, 21:50
Aslında benim bu gruba birçok kez katılma girişimim oldu fakat bazı nedenlerden dolayı süreklilik gösterememiştim.Online süremin pek fazla olduğu söylenemez ve dota camiasında da yeni sayılırım.Bu sebeple bunları aşmadan katılmak garip olur diye düşündüm.Fakat quitsiz, küfürsüz, hilesiz bir oyun herkesin olduğu gibi benimde tercihim olduğu için JFA ailesiyle en kısa zamanla tanışmak istiyorum. ^.^

Vulcan
06/02/2012, 21:57
Neyi ne kadar iyi oynadığın, nasıl oynadığın, pro veya noob olup olmaman önemli değil.

gezzgin
07/02/2012, 00:20
pc_colick@hotmail.com MSN adresim bu...
Garenada onlarca kez JFA kurmama rağmen sadece 1 kez oynayabildim haritayı, JFA odasında da herkes DotA oynuyo...

Vulcan
07/02/2012, 19:46
Bu yüzden bizim için bu grup herşey :) Aramıza hoş geldin, umarım kalıcı olursun.

flamboty
07/02/2012, 19:49
JFA Benide ALırmı ? Messenger adresim onurcanmert1@hotmail.com :))

Vulcan
08/02/2012, 03:30
Arkadaşlar bizim kapımız herkese açıktır bunu her fırsatta söylüyorum :)

flamboty
08/02/2012, 10:27
AL valla ya valla oyunda adam kfür ediyo ediyo bide arkadaşları falan var yollayamıyorzda illa cıkartıyo yanmda kardesim babam falan oluyor. cıkmak zorunda kalıyorum.

canifeto12
08/02/2012, 15:07
grupta toplasan 3 tane insan var . gerisi gg

flamboty
08/02/2012, 19:23
Çoğaltırız :)