PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Battle of the İmmortals Oyunu Lütfen içeriğe bir bakın..

Str0ne
08/03/2012, 05:12
Arkadaşlar öncelikle konudan uzak biraz muhabbeti başlatmak istiyorum,ben senelerce mmporg ve mmo tarzı birçok farklı düzeyde oyun oynadım ve özellikle zorluk derecesi yüksek,sabretme kabiliyeti ileri düzey oyunlarda pek fazla Türk arkadaşlarıma rastlamadım.Konuyu daha çok açmak gerekirse Battle of the immortals oyunu zorluk derecesi ve anlama kabiliyeti ileri düzey diablo - wow ve birçok oyunun karışık oldugu düzeni bir araya toplayan oyunda Türk arkadaşlarımı vatandaşımı görmek istiyorum.

Oyunun temel amacı belli bir seviyeye kadar kasıp,sonraki seviyeler için dungeon - event - senaryo üzerinde sürekli koşusturmaca.Oyunda 1.'si tek başına belli bir yere kadar gelebiliyorsun ve diger olanaklardan geri kalmamak için mecburen arkadaşlara guilde ihtiyaç duyuyosun.Oyunda Pve Sistemi üstün olsada Pvp olarakta Battle'da 45-74 arası 75-99 arası ve +100 olmak üzere 3 farklı seviye grubuna göre battle sistemi bulunuyor ve artı olarakda Guild Wars dediğimiz kalabalık bir savaş sistemi bulunuyor.Oyun çok karmaşık ve zor ama grafik ve strateji olarak üstün seviyede,merak edipte gerçekten oynamak isteyen arkadaşlar varsa oyun içi ve skypedan her türlü yardım ederim,Ben suan 60 lvl'ım Gemini serverında oynuyorum.

Oyunun sitesi:http://boi.perfectworld.com/
Download:http://boi.perfectworld.com/download

Karakter oluşturma:Account aldıktan sonra oyuna girdiğinizde login olucaksınız ve serverınızı seçiceksiniz karakter oluştururken üst tarafta ' introduction id ' ye yazmanız gereken bir takım bilgi olucak o bölgeye http://www.introductionid.com/?page_id=12 bu linkteki hangi servera girdiyseniz o serverın introduction id sini yazıcaksınız ve kalan kısımları normal bir character yaratma ekranındaki gibi keyfinize göre yazıcaksınız.Gerekli resimli anlatım sitede'de yapılmış görüceksiniz.

Yardım almak için ben geniş çaplı bir arama yaptım fakat pek fazla bu oyun üzerinde Türkiyede geniş kapsamlı bir forum göremedim sadece bu siteyi bulabildim ve herşeyi açıklamışlar http://boitr.blogspot.com/

Ayrıca aktif bir Türk guildi kurup sürekli dungeon ve yardımlaşma ortamını sağlamak için böyle bir düşüncemde var.

Gemini Serverında oynuyorum,bana ulaşmak ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen varsa;
Server : Gemini
Oyun içi Nick : Orionpax
mail : str0ne@hotmail.com

Axé Capoeira
08/03/2012, 05:33
Hmm o zaman sana bir kaç soru oyun paralı mı yada para ile ekstra özellikler alınabiliyor mu kaç çeşit sınıf var ve oyananabilirliği nasıl?

Axé Capoeira
08/03/2012, 05:48
Yada oyunda ki sınıflar arası denge nasıl ?

Str0ne
08/03/2012, 05:53
Hmm o zaman sana bir kaç soru oyun paralı mı yada para ile ekstra özellikler alınabiliyor mu kaç çeşit sınıf var ve oyananabilirliği nasıl?

oyun free,para ile ekstra özellikler alınabiliyor ama bu özellikler çok etkili özellikler değil o özellikleri sen kendi emeğinlede elde edebiliyorsun örn: adam pet alıcak parayı basıyor direk alıyor sen 3-4 gün uğraşıp alıyorsun gibi ve oyunda 5 sınıf var oynanabilirligi orta düzey ama yeni oldugun için oyun sistemi sana yabancı gelicek alışman 1-2 gününü alır , 40 lvla kadar 1.30 saatini harcıyorsun ondan sonra dungeon event yapıyorsun 56 lvl a kadar basit herşey 56 lvldan sonra exp kasmak zorlaşıyor ve dungeon,event sistemini oturtuyorsun, oyun sistemini 56 lvl oldugunda anlıyorsun

Str0ne
08/03/2012, 06:00
Yada oyunda ki sınıflar arası denge nasıl ?

sınıflar arası denge tamamen eşit ve dengeli pvp açısındanda pve acısındanda mesela heretic Boi'nin Priesti olmassa olmazı onun attıgı bufflara ve heala dungeon içindede pvp içindede herkesin ihtiyacı var

Axé Capoeira
08/03/2012, 09:08
oynamaya başladım 21 level oldum slayer oynuyorm ama şahsen pek ilgimi çekmedi biraz yardım edersen oyunda ilerideki aksiyonlar ilgimi çekerse devam edebilirim =)

bykaya
08/03/2012, 09:20
bende katılmak istiyorum :) akşam aranızda olurum.

Str0ne
08/03/2012, 14:33
oynamaya başladım 21 level oldum slayer oynuyorm ama şahsen pek ilgimi çekmedi biraz yardım edersen oyunda ilerideki aksiyonlar ilgimi çekerse devam edebilirim =)

nickin nedir oyunda yada beni ekle Orionpax

mayyakmuyyak
09/03/2012, 01:15
bi ara oynamıştım 31 de bıraktım . Kimseyi tanımıyordum.şimdi bi oyun çıktı divine edges diye türkçe boi ye benziyor. Tabi türklerin çok olduğu yerde seviye düşüyo hile oranı artıyo yaş oranı düşüyo ygs lys başımın belası sınavlar bitsin dibine dibine vurcam rpglerin

Str0ne
09/03/2012, 01:25
bu oyunu tavsiye ederim arkadaşlıklar cok guzel burada türkler var ama az takıldıgım kişiler genellikle yabancı ama türklerlede takılıyorum seviyeli düzgün kişiler hoşuma gitti oyun süper herşey düşünülmüş insanlar genellikle yalnızlıktan bırakıyor arkadaş ortamın olunca dungeonlara felan cagırıyosun görevlerin oluyor yardıma çağırıyorsun felan çok iyi guild wars lar var arkadaş anlatıyor çok dehşet güzel felan diyor işte bakalım 64 lvl ım ilerde görücem bende inş :D

Axé Capoeira
09/03/2012, 02:21
CapoeiraTr adlı bir nick ile oynuyorum ama hani tamamen sıkıldığım anlar da gireceğim bir oyun olduğunu düşünüyorum (şu an için) o saatlerde yaklaşık sabaha doğru 5 6 =)