PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mom il mjolnir stacklanır mi?

Dr.DooM
28/02/2012, 13:28
arkadaşlar bugun bi oyun izliyordum adam void e mom ile mjolnir kastı ikiside orb sonucta stack olmaması lazım ? ne kadar mantıklı ? adamın oyun sonu item build pt mom mjo butterfly radiance deadalus ile oyunu bitirdi :d

TauHunter
28/02/2012, 14:14
Aslında mantıklı ama mjonun yerini doldurabilecek daha mantıklı itemler var. Peki bu mantık neyin üstüne kuruludur?

Şimdi mjollnirin chain lightning proclandığı (etkisini gösterdiği) zaman o vuruşta lifesteal almaz ama chain lightning proclanmadığı zaman lifestealini yine de alır. MoMun berserker özelliğini ve Mjollnirin static lightning özelliğini yani aktif olarak kullanılan item özelliklerini yine kullanılabilir. Ayrıca bu iki itemle birlikte inanılmaz bir AS artışı gözlemlenir. Ama bu itemleri kasan adam kafasından kastığına adım gibi eminimki çok alakasız bir şekilde radiance kasmış.

Bu arada dotada deadalus diye bir item mi var? lol

Not: Az önce playdotaya bakayım dedim yanlışım var mı diye;

Mjollnirin pasif yeteneği için;
Orb effect on regular attacks, orb effect and buff placer on proc

Mask of Madnessin pasif yeteneği için;

Orb effect

Tabi Aktif yeteneklerinin orb effectle veya buff placerla ilgisi yok o yüzden vermedim onları.

HolyPesimist
28/02/2012, 14:34
Deadlus yada her neyse buriza iste adı degisti.

ViktorReznov
28/02/2012, 14:39
Şimdi mjollnirin chain lightning proclandığı (etkisini gösterdiği) zaman o vuruşta lifesteal almaz ama chain lightning proclanmadığı zaman lifestealini yine de alır.

Bu kısım yanlış bence. Eskiden de Sy ve lifesteal ile ilgili aynı şeyi söylerlerdi; "maim vurduğu zaman can çalmaz" diye(sy nin orb oldugu zamanlar). Ama dogru değildi(hiç bi zaman maim vurmaz). Ayrıca mjonun "orb efect on regular attakcs" da bunu kanıtlıyor.

Bu dediğin şey orb of venom ve mjolnır birlikte çalışma prensibinde dogrudur ama mom ve mjo için yanlıs diye düşünüyorum.

TauHunter
28/02/2012, 17:59
Bu kısım yanlış bence. Eskiden de Sy ve lifesteal ile ilgili aynı şeyi söylerlerdi; "maim vurduğu zaman can çalmaz" diye(sy nin orb oldugu zamanlar). Ama dogru değildi(hiç bi zaman maim vurmaz). Ayrıca mjonun "orb efect on regular attakcs" da bunu kanıtlıyor.

Bu dediğin şey orb of venom ve mjolnır birlikte çalışma prensibinde dogrudur ama mom ve mjo için yanlıs diye düşünüyorum.

Bende öyle demiştim ama editlerken üst metini değiştirmemişim. Problem yok.

Sorun çözüldüğüne göre baybay

BorisPeace
28/02/2012, 18:12
Hayır.

Kısa ve öz (:

HolyPesimist
28/02/2012, 19:31
Gencler boris olaya el atmıs cevap stacklenmez dagılabiliriz.

TauHunter
28/02/2012, 20:13
Gencler boris olaya el atmıs cevap stacklenmez dagılabiliriz.

GOGO DAĞILIN

TauGunner
28/02/2012, 20:43
Ben kaldım burda:(Ben,i de bekleyin:(