PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diablo 3 Cıkış Tarihi Belli mi oldu ?

WeRdeR WeReMeM
04/03/2012, 23:21
MMORPG Italia sitesinde yer alan bilgiye göre Activision'ın İtalya kolu, Diablo 3'ün İtalya çıkış tarihi olarak 17 Nisan'ı göstermiş. Bu aynı zamanda Avrupa çıkış tarihi anlamına da gelebilir. Fiyatlar olarak ise, oyunun normal sürümü için 55 euro, koleksiyonluk sürümü için de 90 euro söyleniyor.

Blizzard, bir süre önce yaptığı açıklamada, Diablo 3'ün çıkış tarihinin yakın zamanda açıklanacağını bildirmişti. Henüz resmi bir duyuru yok, ancak bu tarih, o beklenen tarih olabilir.

2104

Alıntıdır; Merlin'in Kazanı

Nighthawk
04/03/2012, 23:23
Ben Nisan'da ne zaman çıkacağını açıklamalarını ve açıkladıktan yaklaşık 1 ay sonra çıkarmalarını bekliyordum. Bu da Nisan-Mayıs'a denk geliyor. Doğru olabilir.

WeRdeR WeReMeM
04/03/2012, 23:26
Genel toplum Haziran olarak deniyordu yani tahminler o yönde idi ama inş. doğrudur. Yeter artık beklediğimiz ya :)

Nighthawk
04/03/2012, 23:37
Bu arada Avrupa'da D3 beta bu hafta yayınlandı :) Daha önce sadece Amerikadan oyunculara vermişlerdi.

CoolStoryBro
05/03/2012, 00:18
Daha önce de Best Buy mağazası çıkış tarihi için geri sayım başlatmıştı 3 şubatta çıkacak diye ve herkesi umutlandırmıştı ama Blizzard resmi açıklamayla yalanlamıştı. Yani resmi açıklama gelmeden böyle şeylere inanmak pek doğru değil.

Yakında geleceği muhtemel ama kesin bir tarih söylemek pek mümkün değil diye düşünüyorum.

Yalan Best Buy Sayacı;
2106