PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diablo 3 Beta Yeni Eklenti Paketi

WeRdeR WeReMeM
14/03/2012, 19:58
Evet arkadaşlar Diablo 3 son eklenti paketi ile Hardcore mod'u oyunculara sunmuş bulunmaktadır.
HardCore mod oynayabilmeniz icin yeni bir hero yaratmanız gereklidir arkadaşlar.

2177

Yeni bir karekter yarattıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir uyarı gelicektir;

2178

ÖNEMLİ BİR NOT

Yukarıdaki uyarıda diyor ki özet olarak. Eğer ölürseniz ölmüşsünüz demektir, bir daha hayata dönmeniz mümkün olmayacaktır, yani HardCore oynuyacaksanız HardCore bir player olmanız gerekmektedir diyor,

Aşağıda güzel bir açıklama yapmışlar eğer ölürseniz bir daha aynı hero ile oynamak icin lütfen müşteri hizmetlerini rahatsız etmeyin diyor.

Para herşeyi yapan diyen adam,

ViktorReznov
14/03/2012, 21:34
Permanent Dead fenaymış. :)

WeRdeR WeReMeM
14/03/2012, 22:25
Bugün Blizzard'dan mail geldi var ya takla atıyordum. Hemen açtım mailimi kontrol ediyordum account'unuza bakın falan yazıyordu, iyi eyvallah dedim bir bakayım. Hemen eu.battle.net hesabıma girdim birde ne göreyim hiç bir şey yok :( üzülmeyin diyor birde mailde biz dağıtmaya devam edeceğiz falan, kalbimi kırdın BLİZZARD üzülürüm ben :(

2180

enchanter
15/03/2012, 01:50
Yanlış yere yazıyorum ama.Diablo 2 oyuncusuyum bende ama Diablo 3'ü nasıl bulacağım bilmiyorum.Bununda mı betası " Beta key'i" var ?Steam üzerinden oynanmıyor biliyorum ama nasıl bir yardımcı olursanız sevinirim.

CoolStoryBro
15/03/2012, 03:24
İyi de zaten zor ölüyorsun oyun başı görevler kolay olduğu için yani betaya pek katkısı olmaz ama bunu bitmiş halinde görmek güzel olur.

Abi bir de baydım yalnız sürekli aynı dört görevi yapıp oyunu bitirmekten item kasmaya oynuyoruz sadece ama o da bir işe yaramıyor ne başka görev ne de Duel-PvP sistemi var çünkü.:(._. ):

Yanlış yere yazıyorum ama.Diablo 2 oyuncusuyum bende ama Diablo 3'ü nasıl bulacağım bilmiyorum.Bununda mı betası " Beta key'i" var ?Steam üzerinden oynanmıyor biliyorum ama nasıl bir yardımcı olursanız sevinirim.

Aynen hocam bu da beta aşamasında ve key dağıtımı sürüyor, hatta oyunun çıkış zamanı yaklaştıkça key dağıtımı arttı. Dota 2 keyleri gibi bunu da birçok forumda bulabilirsin sadece biraz uğraşacaksın.

Bak şurada bazı beta key dağıtımı olan sitelerin adresleri filan var ama hala devam ediyormu buradakiler bilmiyorum. http://diablo3tr.mmolog.net/520/haberler/diablo-3-beta-key-giveaway/

enchanter
15/03/2012, 10:12
Peki keyi kazandığımız zaman nasıl aktive edeceğim ?

WeRdeR WeReMeM
15/03/2012, 10:22
Hiç kazanmadığım için nasıl bir şey geliyor bilmiyorum :( sen bir kazanda hallederiz orasını

enchanter
15/03/2012, 10:34
E nasıl paylaştın yazıyı resimleri :)

WeRdeR WeReMeM
15/03/2012, 11:00
Benim hesabım değil bende beta key yok :(

CoolStoryBro
15/03/2012, 14:25
Peki keyi kazandığımız zaman nasıl aktive edeceğim ?

Battle.Net sitesinden aktif edeceksin. Account'unla giriş yaptıktan sonra Games&Codes sekmesinden Add or Upgrade Games seçeneğine tıklıyosun keyi gireceğin yer çıkıyor karşına. Keyi hesabına girdikten sonra da download seçeneğinin geldiğini göreceksin.

Onun haricinde şuradan da indirebilirsin ama hesapla giriş yapmadan oyun açılmaz. Fakat çıkınca indirmeyi bekleme derdinden kurtulmuş olursun. http://us.media.battle.net.edgesuite.net/downloads/d3-installers/4de82d80-ddeb-4e61-80ae-b4e8817f54b0/Diablo-III-Beta-enUS-Setup.exe