PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şu keyleri adam akıllı dağıtsalar keşke yada oyuna so mod eklesinler

Dr.DooM
25/02/2012, 22:34
ya çıldıracam artık kaç oyundur oyuna giriyorum adamlar ( hepside tidehunter seçti skeleton king seçti) 2 str seçip başlıyolar bende haliyle sup yada ganger seçiyorum adamlar dk 6 7 de çıkıyolar so mod olmadığı içinde 3 v5 oyuna kalıyoruz haliyle ne kadar dirensende kaybediyoruz so mod gelsin artık ya ban list felan varmı bilmiyorum henüz ?

Ali Can
25/02/2012, 23:47
dota2 betakey çıkalı 200 oyun atmışımdır. Oyun başı ezilip çıkan adam en fazla 1-2 kez gördüm. cm oyna yada partilere gir, sunucuda sadece avrupa seç

ViktorReznov
26/02/2012, 02:08
dota2 betakey çıkalı 200 oyun atmışımdır. Oyun başı ezilip çıkan adam en fazla 1-2 kez gördüm.

Heh aynen tam ben diyecektim.

KONYALIYOBAZ
26/02/2012, 02:11
dota2 betakey çıkalı 200 oyun atmışımdır. Oyun başı ezilip çıkan adam en fazla 1-2 kez gördüm. cm oyna yada partilere gir, sunucuda sadece avrupa seç

Aynen ya asyalılar çok çirkef

FafraGa
26/02/2012, 09:56
beraber takılıyoruz abicimle ama son 5 oyunda 4 kez tide hunter seçildi ve tanklıktan başka her şeyi yaptılar 2v5 de kalıp 40 dk base tutugumuz bile oldu hatta bi ara dönermi dedik ama olmayınca olmuyor işte sunucu sadece avrupa ama nedense adamlar ya bilmiyor ya da ciddiye almıyorlar ap ve sd modlara girdik bi arada cm gireriz artık napalım :)

HolyPesimist
26/02/2012, 11:14
Oyuna yeni baslamıslıgın cok belli cünkü bende yeni basladım bende aynı seyleri yasıyorum fakat benimkiler tekrar baglanıyor cok oyun attıkca daha cok insan tanıcaksın ve daha iyi playlerlarla oynucaksın problem yok yani sıkma canını :)

Berkantk
26/02/2012, 14:30
Lan oyunu bulmuşun oynuyorsun. Sanki rat vs.. birşey kasıyorsun. Artist zevkine baksana oyunun. Bulamayanlar var!

Dr.DooM
26/02/2012, 14:37
Lan oyunu bulmuşun oynuyorsun. Sanki rat vs.. birşey kasıyorsun. Artist zevkine baksana oyunun. Bulamayanlar var!
düzgün konuş! 2 adam oyundan cıkınca 3v5 cok güzel zevki çıkıyo zaten

napstar
26/02/2012, 15:16
Sakin olun beyler111!!

TauGunner
26/02/2012, 15:22
Maalesef iş dota2'yi oynayınca bitmiyor.İnsan her zaman daha iyisini ister bu belli bir şey.Dota2'deki, oyundan hiç anlamayan,takıma küsüp feedleyen çok Rus var.Bunlardan dolayı da oyunun zevki alınmıyor.:(
Konuya gelecek olursam,so modunu hiç bir zaman sevmedim.İnş gelmez de.Dağıtılan kişileri düşünürsek,keyi iyi oyuncuya verelim leaverlara vermeyelim vs. diye adamları ayıramazlar.Nerden bilecekler kimin ne olduğunu.:(Zaten var mı bilmem ama Win/lose 'a göre oyun aranması daha iyi olur.Ya da leave atanlara daha ağır ceza gelmesi lazım.Örn:5 gün.Ama bunda da elektrik gitmesi vs. sorunları olabilir,adam isteğiyle leave atmaz.Bunların da ayırt edilmesi lazım.Bu kadar işi yapacaklarını sanmıyorum.Mecburen sistem bu şekilde devam eder.:(

Dr.DooM
26/02/2012, 15:34
haklısın tabi elektrik gidebilir net gidebilir ama adam dk 10da 4-5 kez ölüp çıkınca insanın elektrik gittiğine inanası gelmiyo :) ama en azından farklı şeyler denenebilir kişinin belli sayıda leave hakkı olur mesela 10 leave hakkı olur birinin leave attıgı zaman bu haklarında gider 4-5 normal oyun oynadığı zaman geri verilir hakkı vs vs vs.. bunun gibi ama tabi güzel şeylerde olmuyor değil güzel oyunlar sonrası arkadaş edinmek beraber partiye girmek felan güzel ama acık beta cıksa kendi arkadaşlarınla oynarsın ama valvenin daha işi çook gibi duruyor:(

