PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : wow a baslıcam ama...

canifeto12
16/03/2012, 15:37
arkadaslar ben dotayı bıraktım bunu biliyorsunuz ve yeni oyun arayıslarına koyuldum ve aklıma direk wow geldi son zamanlarda reklamlarda wow u free yani bedava olarak görüyorum acaba wow u indirsem gercekten full bedava mı oynucam yoksa bi yerden snra sadece üyelik için para yatırmam gerekicek mi

bide:
bu wow un satılırken sadece üyelik yerine cok tane paket satılıyor mesela
World of Warcraft, Classic
World of Warcraft, The Burning Crusade
World of Warcraft, Wrath of the Lich King

bu ücü arasında nasıl bir fark var cunkü wow da diger oyunlara göre galiba sistem farklı . diger oyunlarda silk , ejderha parası , cash (bu ko dan ) var ama bunda oyle bisey yok sanırım bu yüzden biraz kafam karıstı su paketleri bana acıklarmısınız

WeRdeR WeReMeM
16/03/2012, 15:51
Free serverlar var evet. Ama onlardan gerçek zevkini alamazsın oyunların. Tonlarca bug ve hack kullanan var. O yüzden illede oynayacağım diyorsan orjinal başla derim. Orjinalinde bütün paketlerini alman gerekiyor tabi ki. Wow Classic, WoW Tbc, WoTLK ve şu an ki son patch Catalsym'i alman gerekiyor. + her ay 13 euro gibi bir rakam ödemen gerekli. Bunları kaldıramam diyorsan free server piyasada bolca mevcut.

LauraBodewig
16/03/2012, 15:54
En son WoW Classic alana TBC bedava gibi bir kampanya vardı sanki.

WeRdeR WeReMeM
16/03/2012, 16:13
Evet sürekli o kampanyalar olmakta. Ama şu an var mı bilmiyorum. Abant'a gidiyorum bugün, pazar günü döneceğim. O zaman bakarım senin için fırsatlara.

canifeto12
16/03/2012, 16:48
:( deme yin ya illede para istiyor yani

Nighthawk
16/03/2012, 19:08
Orjinal oynamak için ilk alışta yaklaşık 100 lira + her ay yaklaşık 25 lira.
Korsan serverlarda komple bedava.
İkisi arasındaki farkları werder saymış.

canifeto12
16/03/2012, 20:22
Orjinal oynamak için ilk alışta yaklaşık 100 lira + her ay yaklaşık 25 lira.
Korsan serverlarda komple bedava.
İkisi arasındaki farkları werder saymış.

la ben günde 1 tl bile almıyorum arkadaslarım hergün 5 alırken bu oyuna param yetmez :(

ViktorReznov
16/03/2012, 21:46
Bu 20 levele kadar ücretsiz oynama falan vardı oyunu almadan nasıl oluyorki o???

canifeto12
16/03/2012, 21:48
anca pwp de oynayabiliriz biz wow u orginaline paramız yetmez :(

Nighthawk
16/03/2012, 22:28
Bu 20 levele kadar ücretsiz oynama falan vardı oyunu almadan nasıl oluyorki o???

Direk indirip oynuyorsun, arkadaş ekleme guilde girme özellikleri olmuyor ve karakterin 20 levela gelince xp kazanmayı bırakıyor. Olay o :)

Aile_Babası
17/03/2012, 14:45
Lütfen. Yalvarıyorum hadi biz dota camiası sana katlandık. Bize acımadın. Bari oraya gitme be feto :( bu kadar cani olamazsın be feto :( World Of warcraft dünyasına acı bari :(

Gray Fox
03/01/2013, 16:23
Ben yurtan ayrilip eve yerlesirsem wow a baslamayi dusunuyorumda eger wotl cataclysm mist of pandaria yi netten indirip sadece cd key satin alsam oyniyabilirmiyim?

