PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HolyDotaUser

HolyPesimist
12/02/2012, 21:30
İlk önce Merhaba Dota hayranları, ben yazdan beri burdayımda dedim kendimi tanıtayım efem ben Mehmet ya da Yaşar iki ismim var :).98 doğumluyum daha lise bile olmamasına karşın :/ bu kötü oluyor işte ilköğretimde dota bilen sayısı o kadar düsükki sadece tanıdıgım 1 kişi Dota oynuyor ama cok kotu oynuyor :/.Dota bundan 8 ay gibi kısa bir süre öncesinde hayatıma girdi ama bundan 3-4 sene öncede abilerin oynadıkları haylen hafızamda.Özelikle Venge ve ursa,ama 8 ay önce öğrensemde çabuk öğrendim diyebilirim.Dota yı pek fena oynamam takım oynunu severim.Agi akar :).Slark koyar,cent bakar :) nese birazda kendimden bahsedem
İşte ben Mehmet İzmir de yaşıyom.(İzmir şivesi gibi).Geçenlerde karı gördük işte bide dalga geciyolar nese Samimiyimdir , en çok mutlu olduğum sey ise bir insanı gülerken o içtenlikle attığı kahkahadır çok mutlu olurum biri gülünce kız erkek iyi anlaşırım işte 1.73 boyundayım 60 kiloyum kara kaşlı kara şaclıyım taliplerimi beklerim falan :)

Nese kendinizi iyi bakın hade kolay gele :)Zaten su sbs illetinden kurtulsak bol bol akıcam DotA'da
Ha bide Dota2'im olsun istiyorum :(

Sprivia
12/02/2012, 21:37
garenada sowi.epicfail ve crazy_tr olarak ekleyebilrisin arkadaşta 13 yaşındadır arkadaş olursunuz :):):):)

HolyPesimist
12/02/2012, 21:50
Mesajı okuyana kadar hayatım pozitif doluydu imzayı gorunce hayattan sogudum :(

Mystogan
14/02/2012, 18:16
Umarım iyi vakit geçirirsin tekrar hoşgeldin.

Jeay
14/02/2012, 18:27
4 yıl öncesini hatırlıyosan iyimiş :D

FafraGa
14/02/2012, 19:58
hoşgeldin vaktin olursa bi gün garenada oyunuma beklerim :) garena ıd : Investigative

HolyPesimist
15/02/2012, 18:32
Tesekür ederim herkese; bu arada hayal meyal hatırlıyorum işte ama ne günlerdi abilere az yalvarmamıstım oyunlarına alsınlar diye bide yaz olsun gareneda atarız oyun :)