PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ###------en Iyi Herolar Ve Itemleri------###

JaackhaL
21/08/2008, 14:27
Umarım beğenirsiniz... sizler için en iyi heroların itemlerini uzun bir deneme-yanılma yolundan sonra hazırladım. :) Oyundaki tüm herolar birbirlerinin antisidir.Bunlar bu antilerin en iyileridir.Bir tanesinin hepsini yenmesini beklemeyin ama bu heroları doğru herolara karşı kullanırsanız karşınızdaki heroları ezersiniz

DOTA ALLSTAR

Witch Doctor: boots of speed,platemail,2alactry,lothar,vitalty booster,void stone,dagon,soul booster,travel,eul, aghanim,shiva,dagon 5
Slardar: boots of speed,regerenation,mask of death,vlademir,vitaly booster,vg,pt, hyperstone,2 mithril hammer,desolator,mithril hammer,bash,vg sat, perseverance, bloodstone

Demon Witch: boots of speed,vitaly booster,ring of healt,basilüs,point booster,hot, aghanim,dagon 3,travel,basilüs sat,guinso,dagon 5, perseverance, refresher

Nevermore: boots of speed,vitaly booster,ring of healt,2 alactry,platemail,pt,perseverance, as, lothar,bloodstone,desolator,fly

Geomancer: boots of speed,headdress of rejuvenation,basilüs,chainmail,mekansm, vlademir,pt,diffusal blade,vitaly booster,manta style,hyperstone,as,hand of midas

Razor: boots of speed,vitaly booster,vg,platemail,mealstorm,mholljnr,messerschm idt’s reaver, hot,pt,eaglehorn,fly,vg sat, hyperstone,as,radiance

Void: boots of speed,regerenation,basilüs,vlademir,dominator,pt,p latemail,hyperstone, bash,as, eaglehorn,fly,satanic

Ursa Warrior: boots of speed,vitaly booster,vg,basilüs,vlademir,pt,hot,hyperstone, platemail,as,hot,vg sat, eaglehorn,fly,vlademir sat,divine rapier

Alchemist: boots of speed,basilüs,vitaly booster,vg,sange,mask of death,vlademir, hyperstone,as, pt,sy,hot,vg sat, radiance

Anti-Mage: boots of speed,regerenation,chainmail,vlademir,regerenation ,perseverance,pt, mekansm,eaglehorn,fly,hyperstone,linken,as

Venomancer: boots of speed,giant strength,ring of healt,vg,sange,yasha,sy,pt,hot, eaglehorn,fly, hyperstone,as

Troll: boots of speed,mask of death,dominator,ring of healt,platemail,eaglehorn,fly, hyperstone,ring of healt sat,bash,pt,as,eaglehorn,fly,dominator sat,eaglehorn,fly

Leshrac: boots of speed,chainmail,vitaly booster,vg,void stone,dagon,soul booster,eul, travel, aghanim,as,vg sat,hot,dagon 5

Rouge Knight: boots of speed,regerenation,basilüs,ring of healt,vlademir,perseverance, sange, hyperstone,sy,pt,eaglehorn,fly,furry

Lone Druid: boots of speed,regerenation,basilüs,vitaly booster,vg, vlademir(ayıya verilecek),chainmail,sange,hot,regerenation,mekans m,pt,sy,hot ayı:pt,hyperstone,as,vlademir,3bash

Moon Rider: boots of speed,vitaly booster,dominator,2 alactry,soul booster,pt,aghanim, eaglehorn,fly,lothar,satanic,fly

Dragon Knight: boots of speed,vitaly booster,vg,vitaly booster,vg,platemail,hyperstone,as, hot,pt, sange,sy,vg sat,hot,vg sat,shiva

Rexxar : pt,as,2fly,hot,satanic

Death Prophet : boots of speed,chainmail,ring of healt,ultimate orb,void stone,eul,pt(int), ultimate orb,eos,hyperstone,as,eaglehorn,fly,ring of healt sat,hot

By Şahin BATMAZ

T-ThePhantomicLord
21/08/2008, 14:48
asdasdasdasd İyi hoş uğraşmışsın ama çok düzensiz olmuş bence. basilüs falan :p veya ayıya 3 bash asdasd :D neredeyse bütün herolara hot kasmışsın zzz

