PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Club Penguin

Leupold
20/03/2012, 00:05
Arkadaşlar aranız club penguin oynayan varmı :) biliyorum çok çocukça ve kaba tabir olucak ama aptalça bir oyun ama zaman geçirmek için güzel bence :) hoşuma gidiyor yani zamanında member almıştım karakterimin ismi Ciko Yigit :D oyunda girerseniz eğer aşağıda bulunan ayarlar resmine basarsanız karakterinizin kaç günlük olduğu yazar. 1540 günlük benimki. Oyunun amacı yok ama. Yani arada öyle itemler geliyor , yılbaşında bayramlarda falan özel itemler geliyor , kıyafetler , armalar , şapkalar vs. Ama pengueni nize free itemler dışında kendiniz coin kasarak item almak için member olmanız gerekiyor. Coin kasmak için kahve toplayabilirsiniz , sahilde oyunlar var , judo yapabilirsiniz , sörf yapabilirsiniz vs. İsterseniz kendinize puffle denilen hayvanlardan alabilirsiniz. onlarında eğlenceli skilleri mevcut ama member olmayanlar için sadece 2 tane alabilme hakkınız var. Oyunda ajan da olabiliryorsunuz. Şimdi bende tam olarak bilmiyorum ama ninja ve ajan olmak eskiden baya emek istiyordu görevler falan var, skill kartlarınız var onlarla diğer oyuncularla kapışıyorsunuz. kuşak atlarsınız tecrübe kazandıkça. Dağdan altınıza leğen alıp kayabilirsiniz yine diğer oyuncularla birlikte tabiki yarışırsınız. İstenilen pizzaları yaparsınız pizzacıda , istenilen dansı edersiniz night club ta , maden arabasına binip yer altı yolculuğa çıkabilirsiniz , iceberg e gidip su altından elmas toplıyabilirsiniz. İstenilen sayıda balık toplıyabilirsiniz , elektirik balıklarına dikkat edin , diğer oyuncularla tavla tarzı oyunlar oynıyabilirsiniz. Member olan oyuncuların evine gidebilirsiniz oldukça iyidir yani member olmıyanlar için sadece bi igloo var ama memberler için harika şeyler var. Yani seçenek bol, canı sıkılan arkadaşlar deniyebilir :)

Buyrun buda link :
http://www.clubpenguin.com/

Biraz uzun yazdım kusura bakmayın kaptırmışım :D

KONYALIYOBAZ
20/03/2012, 00:09
Ilkokuldayken oynardim ben bunu :D member aldigim bir penguenim vardi buyap miydi neydi. Trainer'I vardi bu oyunun, seri sekilde 10.000 10.000 para kasiliyordu. Amacim sana saygisizlik yapmak degil ama bu amacsiz oyunu oynayacagima miniclipten veya armor games'ten amaci olan bir flash oyun oynarim daha iyi :)

Woolridge
20/03/2012, 00:26
Kardeşim hala oynuyor. Arasıra bende ona yardım ediyorum.