PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Premium yada Power up store olursa ?

Ali Can
19/02/2012, 02:19

Geçen gün forumda oyun içi shop tarzı bir yere konsol komutu ile girildiği ve bunun ilerki patchlerde power up store yada shop olabileceği tartışılıyordu. Sizde DOTA2 de shop ve aylık ücret ödeme tarzı işlemler olmalımı?

Şahsen ben in-game shop, power up store, lol'deki gibi heroları para ile açmak tarzı şeylere karşıyım. Oyunu 100$'a bile satsalar alırım ama deselerki oyun bedava olsun power up store koyacağız, bilmiyorum... bırakırım heralde dotayı. Çünkü eşitlik sistemi bozulur

Dota2 shop: 2004

ViktorReznov
19/02/2012, 04:21
Valve'nin eşitlik sistemini bozmayacağından eminim. Bu tip birşeyin oyuna ciddi hasar vereceğini iyi biliyorlar çünkü. Ama sadece görsel olarak parayla satın alınabilecek şeyler olacak orası kesin.

Lexsarko
19/02/2012, 13:06
Satın alınabilir içerik görsellerle sınırlı kalacaktır. Çünkü Dota dengeleri hassas olan bir oyun.

Bence Crystal Maiden'a mini etek tarzında şeyler görebiliriz :)

Farfetch'd
19/02/2012, 13:50
Bence oyun bedava olmalı böylece biz nooblar onlarca hesap alabiliriz istediğimiz kadar leave atıp önümüze gelen mh vb programları deneyebiliriz.Çünkü para verip lock yemek çok acı.

İnşallah paralı olur da böyle şeylerle uğraşmayız.10 $ olsa bile yeter.

Nighthawk
19/02/2012, 15:55
Nasıl olmalı tartışması tabi yapılabilir ama nasıl olacağı zaten %99 belli. Bunu forumun çeşitli yerlerinde duyurduk.

Nasıl Olacak: Oyun bedava olacak. Görsel eşyalar satılacak. Steam Workshop desteğiyle kendiniz eşya tasarlayıp satabileceksiniz ve yine Workshop ile Dota 2'yi modlayabileceksiniz. Oyunda LAN desteği de olacak. Bedava olacağı için korsan kavramı ve VPN'ler gelişmeyecek.

ViktorReznov
19/02/2012, 18:16
Nh şimdi söyleyince aklıma geldi de, paralı olsa da bu ruslardan çok daha ucuza key alınabiliyor. Dota2 için de böyle birşey olması muhtemel. Yani "korsan key"... Şahsen ben de Modern Warfare 3'ü 70$ yerine 40 liraya almıştım.

Nighthawk
19/02/2012, 18:23
Nh şimdi söyleyince aklıma geldi de, paralı olsa da bu ruslardan çok daha ucuza key alınabiliyor. Dota2 için de böyle birşey olması muhtemel. Yani "korsan key"... Şahsen ben de Modern Warfare 3'ü 70$ yerine 40 liraya almıştım.

"Oyun bedava olacak" diyince bu nasıl geldi aklına anlamadım :D

Specy
19/02/2012, 18:44
oyun free for all olacak ama daha önceden betaya sahip olmayanlar veya başka bir oyun almamış kullanıcılar steamin bazı özelliklerinden yararlanamıyacak örneğin friend ekleme gibi

ViktorReznov
19/02/2012, 19:30
"Oyun bedava olacak" diyince bu nasıl geldi aklına anlamadım :D
Vpn dedin ya ordan :)