PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ghost Rider 2

Mystogan
05/03/2012, 00:55
Ghost Rider 2

http://www.mysinema.org/wp-content/uploads/2012/02/hayalet-s%C3%BCr%C3%BCc%C3%BC-2.jpg

Film Konusu : Nicolas Cage'in tekrar Johnny Blaze/Hayalet Sürücü rolünde yeniden beyazperdede seyredeceğimiz devam filminde bu sefer Blaze'in Doğu Avrupa'da, kendisini insan formuna sokmaya çalışan şeytan ile mücadele ediyor. Çekimleri ülkemizde Kapadokya ve Pamukkale'nin yanı sıra Romanya'nın Transilvanya bölgesi, Sibiu, Bükreş ve Gorj kentlerinde gerçekleştirilen yapımın 75 milyon dolara mal olduğu tahmin ediliyor.

DT: Pek hoşuma gitmedi. Ama vakit kaybıda değil.

Nighthawk
05/03/2012, 01:13
İzledim, sevdim. Karizma bi marvel karakteri.

WeRdeR WeReMeM
05/03/2012, 07:53
Şu filme bile 75Milyon :) Bizim Fetih 17Milyon harcandı diye bir taraflarını yırtan sanatçılarımız var işte... Burası Türkiye ne yaparsın :)

Mystogan
28/03/2012, 02:35
Fetih bence ülkemiz için güzel bir başarı. Para konusunda da bizimde Marvel karakterlerini hayata geçiren şirketlerin sahip olduğu sponsorlar kadar desteğimiz olsa eminim daha iyilerini yapabiliriz. Ama para tatlı gelir tüm insanlığa. Yerde yüz TL bulsak herkes secdeye yatar.

Elit
28/03/2012, 07:35
izledim cok keyif almadım :(

aranzabar
31/03/2012, 10:16
bence Fetih hic de basarili bir filim degil Berlin Kaplani daha iyi.

Istanbul un fethi gibi bir konuda kim filim yaparsa yapsin millet gider ve seyreder.

Konu Istanbul Fethi olunca herkes izler, e Fetih 1453 u cevirenler Istanbul un Fethine yakisir bir filim yaptimi bence tirnagi bile olamadilar.

Bugun Gohst u izleyecegim bazi bolumleri Pamukkalede cekilmis olmasi cok harika o sahneleri cok merak ediyorum, galiba birde Kapadokya da cekim yapmislardi.