PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkes TF2'ye

TauGunner
29/02/2012, 17:16
TF2 Gamehonor server'ı genellikle boş oluyor.Diğer serverlarda da genellikle delay problemi yaşıyorum(özellikle yabancı serverlar).Burda TF2'yi oynamış çok kişi vardır.Her gün bir saat belirlesek ve o saatlerde oyuna girsek zevkli olacağına inanıyorum.Vaktiniz falan olmuyorsa haftada 1 gün falan da belirleyebiliriz.
2. nokta ise burda bir moderatör olabilir TF2 için.Güncellemeleri falan anlatsa, rehberler yapsa, güzel video'lar koysa başkalarının ilgisini çekerek Tf2 oynamalarını sağlayabilir.
İnşallah önerim dikkate alınır ve güzel maçlar atarız.:)

WeRdeR WeReMeM
29/02/2012, 17:22
Sürekli ezildiğim için oynamayı bıraktım Tf'yi. Half Life gibi felan değil beceremedim oynamayı :D

canifeto12
29/02/2012, 17:23
kotu oyun.

Nighthawk
29/02/2012, 17:38
kotu oyun.

... -.-

TauGunner
29/02/2012, 17:42
Werder benle takıl o zaman.Ben de ezemiyom.:D
Bu arada bir de zaman belirlesek,olmaz mı :(

TauHunter
29/02/2012, 17:43
Werder benle takıl o zaman.Ben de ezemiyom.:D
Bu arada bir de zaman belirlesek,olmaz mı :(

akşam 9 TF2'si

ViktorReznov
29/02/2012, 18:49
Sürekli ezildiğim için oynamayı bıraktım Tf'yi. Half Life gibi felan değil beceremedim oynamayı :D

Aynen bende.

KodiaK
13/03/2012, 20:30
Bende şu anda indiriyorum bende ilk defa başlayacağım inşallah severim. :)

FroStly
13/03/2012, 20:35
Steam nickim FroStly ekleyin beraber oyun atalım pro arrow kurslarıda veririm :D

Şaka bir yana alışınca tadından yenmiyen nadir FPS oyunlardan.Oyunda anlayamadığınız veya sorcağınız bir şey olursa forumdan veya steamdan PM atmaktan çekinmeyin

Specy
13/03/2012, 20:41
Steam nickim FroStly ekleyin beraber oyun atalım pro arrow kurslarıda veririm :D

Şaka bir yana alışınca tadından yenmiyen nadir FPS oyunlardan.Oyunda anlayamadığınız veya sorcağınız bir şey olursa forumdan veya steamdan PM atmaktan çekinmeyin

O ok kırılmasın -.- parayla aldık
Frostly eğit beni <3 snip konusunda

enchanter
13/03/2012, 21:34
Bende daha dün indirdim Dota 2,Skyrim'den sonra başka ne oyun bulurum diye buldum sevdim.:) Oynuyorum ama az yardımcı olursanız sevinirim.

TauGunner
13/03/2012, 21:41
Bende şu anda indiriyorum bende ilk defa başlayacağım inşallah severim. :)
Konuyu uplattığın için saol öncelikle :) Steam'den beni de ekleyebilirsin.Günde 1-2 saat bu oyunda olurum kesin denk geliriz.Genelde oyuna başlar başlamaz bırakıyolar ya da hep devam ediyolar.İnş çabuk bırakanlardan olmazsın :D
Bu arada ilk defa mı başlayacaksın? :D:D
Beyler ben hala bir zaman koyma konusunda ısrarlıyım.Örn;Cumartesi öğleden sonra,9-12 arası olabilir mi?
Edit:

Bende daha dün indirdim Dota 2,Skyrim'den sonra başka ne oyun bulurum diye buldum sevdim.:) Oynuyorum ama az yardımcı olursanız sevinirim.
Seve seve :)

Specy
13/03/2012, 22:03
www.gamehonor.com/showthread.php/647-Yeni-Başlayanlar-için
Bu konudan başlangıç için gerekli videorehberleri bulabilirsiniz anlamadığınız zorlandığınız bir bölüm varsa seve seve yardımcı oluruz

Nighthawk
14/03/2012, 00:18
Ayrıca bu konuyu okuyup uygulamanızı tavsiye ediyorum :)

http://www.gamehonor.com/showthread.php/12969-Steam-Ba%C4%9Flant%C4%B1s%C4%B1

Berkantk
14/03/2012, 14:02
tf 2 beleş mi ? Ona göre başlarım bende. FPS hayranıyımdır

DreadfuL
14/03/2012, 14:33
tf 2 beleş mi ? Ona göre başlarım bende. FPS hayranıyımdır

Evet, F2P.

TauGunner
14/03/2012, 16:25
Birçok kişinin oyuna başlaması çok güzel.Bu oyunun sesini daha fazla yerde duyurmak lazım.
Aklımda çok yeni fikirler var.Ama şimdiden tutmayabilir.Mesela 6 kişilik takımlar yapsak,yeni bir server açılsa ve bir saat belirleyip cw atarmış gibi oynasak.Bence çok güzel olur.:DHep aynı takımla oynayarak yeni stratejiler bulmak herkesin oyun tecrübesine yarar sağlayacaktır.Hem güzel bir ortam da olur.Böyle bir şey mümkün mü?Bunları stream'leyebiliriz,belki bir turnuva düzenlenir.Öylesine açtığım bir konuya bakarak burda TF2'ye başlayanlar varsa böyle bir etkinlik yapınca ne kadar kişi oyuna başlar düşünemiyorum.

canifeto12
14/03/2012, 18:04
arkadas ben bu oyunu neden sevmedim anlamadım gitti yea :(

KodiaK
14/03/2012, 19:47
Konuyu uplattığın için saol öncelikle :) Steam'den beni de ekleyebilirsin.Günde 1-2 saat bu oyunda olurum kesin denk geliriz.Genelde oyuna başlar başlamaz bırakıyolar ya da hep devam ediyolar.İnş çabuk bırakanlardan olmazsın :D
Bu arada ilk defa mı başlayacaksın? :D:D
Beyler ben hala bir zaman koyma konusunda ısrarlıyım.Örn;Cumartesi öğleden sonra,9-12 arası olabilir mi?
Edit:

Seve seve :)

Bir şey değil çünkü önemli bir konu.Bu tür oyunları çok severim öyle Call Of Duty gibi ciddi değil ama takım oyunu olmadan da olmuyor. (öyle duydum herkesten).Şu anda iniyor ama çook yavaş malesef %56'da 5 saattir :(.İnşallah ram,ekran kartı vs. yeter.(Ram 512 mb'da :( biraz külüstür pc :(.Ama oyunun minimum gereksinimlerinde ram'i 512 mb olarak gördüm inşallah yeter :( ) Eğer ekleyebilirsem friend'e ekleyim sizi (taugunner) :).İsterseniz beraber atarız maç neden olmasın.Ancak benim saatler değişebilir belli olmaz yani ben zaten duruma göre rastgelirsek beraber atarız maçları :).Teşekkürler.