JaackhaL
21/08/2008, 15:00
hot en fazla hp regen veren ve daha dayanikli yapan dolayisiyla heronun ölmesinizorlaştıran bir item olduğu için kastım

Memooo
21/08/2008, 23:57
dota da item heroya göre deil karşıda heronun çıktıqı iteme göre item çıkılır:)

bora
22/08/2008, 00:19
witch doctor'a vladimir

svml
22/08/2008, 18:51
witch doctor' vlad pek uymamış ama genede eline sağlık:D

Tr_Ulq
23/08/2008, 09:18
razora tarrasque
nevermore bloodstone
ben arada bi slardara shiva kasıom da daha mantıklı görünüo
he bu arada doctorda ne linken ne avatar ne lothar var bu doctor anca ks yapar:S
sahin batmaz battı gibi :D

bora
23/08/2008, 13:44
slalrdara bloodstone ? :) rexara 2 fly falan ...

[TrK]LeGenD
26/08/2008, 00:19
çok saçma bnce :S:S

oknsnl
26/08/2008, 12:14
witch doktora dagon voidtede mom alchemistdede mom antide basher lesrakta mjoll radi rexle dragon knghtada vg fazlan furry eksiiin war:D bastan basa BoT eksiin olduuu kesin:D ama emegine saglik diyim ayıp olmasın:D

JaackhaL
26/08/2008, 21:32
witch doctor için haklısınız ama onuda düzelttim
voide mom yapmıyorum daha fazla atak yiyo onun yerine satanic ve vlademir daha iyi oluo
rexxar a 2 fly ı miss yaptığı için kastım satanic hot as bunlar heroyu çok sağlam yapan itemler olduğu için kastım
bir heroyla oyunu asla vg ile bitirmem onun yerine hot kasarım
nevermore a bloodstone u hp regen ve çok ihtiyacı olduğu mana gegen için yaptım

JaackhaL
26/08/2008, 21:36
witch doctor için haklısınız ama onuda düzelttim
voide mom yapmıyorum daha fazla atak yiyo onun yerine satanic ve vlademir daha iyi oluo
rexxar a 2 fly ı miss yaptığı için kastım satanic hot as bunlar heroyu çok sağlam yapan itemler olduğu için kastım
bir heroyla oyunu asla vg ile bitirmem onun yerine hot kasarım
nevermore a bloodstone u hp regen ve çok ihtiyacı olduğu mana gegen için yaptım
ve SLARDARA SHİVA KASMAK KADAR MANTIKSIZ BİŞEY DUŞMADIM O BİR BASHER ONA SHİVA DEİL AS KASILIR

koparcan
28/08/2008, 16:38
meepoya midas :P

Wacaksiz
29/08/2008, 10:37
asadasdsa Uğraşmıssın Bide Ad Soyad Falan Koymuşsun Ama Zaten Yaptık Biz Bunları Detayıyla Hocam! Forumda Olmayan Bişiyler Koy Bence ! :D

furkan19o7
01/09/2008, 23:32
emeğine sağlık da gereksiz bence illada uuraşmak istiosan rehber yapsaydın olmayan birinin bi de vojline vladmir de lifesteal geçersiz olmuo mu

mkeskin
02/09/2008, 10:13
bi kac tanesine bakıp direk cıktım konudan.rezalet diyebilirim.birer kez oynamıssın o herolarla sonra resimlerine bakarak güzel gibi görünen itemleri yapmıssın gibime geliyo.devamını beklemem sahsen

Infamous®
20/09/2008, 21:28
sen rexxar'a 2 fly yap böle dvm et :)

feed14
25/10/2008, 22:41
bnm en sewdiim hero traxex çnkü skilleri çok işe yarıo ilk başlarda biraz pasif olsa da daha sonra etkisini gösterio ayrıca kullanması da kolay( oyuna yeni başladım)

00blgn00
25/10/2008, 23:41
witch e vlad muhabbeti n ? :D vlad melee bi item :D

kalibre54
28/10/2008, 22:11
Arkadaşım saçma olabilir ama adam sonuçta bi uğraş vermiş teşekkür etmek gerekir :S

KETHUDA
08/11/2008, 11:37
Zaten dotada en iyi hero die bişi yok her hero kastımı.....:D:D