PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Reklam

WeRdeR WeReMeM
10/05/2011, 15:22
Boris yada Çağrı sitenize hemen bi google reklamı yapıştırın abicim.Ufaktanda olsa biraz birikir ne kadar erken başlarsanız okadar iyi olur. http://www.google.com.tr/intl/tr/ads/ biliyorsunuzda ben genede koyayım dedim link.Çok fazlada reklam koymayın ya sağda, solda, yukarda, aşşada, çaprazda vs.vs.vs.vs. abartmayın :D :D

berkbegins
11/05/2011, 21:37
aslında sitenin geliri ve tıklanmasını etkileyebilecek olsada reklamsız site güzel oluyor canım..

Tabi bağışçı olmak gerek oda nasipse Staja başladıktan sonra olur benim inşallah böylece küçük bi yardımımız olur dostlara..

WeRdeR WeReMeM
11/05/2011, 22:03
Dünyanın en iyi sitelerinden biri olan facebook'ta bile sağında solunda reklam sıçıyor ;) Birşey olmaz En üst yada en alt tarafa koyulması lazım.Ben wow serveri kurduğumdan beri 3 kere açmıştık 3'ünün toplamı google'dan gelen fiyat 200$ aldık ve içerde 170$ var onu alamadık 200'ü vurunca vercekler son ay illede 100$ olacakmış son birikimi bu şekilde kabul ediyorlar.Para birikiyor yani gerçi bizim siteye aylık 10K giriyordu ilk açtımız wow server'in sitesine.

BorisPeace
30/06/2011, 13:04
Şimdilik reklam almayı düşünmüyorum açıkçası.