PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ImCash

ImCash
09/02/2012, 02:56
Merhaba,

Ben Oğulcan 1996 aydın doğumluyum yani yaklaşık olarak 16 yaşındayım dota hayatım cok kücüktüm yalan olması cok erken yaşta dota oynamaya başlatım counter strike oynarlardı internet kafede bi ara dotayı gördüm ve abilerimi çok özenmiştim çünkü çok değişik bir oyun gibi gelmişti ve başladım dotaya hatırlıyorum ilk counterle tanıştığım zamanlarda 1. sınıfa gidiyordum suan lise 1 2x im baya olmus yasımın neredeyse yarı yarısı dotayla geçmiş diyebilirim son 2 senedirde EB de oynuyorum arada darer giriyorum ama pek sarmıyor delay olduğundan.Dota capında kendimin hayla çok fazla eksiği olduğunu düşünüyorum daha öğreniceğim katılıcam binbir türlü maç var.Katıldığım cw lerde hep bencil oynamaktan takımıma cok oyun kazanmısımdır ama aslında bencil oynamayı pek sevmem tercih ettiğim oyun türü roam gezmektir çok hosuma gider istediğim oyun türü ise 3 kişi alt orta üst koridorda solo kasıcak 2 kalan hero roam gezicek bu olay bana hayatımın en önemli cwlerini kazandırdı belkide bilmiyorum kendimi hala profesyonel göremiyorum cunki bi takım olmadıktan sonra en fazla tek basıma trible kaldırıyorum rahat kasabilirsem yanıma bide benim gibi bilen biri olursa o oyunu %90 oranla alıyoruz.

Neyse dota mevzusunu kapatalım biraz benim kişiliğimden bahsedeyim.

Çok asosyal bi insanımdır insan içine çıkmayı çok sevmem,kızlar arkadaslar konusuna gelincede cok fazla zaman ayıramadığımdan kız arkadasımın olmasını hiç istememisimdir de yasadıgım yer suan bodrum oldugundan burda pek öyle gibi gözükmüyor.Arkadas cevrem cok fazladır gittiğim yere hemen ısınırım aslında cok saka yapıp insanları güldürürüm ve birini istediğimde cok dikkatli dinleyebilirim diyebilirim.Asosyal olma sebebimde bilgisayar basında günlerce zaman geçirebilmem benim yasımın küçük olmasına rağmen bugün bi üniversitede bilgisayar programcılığı okuyan bir 2.-3. sınıf rasgele bir kişi ile aynı bilgisayar kapasistem olması bilgisayar üzerinde cok asırı sey yapmam beni başka insanlardan ayırıyor ama bazen o insanlar yerinde olmayı istiyorum bi zamandan sonra bu lanet şey hayatta gördüğüm en aptal sey olabiliyor.Arkadaşlarım ne kadar kötü,zararlı yazılım yazıp kısa yoldan cok fazla sey elde etmemi söylesede yazararlı yazılımı yazıp 1-2 gün kendim deniyorum elim harama ulaşmaması için kimseye yaymıyorum ve ardından 1-2 saat sonra onu bilgisayarımdan tamamen kaldırıyorum çok sacma bi kişiliğim vardır.Hiç kitap bitirmedim denilebilir sadece ilköğretim okurken yalnız efe diye bir kitap vardı 60 sayfa onu okudum bitirdim bidahada 70.sayfaya kadar başka hiçbir kitap okumadım.lisedeki ilk senem baya zor bi dönemdi ben lise 1 in ilk senesinin ilk dönemi bi kitabı acıp ders calısıyordum ama 2. dönem ailem ben aydında teyzemde kalmak zorunda kaldım ailem ise bodruma geldi.2. dönem teyzemlerde kaldığımdan bir kuzenimle aynı sıfta aynı sırada okuyorduk ki onada 1 sene kadar dota öğrettim sonra bıraktı,neyse o sınıfı geçti ben küçük kardeşimle beraber tekrar lise 1 i okumayı terci ettim 2. seneme geldim kardesimde suan lise 1 bende lise 1 im heralde üniversite sınavına beraber calısırız cunki o benden daha calıskan bi öğrenci.Buraya,bodruma geldim ki burda kimseyi tanımıyorken ailem birden bire buraya taşınmak istedi.Benim için çok zor bir dönem olucaktı buraya gelmek neyse 1. sene ilk lisem bitti bıraktım okulu geçicekken devamsızlıktan kaldım tekrara işte bodrum sevdası yüzünden geldik buralara yaklaşık 3 ay yaz tatili yaptım gündüzler gece geceler gündüz olmuştu benim için gece uyanıktım gündüz uyurdum arada bir denize inerdim.DAha sonra okul zamanım geldi ve tekrar lise 1 e baştan 0 dan kimseyi tanımadığım bir şehirde beni bir lise ye yazdırmak zorunda idiler ve gidip turgutreisteki hayırlısabancı lisesine yazıldım aslında hayalimdeki okul öyle bir okuldu denize nerdeyse 0 çok rahat bir okul gibi geldide burdaki öğrencilerin hepsi başıboş benimde yaz tatilinde sınıf tekrarı yapınca kafama dank eden 3-5 birşey olmuştu ve amacımı howard üniversitesine yapmak istemiştim tabi bunun için bilgimin olması şart neyse kendime çok buyuk sözler vermiştim çok inanmıştım bu olaya okul başladığından itibaren çok çalışıcaktım ve howard ünieversitesi gitmeyi hedefliycektim,okul ni hayetinde başlamıştı ben servisle gidiyordum okula neyseki burdaki insanlar cok sıcak kanlı cıktılar ve benimle çok iyi bi diyalog içine girdiler cok kısa zamanda buraya alıştım derslerim ilk dönem sadece 1 zayıf gelmesi beni ve ailemi çok sasırtmıstı ki benim derslerimin hedefime göre daha fazlası olmasını umuyordum, okuldaki öğretmenler de tam benim istediğim gibiydi aslında.Biraz daha arkadaslarımdan bahsetmek gerekirse cevremde buraya gelir gelmez 100-120 tane arkadas edindim ve hiçbiriyle bir problemim yok herneyse bugün daha dogrusu bu gece lisemin 2 senesinin 2. döneminin 4. günü güzel bir hayat dileğiyle.