FafraGa
26/02/2012, 17:49

invite hakkı için pm atıp cevap almayınca mı lan gibi hitapla abime laf atıyorsun ?? artist kelimesi için birşey demiyorum bile bak kardeş sana gaf yapmak ya da laf sokmak gibi bi niyetim yok ama hitap şeklin çok yalniş bize key çıktı diye kin mi yapıyorsun amacın ne anlamadım bana key çıktı tamam abime de invite attım 1 invite da yatıyor hesapta ben daha çıktığı ilk gün dedim eşe dosta sorcam ya da foruma bağışlaycağım bende satmasını bilirdim ama dorumda kaç aydır key bekleyen arkadaşlar var ben verecek birini bulmazsam forumda biri fayadalsın istedim senin yaptığına lan artist gibi hitaplarla karşıdakini rencide ediyorsun ha biz oyuyoruz beta aşamasında bir oyun hala eksikleri var oynamayanlara da kısmet Allah inşallah bi kapı açarda onlarda oynar diyoruz sn napıyorsun bi kinle nefretle karşndakini rencide ediyorsun eğer keyimi foruma bağışlaycak olursam ki tek ricam senin gibi bu işi hayat memat meselesi yapacaklara key verilmesin

Berkantk
26/02/2012, 17:59
sen mevzuyu anlamamışsın. Sonuçta dota 2 daha yeni bir oyun ve millet öğrenme aşamasında. Muhtemelen sen dotaya ilk başladğında ezilip ezilip leave atmışındır. Bunu çoğu kişi yapar. Ayrıca bildiğim kadarıyla dota 2 de leave havuzu diye birşey var. Benim sinirlendiğim nokta çoğu kişiden şanslı olup oyunu oynama şansı bulmuşken şikayetçi olma. Şuana kadar sadece bu vatandaşta şikayet gördüm. Yorumlarada bakılırsa sizden başka leave gören yok :/

FafraGa
26/02/2012, 19:28
ben dotaya ilk başladığımda leave attığım oyun hatırlamam atcaksamda müsaade isterim a oyun olmusştur 0-10 müssademi ister çıkarım ha müsaade eden olmazsada geçer b de beklerim şikayetçiyiz daha az önce oyundaydım bu seferde karşıdan leave atan oldu
işin garip tarafı o kadar oyuncu içinde türk yok kanaldan yazıdğım halde -partiye almak için- biz oyun hakkında birşey konuşmadık senin tavrın hakkında konuştuk hitap şeklin çok yanlış biri bana artisit diyecek lan diyecek en samimi arkadaşlarım bile bana abime (haliddd) bu şekilde hitap etmez ki birbirimiz çok iyide tanımıyoruz sende sadace bir özür beklerdim cevap vermeni değil

Hapkido
26/02/2012, 20:39
Buradan "SO GELSİİİİİNN!!" die bağırman veya bağırdığını göstermek amacıyla bunu yazında belirtmen birşeyi değiştirmicek. Sanırm yapman gereken şey şimdilik burdaki tavsiyelere uymak ve GH üyeleriyle oyun atmak. Bu senin sorununu %94 çözücektir.

Dr.DooM
26/02/2012, 21:37
kimse "SO GELSİİİİİNN!!" diye bağırmıyo yada oyuna so mod eklenmesi veya birşeylerin değişmesi için buraya konu açmadım sadece karşılaştığımız bi durumu forumdaki arkadaşlarla paylaşmak istedim illa konu açılması için birşeylerin değişebilecek olması mı gerekiyor ? nese bu konuyu uzatmanın alemi yok konu hoşuna gitmediyse yorum yapma arkadaş kimse zorlamıyor forumda yüzlerce konu var hangisi hoşuna gidiyorsa ona yorum at ortalığı germenin alemi yok

Lexsarko
26/02/2012, 22:34
Sistemlerin yerine oturması zamanla olacaktır. Bu konuda biraz daha beklememiz gerekecek sanırım.

Bunun dışında mevcut tartışmayla bir yere varılması mümkün değil. İkili tartışmaya dönüşmesi sebebiyle konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar