PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Agility / Carry İtem problemi

Cena-Betis~
21/02/2012, 22:51
Bildigimiz gibi Eskiden Agility yani Carry olan herolara İtem Fazlalığı vardı Birçok çeşit item kasabiliyor Fantezi yapabiliyordunuz Fakat Şuandaki Durum eskisinden daha kötü ; neden diye sorarsanız önceden HOA basmalı ve Orb of speedle birlesen bir itemdi şuanda ise Normal itemden farkı yok ve hiçbir bonusu yok

HOJ Golden sword tarzı itemle birleşirken şuanda 2 adet itemle birleşiyor ve 2 itemin fiyatı minumum 2500 gold hiçbir etkisi yok oyuna Bash bile vurmuyor dogru dürüst

Eskisi gibi item çeşidi gelmesini istiyorum

Ve ayrıca Çoğu itemin yeri yanlış yazıyor

Teşekkürler Clan WAL Leader

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
21/02/2012, 22:58
yanlıslıkla oldu bu mesajı sılmem lazım. duzelteyım derken 2cı mesajı attım

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
21/02/2012, 23:00
evet ıtemlerın yerlerınde yanlıslık var

TauHunter
21/02/2012, 23:13
STR ya da INTler kerri olamıyo mu aga

LauraBodewig
21/02/2012, 23:31
Bilmem kaç version önce daha 6.0 bile çıkmamışken JFA'ya Mirror Image ve Wand of Illusions bazlı ilüzyon itemleri eklenmeli demiştim ve kabul edilmişti ama görünürde hala bi hareket yok.

WHY YOU LITTLE
21/02/2012, 23:33
Bilmem kaç version önce daha 6.0 bile çıkmamışken JFA'ya Mirror Image ve Wand of Illusions bazlı ilüzyon itemleri eklenmeli demiştim ve kabul edilmişti ama görünürde hala bi hareket yok.

+1+1+1 ilisyon çıkaran bi item güzel olur

Vulcan
21/02/2012, 23:45
konu yeri yanlış jfa öneri bölümüne taşıyorum

konuya sonra yorum yapacam bide hep böyle kocaman kocaman yazma lütfen

Vulcan
22/02/2012, 06:20
Eskidende imbaydı unique stat item'lar :) Şu an zombi ve mamutta fazlasıyla hasar veren silah olduğu için daha fazla silahı gerek görmüyorum ama tabiki tartışmaya açıktır.

Malesefki işte eski forumda kaldı o konular yani şu an bu gamehonor forumlarında böyle bir konu yok.

Yeni item olarak'mı gelmeli yoksa mevcut item'lardan bazılarına bu özelliklermi eklenmeli ? Bununla ilgili tavsiye varsa bekliyorum. VE LÜTFEN ARTIK ŞU YERLERİ YANLIŞ YAZAN ITEM'LARI SÖYLEYİN

ÖRNEK: falanca eşyasında gerekenlerde (cart (iskelette)) yazıyor ama cart mamutta