PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The River

Mystogan
22/03/2012, 04:36
THE RİVER

http://4.bp.blogspot.com/-eAWy3Txspcs/Tzw9tUWMWLI/AAAAAAAAILs/UE0rviEiCbE/s1600/the+river+nehir+2012+yaratici+tasarimlar+%25281%25 29.jpg

Bildiğiniz kadarıyla diziler sezon finalleriyle karşımıza çıkmaya The Walking Dead ile başladı.
Ama bu arada yeni bir dizi keşfetmiş bulunmaktayım.

Konu: Normal ötesi (paranormal), macera ve korku dizisi olarak tanımlanan bir dizi.
En son Güney Afrika'da Amazon Nehri civarlarında bir program yaparken görülen bir tv sunucusu ve aktif bir vahşi yaşam uzmanı, ortadan yok olur. Kaybolmasından 6 ay sonra eşi ve oğlu onun hayatta olduğunu iddia ederek bir tv belgesel ekibi ile birlikte onu aramaya çıkar. Umduklarından farklı bir durumla karşılaşırlar.

D.T: Supernatural hayranlarına şiddetle tavsiye ediyorum.

Quim_
22/03/2012, 04:51
Aynen, şahsen bende çok beğendim ve izledim. Supernatural sevenler izlesin mutlaka.

Owyeah
22/03/2012, 13:35
Fevkalede güzel bir dizi. Takipçisiyim... Bu hafta sezon finali yayınlandı. Takip etmeyen kaybeder.

İzlediğim diziler: Game of Thrones (başlarsa 2.szn), walkng dead, the river, himym, shamless, once upon a time,chuck(başlarsa),person of interest, spartaküs... 1-2 de ara ara var.

Bıraktığım: alcatraz, the event, camelot, boardwalk empire, misfits, hart of dixie... 1'i dışında diğerleri öykk getirmişti...

Quim_
22/03/2012, 16:54
Chuck bittiki :D

Mystogan
22/03/2012, 16:56
Chuck bittiki :D
Sanırım Camelot' ta bitti. :D