PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diablo 3 Download (Rehber)

WeRdeR WeReMeM
21/02/2012, 10:14
Diablo 3 Beta Download yapmak için hesabınıza beta davetiye kodunu girmeniz gerekiyor. Girdikten sonra battle.net hesabınızın içinde Diablo 3 betayı göreceksiniz.

2005

Download edince inen exe'yi açın ve install edin.

2006

An itibari ile 20.02.2012 18:49 ilk charı barbarianı oluşturan arkadaştan bir görüntü.

2007

Nasıl bir Pc kaldırır bu oyunu;

Bir Kullanıcıdan alınan yorum;

3 tane wow'u normal görüntü ayarlarında sıkıntısız çalıştıran bilgisayarım Diablo 3'ü en düşük ayarlarda çok kasarak çalıştırıyor. Hele bide fraps açıp video kaydetmeye çalışırsam pc kitleniyor.

Biraz sağlam bir sisteme ihtiyacınız olacak kısacası. Sağlam bir sistemden kasıt en kötü 2 Gb ram 512 Ekran kartı 2.8Ghz işlemci sanırsam yeterli olabilir. Denemedim oyunu denesem kesin yanıt verebilirdim bu soruya.

-- Oynanabilirlik, oyun akıcı ilerliyor. Quest yaparken kaybolma şansı olmuyor, mini map üzerinden questi vereceğimiz ve alabileceğimiz yerleri bize belirtiyor.

-- Efektlere gelirsek oyun Diablo 2'den çok üstün grafik motoru kullanıyor ve moblara vurduğumuzda parçalanıyor etrafa saçılıyor vs.

Bir diğer değişiklik ise;

İtemleri boyama işlemi var arkadaşlarlar, vendordan boya alıp boyaya biliyorsunuz. Kıyafetlerinizi renklendire biliyorsunuz. Böylelikle farklı görünümler elde edebilirsiniz.

Şimdilik okuduklarım bu kadar. Bilgi buldukça paylaşacağım.

KONYALIYOBAZ
21/02/2012, 10:26
Paylasim icin tesekkur ederim, bu beta keyi herhangi bir cekilisle kazanma sansim var mi?

Elit
21/02/2012, 10:28
bunda türkce alt yazı ıhtıyacı oluyomu yoksa gez dolas vur kır parcala mod umu oluyo :D bılmıyom ama merak lıyım da :D

WeRdeR WeReMeM
21/02/2012, 10:48
Beta Key için başvurular eu.battle.net sitesinde yayınlanan forumlar var buradan bakabilirsin;

Buyur :) (http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4062848557)

Türkçe alt yazı ihtiyacı derken anlamadım ama öyle birşey yok :D Vur kır parçala içinde, önce melee class açmanızı tavsiye ederim Barbarian gibi mesala :) Ozaman vurup parçalayabilirsin :D

Elit
21/02/2012, 11:15
quest ler diyon ya iste onlar görev oluyo sanırım görev vurmak kırmaksa ok sorun yok ya sole bişi diyosa git o canavarın yanagından bı makas al nanik nanik yap gel ! ben tabi cumleyı bılmedıgımden gıdıp o masum şirin canavarı öldürcem ve görevi basaramamıs olucam ya o yüzden diyom alt yazı yı :D

WeRdeR WeReMeM
21/02/2012, 11:49
O tarz birşey olmaz tabi Wow'dada var o dediğin Quest tarzı şeyler :D Ama o tarz yaratıklar hemen spawn olduğu için çözersin ya :) İngilizce geliştirmenin en etkili yolu birde o questler, açıp sözlükten bakacaksın kesin akılda kalıyor güzel bir çalışma yöntemi işte :)

Gokotas
21/02/2012, 11:53
Keşke pc lerimiz kaldırabilse

güzel paylaşım.

WeRdeR WeReMeM
21/02/2012, 13:57
Ben bir kaç yere başvuru yaptım ama çıkmadı eğer fazladan ulaşırsa elinize bana verirsiniz bir tane öyle değilmi :(

WeRdeR WeReMeM
22/02/2012, 08:24
Blizzard'ın pacht 13 te getirdiği yenilenmiş skill ve rune secenek sayfası cok kullanışlı hale getirilmiş;

Örnek olarak Barbarian Skill ve Rune sayfası Kullanılmıştır.

2009

Mouse Skilleri

Sol click

Primary başlığı altında bulunan ve mouse'ta sol click ile kulanabilceğimiz skilli sececeğimiz bölüm
aldığımız skilli mobun üstüne tıklayarak kullanabiliyoruz.

Sağ Click

Secondary başlığı altında bulunan ve mouse'ta sol click ile kulanabilceğimiz skilli sececeğimiz bölüm
aldığımız skilli mobun üstüne tıklayarak kullanabiliyoruz.

Action Bar Skills

Bu başlık altında bulunan skiller klavye tuşlarını kullanarak aktif edebilceğimiz skillerdir.

Klavyenin 1 Skilli (Defensive)

Klavyemizin 1 tuşunda bulunan skillimiz herzaman bizim defans skillimiz olucaktır. Combat esnasında kullandığımızda bize defansif özellikler ekleyecektir. Hp-Defans...vb

Klavyenin 2 Skilli (Tactics)

Klavyemizin 2 tuşunda bulunan skillimizdir. Bu başlık altında bulunan skillerimiz bize bonus olarak str-dex-int.. özelliği kazandırabilecek skillerdir.

Klavyemizin 3 tuşunda bulunan Skillimizdir (Mıght)

Klavyemizin 3 tuşunda bulunan skillimizdir. Bu başlık altında bulunan skillerimiz moblara karşı yüksek hasar vermemizi sağlayacaktır.

Klavyemizin 4 tuşunda bulunan Skillimizdir (Range)

Klavyemizin 4 tuşunda bulunan skillimizdir. Bu başlık altında bulunan skiller oyundaki en güclü skillerimiz olucaktır.

RUNES

Runesler lvl atladıkça açılan skillerimiz olduğu gibi lvl atladıkça skillerimizi güçlendirebileceğimiz runelerimiz açılıyor. Herr skill için farklı özellikte rune özelliklerimiz mevcut. Rune'ler skilleri güçlendirme odaklıdır moblara ve palyerlara karşı bir adım önde olmamızı sağlayacaktır.

Runeleri açmamız icin herhangi bir train ve benzeri şeyler yapmamıza gerek yoktur, lvl atladıkça kendisi açılacaktır.

PASSIVE SKİLLS

Pasive skillerimiz adındanda anlayabileceğimiz gibi kullanabileceğimiz skiller değildir. Karekterimize artı özellikler kazandıracaktır. Passive Skillerimize rune ekleyemiyoruz ne yazık ki.

Kendim denemeyi çok isterdim ama ne yazikki elimde beta key mevcut değil. Onun için araştırıp sizleri bilgilendiriyorum.

Alıntıdır. (http://www.wowpazar.com/index.php?option=com_kunena&func=view&catid=116&id=14067&Itemid=93)