PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW ve Akıl ;)

WeRdeR WeReMeM
06/03/2012, 16:40
Daily blinkten alıntı bir posta göre wow insanları daha akıllı yapıyor (akıllıdan kasıt bilişsel fonksiyon gelişmişliği).

2111

ÇEVİRİ;

WoW Oynamak Sizi Daha Akıllı Yapar!!

Çoğunuzun duyduğu gibi Kuzey Carolina Devlet Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göre, WoW oyuncularında bilişsel fonksiyonlarda görülebilir/önemli bir gelişme gözlenmiştir. Yani kısaca WoW oynamak sizi daha akıllı yapar. Genel hatlariyla olay budur, bunun tersini söyleyecek herkese meydan okuyorum (Basın toplantılarımıza katılma haklarını kaybetmeyecekler), (Evet, doğru duydunuz, bunu söyledim)

Bize göre bu yeni bulguları gözden geçirmek çok önemli, son çeyrekte 100.000 oyuncu ücretli abonelik kaybettik (oyuncu kaybettik). "Çok da önemli" Demekten gururduyuyoruz. Gerçeği ortaya çıkarabildiğimiiz için memnunum

- ESKI WOW OYUNCULARI DÜNYAYI KURTARIYOR.

Son 13 yilda kaybettigimiz 1.1 milyon oyuncu, oyunu Federal Rezerv, NASA, Harvad, Yale, birçok düşünce kuruluşu, ve daha birçok önemli pozisyonları(finans, endüstri, devlet vb. sektörlere) doldurmak için bıraktılar. Bu iyi kimseleri kaybetmekten üzüntü duyarken, Azerothta geçirdikleri zamanin Dünya'daki problemleri çözmekten alıkoymak için fazla değerli olduğunu anlıyoruz, ve artık Molten Core'un Holllerinden (oda) Dünyadaki milletlerin gerçek donmuş tahtlarına (Frozen Throne) kadar öğrendiklerini almalılar. (Aynı zamanda bu yıl Vol'jin in TED'e alternatif tarım metodları için konuşma vermesini umuyoruz).

Blizzard Entertainement'in katkılayırla, yeni bir barış ve bolluk zamanı arkadaşlığın, paylaşılmış mageweave farmlama ve alliance'ı tokatlama hikayeleriyle dövülmüş hikayelerle. Gözlerinizi yaşartmaya yeten hikayeler, tohumlarıyla çiçek açabilir.

Şimdi, izin verirseniz sokağın aşasığındaki özel okula gidip oğlumun 3, 85 lvl karakteri olduğunu ve onların geleceği için iyi bir yatırım olduğunu açıklamak zorundayım.

" Yasal Takımımız (Avukat Tayfası) tarafından Bunları benim söylemediğimi belirtmem istendi.

Adamlar baya eğlenmişler..

Dip Not: news.ncsu.edu/releases/wmsmclaughlinwow/ , yapılan çalışma ile ilgili haber, test 60-77 yaş arasındaki 39 kişide yapılmıştır.

Alıntıdır.

Kendi düşüncem;

Zaten bilgisayar oyunlarını bilinçli şekilde oynayan insanların yeteneklerinin geliştiğini de düşünüyorum. Haksızmıyız ?