PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Frost Wolf'a başlangıç özelliği ?

KodiaK
24/03/2012, 20:31
Sizce Frost Wolf'a başlangıçta hangi özellik seçilmeli?Biliyorsunuz ki mana sıkıntısı çeken bir hero.Bence 100 mana,+4 intelligent özelliği verilebiliri.Sizin görüşleriniz?

Vulcan
24/03/2012, 20:34
Mana Crystal kasacak olursan gerek yok bu Hero biraz enteresan bir Hero.
Oyun başında Fasttrack ve Howling Blaster ile fazlasıyla iş yapabiliyor

Nasıl oynayacağına bağlı çünkü.

Carry olacam diyorsan Can Çalma, Zırh
Howling Blaster ile lane'de yol tıkayacam diyorsan Mana
Roam diyorsan Regen

Not: Sobi Mask'i kesinlikle önerdiğim bir Herodur.

Leupold
24/03/2012, 20:34
Frost Wolf hakkında diycegim tek sey o attıgı buz un içinden alliesler geçebilmeli :D jfa yı ilk oynadıgımda da bunu demistim volkana ama bende dalga gecmisti yok hatta invul olsunlar falan makara yapmıslardı DreadLord ile... Hep bunun üzüntüsü içindeyim...

Vulcan
24/03/2012, 20:40
Yok saçmalama o zaman cidden imba olur şu hali ile gerçekten dengeli bir hero

Early Game, Mid Game, Late Game her türlü çok kullanışlı bir Hero

KissedByTurnBack
25/03/2012, 05:49
Frost Wolf'a başlangıç özelliğini sormak yerine direk rehberinden baksan rehberi yoksa istesen olmaz mıydı ben her zaman JFA oynayamıyorum ve oynadığım zamanda fazla aklıma gelmiyor ne build yapıyım diye en azından rehberlere bakıyorum ve ister istemez insanın aklında kalıyor bir şeyler ve çok işe yaradığı da oluyor sizden isteğim Ya tek bir konu altında bütün heroların rehberini yapmanız veya (bunu bir örnekle açıklayayım: )
Forum => Oyunlar => JFA - Justice For All =>JFA Hero Rehberleri => Beastmaster Gibi artık ne diyorsanız ana konu açın işte bu iş çok zahmetli biliyorum fakat işin içine emek girince eminim ki daha iyi olacaktır Belkide böylece başka insanlar görüp ''Aaa bu neymiş bir bakayım'' tarzında yaklaşır ve heroları severlerse JFA ya başlarlar yüksek ihtimalle bence Tabi yanlış da düşünüyor olabilirim.

KodiaK
25/03/2012, 18:29
Frost Wolf'a başlangıç özelliğini sormak yerine direk rehberinden baksan rehberi yoksa istesen olmaz mıydı ben her zaman JFA oynayamıyorum ve oynadığım zamanda fazla aklıma gelmiyor ne build yapıyım diye en azından rehberlere bakıyorum ve ister istemez insanın aklında kalıyor bir şeyler ve çok işe yaradığı da oluyor sizden isteğim Ya tek bir konu altında bütün heroların rehberini yapmanız veya (bunu bir örnekle açıklayayım: )
Forum => Oyunlar => JFA - Justice For All =>JFA Hero Rehberleri => Beastmaster Gibi artık ne diyorsanız ana konu açın işte bu iş çok zahmetli biliyorum fakat işin içine emek girince eminim ki daha iyi olacaktır Belkide böylece başka insanlar görüp ''Aaa bu neymiş bir bakayım'' tarzında yaklaşır ve heroları severlerse JFA ya başlarlar yüksek ihtimalle bence Tabi yanlış da düşünüyor olabilirim.

Katılıyorum rehberler çok işe yarar.Yeni başlayan birisi bakayım der rehbere bir heronun skilini,şeklini sever oynamaya kalkışır sonra zaten mükkemmel bir oyun olduğu için bırakmaz :)

busterer
31/03/2012, 19:34
Attack Speed Can Emme yada 100Mana 4İnt bence