FuatKoseoglu
03/01/2013, 16:50
Burda baya bir yanlışlık olmuş.
Düzeltiyim öncelikle WoW tamamen mükemmel bir oyundur,herkesin bir kere tatması gerekir. Korsan server zaman kaybı çünkü açılıp kapanıcağı belli olmaz,emeklerininz adamın tek tuşuyla gidebilir.
Wow ek paketleri seviyeye göre denebilir hepsi yeni bir içerik açar.
Classic 60 level
Burning crusade 70 level
Lich king 80 level
Cataclysm 85 level
Mist of pandaria 90 level.
Oyun her ay 12.5 euro bedel ister sizden. Çoğu insan bunu vermez ama inan ki WoW seni içene alır paranın on katını verir sana. Mesela akşamları seni dışarıya cıkarmaz,düşün ne kadar kardasın? :D
Eğer bol zamanın varsa düşünmeden başla ve beni dinle. Benim zamanım yok oynuyamıyorum,yazın başından kalkmıyıcam kesinlikle.

FuatKoseoglu
03/01/2013, 16:51
Ben yurtan ayrilip eve yerlesirsem wow a baslamayi dusunuyorumda eger wotl cataclysm mist of pandaria yi netten indirip sadece cd key satin alsam oyniyabilirmiyim?
İlk oyun varsa üstüne ekliyebilirsin. İlk oyunda 20 tlye kadar düştü. Bide downloadı +15 gb

samet33
03/01/2013, 17:33
Woltk sevdiğim için korsan serverde oynuyorum ama onadada lvl up için filan para ödüyosun ve 2 senedirde kapanmadı Dotaya geçince wowdan soğudum yalnız :D

TauHunter
03/01/2013, 17:33
Woltk sevdiğim için korsan serverde oynuyorum ama onadada lvl up için filan para ödüyosun ve 2 senedirde kapanmadı Dotaya geçince wowdan soğudum yalnız :D

tahmin edeyim.

Molten-wow
Lordaeron server x1 tyslash?

WeRdeR WeReMeM
03/01/2013, 17:36
Elektro World, D&R ve Media Mark'ta ilk 3 paket 20 Lira. ( WoW Classic , WoW Burning Crusader ve WoW Wrath of the Lich King ). İnternet sitesinde en son 5 Euro idi bu 3 paket. Şimdi ne kadar bilmiyorum.

Bu mağazalardan birine gittiğinde fiyat üzerinde 39.9 TL yazar bunu oradaki birine sor bunun fiyatı 20 Lira değil mi diye. 20 Liraya alacaksın. Benim başıma geldi arkadaşıma aldık 3 gün önce. ( Bu olay Kartal Elektro World'de oldu )

Bütün oyunu eu.battle.net adresinden indirebilirsin. Tek tek key ile uğraşamam diyorsan kendi orjinal sitesinden bütün paketlerinin keyini alabilirsin. ( 55 Euro'cuk ) Örnek resim aşağıya koydum bakabilirsin;
4350

samet33
03/01/2013, 19:52
tahmin edeyim.

Molten-wow
Lordaeron server x1 tyslash?

Doğru ama o sadece bi tanesi :D 2 charla 2200+ yapmştmda pve pek sevmediğimden 5-6 icc charla lk kesemedim ya la :P

Gray Fox
03/01/2013, 20:54
İlk oyun varsa üstüne ekliyebilirsin. İlk oyunda 20 tlye kadar düştü. Bide downloadı +15 gb

ilk oyunu ve paketleri netten indirsem sonra son paketin cd keyini alsam oluyo mu?

Berkantk
03/01/2013, 21:24

Ben de wow başlayacaktım ama çoğu kişi bana önce private server dene dedi. Molten-wow'a başladım ben de. Server bayağı kalabalık 4-5 yıldır falan açıkmış. wotlk da lordaeron'da oynuyorum eğer oynayan varsa orada berkantk eklesinler ecik yardımcı olurlar :) Çevremde öğretebilecek çok kişi olduğundan öğrenmede pek zorlanmadım. Burada 80 olup oyunun tadını eğer alabilirsem orjinal geçecem. Eğer sıfırdan başlayacaksan sana da bunu öneririm.

WeRdeR WeReMeM
04/01/2013, 08:03
Olmuyor. Yukarıda örnek verdim orayı incelersen sevinirim.