PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diablo III beta key isteyen var mı?

WeRdeR WeReMeM
06/03/2012, 08:10
LEVEL Online olarak, LEVEL okuru Diablo hayranlarına Diablo III’ün betasına katılma şansı sunuyoruz.

Eğer siz de Diablo III’ün betasına katılmak ve önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek olan bu müthiş oyunu şimdiden test etmek istiyorsanız, size basit bir görev vereceğiz ve karşılığında size betaya katılmanız için gereken seri numarasını vereceğiz. Görev şu: Elinizdeki herhangi bir LEVEL dergisini, herhangi bir Diablo materyaliyle yan yana getirip fotoğrafını çekin ve level@level.com.tr adresine gönderin. Evet, yapmanız gereken sadece bu. Materyal konusundaysa tamamen özgürsünüz; isterseniz bilgisayarınızda herhangi bir Diablo oyununu açın, isterseniz masaüstü resminizi Diablo ile ilgili bir görselle süsleyin, isterseniz duvarınızdaki Diablo posterini veya oyuna dair herhangi bir figürü kullanın..

Alıntıdır (http://www.level.com.tr/index.php/haber/haber/9018-diabloiiibetakeyisteyenvarmi)

ne yazık ki elimde level dergisi yok :( :( eğer olan varsa benim için yaparsa çok makbule geçer...:ninja:

CoolStoryBro
06/03/2012, 08:42
10 saniyede aktım emeğine sağlık kardeş.

Ya LEVEL dergisi bol da sağlam megapixel'i olan telefon arızalı fotoğraf makinem de yanımda değil haydaa, neyse bir yerden bulucaz artık.

Yalnız bir şey dikkatimi çekti çekiliş yarışma filan dememişler hiç, her katılana verecekler mi lan yoksa? Eğer öyleyse gidin bir gazete bayiinden filan LEVEL mart sayısı edinip katılın derim 7.5'tlye Diablo III Beta satın almış olursunuz. :cool:

WeRdeR WeReMeM
06/03/2012, 08:48
Her katılana verecekler herhalde. Çekiliş gibi bir şeyden söz etmemişler.

Vulcan
06/03/2012, 09:21
Level dergisindende, kendilerini Allah zanneden editörlerindende nefret ediyorum. Diablo III yıllardır benimde beklediğim bir oyundu Dota 2 için parmağımı bile kıpırdatmadım ama bunu görünce hemen abandım konuya. Bu dergiden bana hiç hayır gelmedi gelmesinde.

WeRdeR WeReMeM
06/03/2012, 09:52
Takip etmediğim için bir şey bilmiyorum editörler hakkında :D İnş. çıkar bi beta key. Oyun çıksa da kurtulsak direk başlıcam oyun hazır duruyor yani 1 yıllık ön sözleşmeli wow ödemişti kuzenim. O askerde olduğu için çok şanslıyım :o_o:

CoolStoryBro
06/03/2012, 14:47
Şöyle bir şey yolladım bakalım ne diyecekler. Yollarlarsa sevinçten robot dansı yapacam. Hadi bahalım. Helehelehelehele.

2110

WeRdeR WeReMeM
06/03/2012, 15:10
Ama :( kitapların bile varmış. Kesin verirler sana :D 1-2 tane level dergisi fotosu yollasana bana ya farklı bir şey yap ne bileyim bende göndereyim :D

CoolStoryBro
06/03/2012, 19:41
Ama :( kitapların bile varmış. Kesin verirler sana :D 1-2 tane level dergisi fotosu yollasana bana ya farklı bir şey yap ne bileyim bende göndereyim :D

İyi fikir ama telefonum arızalı olduğu için arkadaşınkini alıp çekmiştim, hemen geri verdim işim bitince yani başka fotoğraf çekme şansım yok maalesef. :(

WeRdeR WeReMeM
07/03/2012, 00:02
:( ama :(._. ):

Quim_
07/03/2012, 09:37
Hemen gidip level dergisi almak lazım -.-

DreadfuL
07/03/2012, 12:04
Diablo III için bile Level almam :)

WeRdeR WeReMeM
07/03/2012, 12:41
Neden almıyorsun ki ?

Quim_
07/03/2012, 14:40
Ya aslında konventionların birinde vermişlerdi bedavaya da atmışım galiba bulamadım :(.

WeRdeR WeReMeM
11/03/2012, 01:33
Beta key yok mu kimsede halen ? Bakın forum adına yararlı bilgiler paylaşabilirim bana Diablo III beta key verirseniz :( Böyle milletin denediğiyle bilgi paylaşımı yapıyoruz. :D :D :D Ayıp yani hiç düşünen yok beni :o_o:

CoolStoryBro
12/03/2012, 22:50
Beta key yok mu kimsede halen ? Bakın forum adına yararlı bilgiler paylaşabilirim bana Diablo III beta key verirseniz :( Böyle milletin denediğiyle bilgi paylaşımı yapıyoruz. :D :D :D Ayıp yani hiç düşünen yok beni :o_o:

Yolladılar lan harbiden.:D Şu an yükledim oynuyorum.:D:D

WeRdeR WeReMeM
13/03/2012, 13:44
Yolladılar lan harbiden.:D Şu an yükledim oynuyorum.:D:D

Harbi mi, bir ben bulamadım key ya :D :D Neredeyse Blizzard' ın sahibinin kızına yazacağım o derece, belki yakışıklılığımdan etkilenir de bir şeyler olabilir diye :D

CoolStoryBro
13/03/2012, 14:06
Harbi mi, bir ben bulamadım key ya :D :D Neredeyse Blizzard' ın sahibinin kızına yazacağım o derece, belki yakışıklılığımdan etkilenir de bir şeyler olabilir diye :D

Biz Diablo-LEVEL materyali ile fotoğraf çekip yolladık sen Diablo-Blizzard materyali üstüne bir de kendini koyarsın Blizzard'ın küçük prensesine yollarsın fotoğrafı eğer vermezse patates püresi gibi sıçıcam. Aha da buraya yazdım.:D

WeRdeR WeReMeM
13/03/2012, 14:20
:D :D :D :D :D Verir dimi :(

Specy
13/03/2012, 16:04
:D :D :D :D :D Verir dimi :(

Sadece key dimi?

CoolStoryBro
13/03/2012, 16:14
Sadece key dimi?

Bence key'den bahsediyor ama yatak odası key'ini verecek sanıyor herhalde.:D

WeRdeR WeReMeM