PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lycanthrope Banlandi!

bora
29/08/2008, 23:56
Çok tartışıldı, imba dendi, durdurulamıyor, early oyunda gang yemiyor dendi. Ve sonunda Lycanthrope dota-league den banlandı. SIG/VIP bütün oyunlarda alınmasık yasaklanan heronun alınması durumunda oyun kapanacak ve oyuncu -10puan alacak. Bu yasağa oyunun bütün modları dahil olacak.

Son açıklama:

Lycanthrope is banned from VIP/SIG Games. You are NOT allowed to pick Lycanthrope, if you do so, the game will be closed and you will receive -10 (marked as leaver). If you are randomly assigned with Lycanthrope in one of these modes: ar,ap,pick,rd, the game must be remade with the original mode. You are not allowed to pick Lycanthrope in SD or RD games or you will receive a penalty (close and -10).

http://dota-allstars.com/images/heads/Lycanthrope.jpg

Sven - Rogue Knight
30/08/2008, 00:24
Haydaa :D:D:D

umutcf
30/08/2008, 00:57
+1 katılıom hehe:Dbora çeviri çok güzel olmuş:D

Tr_Ulq
30/08/2008, 08:00
O ney nan :D
Gereksiz olmus yaw
Lycan ezecek heroları listeleyebilirsin
Lina, Luna, Centa, Magnus, v.b
Kısacası 1 tane alan skilli olan canını okur:cool:

furkan19o7
30/08/2008, 09:25
bencede soul keeper felan da alabilir gang yemesi için birisi silencer alır o kadar basit hem lycan ilk başlarda çok süpper herkes kasınca fıs

koparcan
30/08/2008, 15:07
lycan ii deil ki bnce :D

Alpér
30/08/2008, 15:12
Lycan'ı kullanan kişi profesyonel oyuncuysa Lycan imba (:

Sven - Rogue Knight
30/08/2008, 15:29

hayatlarında hiç lycan kullanmamış dotacıların genel görüşü bu ama mesela ben karşımdaysa lycandan nefret ederim..

XMaX
30/08/2008, 16:05

inanmıyorum tiğten herolara yargı yapan insanlara sinir oluyorum senin avatardaki rhastayı lycan naapar biliomusun.... biraz oyna bakalımda görürsün iimi kötümü

oknsnl
30/08/2008, 20:43
lycan karsısındakini ezer gang yemez kurtlarla raatsız eder kasınca asmıs wurur stuncı yoksa herkesi yer daha ne istiosun sn bu herodan:Dbide itlerin stunı gitmese tmm

koparcan
31/08/2008, 15:05
inanmıyorum tiğten herolara yargı yapan insanlara sinir oluyorum senin avatardaki rhastayı lycan naapar biliomusun.... biraz oyna bakalımda görürsün iimi kötümü

kurt çıkarıp kovalıyo kritik var slowu olan biri gelse kaç yazar ultisi necronun karşısında durabilir mi????:confused:

T-ThePhantomicLord
31/08/2008, 15:20
Lycan'ı yasaklicaklarına Broodmother'ı yasaklasalarmış. Bence Broodmother is a BUG :D

koparcan
31/08/2008, 15:22
%80 life steal :D
vladimir yapsa
vurduğu kadar çekiyo
bence brood da banlanmalı

Wacaksiz
31/08/2008, 16:00
Evet Lycan'dan Ziyade Brood Çok Daha Hayvani , Ayrıca Slowuda Var!

Sven - Rogue Knight
01/09/2008, 00:03
Ben o durumlarda oyun ar veya sd değilse gorgon alıyorum... Ama Lycan hiçbişeyle öyle kolay kolay dövülmüyo arkadaş :D:D

bora
01/09/2008, 00:05
lycandan kaçmak zaten mid gamede imkansız anca balanar 3.skill full + gece :D

Sven - Rogue Knight
01/09/2008, 00:10
ya da tp olcak yanında baktın durmuyo hayvan invis veya blink olup direk b.. Neyse bence çok abarttık..

VenomApocalypse
03/09/2008, 11:31
Banehallow'a arıza diyosanız Rattletrap'a denecek laf bulamıyorum.

XMaX
03/09/2008, 11:38
kurt çıkarıp kovalıyo kritik var slowu olan biri gelse kaç yazar ultisi necronun karşısında durabilir mi????:confused:

necro naapabilcek ki lycan anlat bakiim biraz

bora
03/09/2008, 11:42
Banehallow'a arıza diyosanız Rattletrap'a denecek laf bulamıyorum.

lycan rattletrapı rahatlıkla alabilecek bi hero.bi de önceki sayfada lina lycanı alır demiş biriisi ben ona gülüyorum :D

VenomApocalypse
03/09/2008, 11:49
lycan rattletrapı rahatlıkla alabilecek bi hero.bi de önceki sayfada lina lycanı alır demiş biriisi ben ona gülüyorum :D

Ben koridorda diyorum Rattletrap'ı ezmek imkansız gibi.

DoTa
03/09/2008, 22:14
Ben koridorda diyorum Rattletrap'ı ezmek imkansız gibi.

imkansız değil aslında.lycan biraz akıllı davransa alabilir.

bu arada lycan karsıda stuncı olduğu zaman her türlü gangte alınacak bir hero bence.

koparcan
03/09/2008, 22:17
necrolyte skadi kassın bi de hex alır

NeurotiC
19/09/2008, 16:45
necrolyte skadi kassın bi de hex alır

Ulen gıcık Oluyorum sole yorumlara sunu kassın bunu kassın alır tarzı konusmalara ne kadar devam ediceksiniz ?
Siz bu itemleri kastıgınızda lycoanda sadece wraith band kasıcak deil mi arkadasım her adama karsı kullanılacak item war her iteme karsı kullanılacak baska bi item war oyunda bu hero bu heroyu %100 alır bu itemi kasan bu heroyu %100 oldurur die bi şeyin soz konusu olmadıgını hala ogrenemediyseniz oynamayın plz.

mashed666
20/09/2008, 18:12
tamamen saçmalık gang yapmayı biliosan yaparsın x)) böyle bişey battle nette olursa oyunu bırakırımx)

om4r
25/09/2008, 13:45
en sevdiğim heroyu banlamıslar :S

denyordie
30/09/2008, 18:28
her hero oldugu gibi lycanında acıklari war ki karsında kastırmamak icin aeo olman yeterli ve lycanı kesmenin en mantıklı yolu dogru fakeler ve kuleyi ii kullanmaktır kordiorunda ama evet güclü fakat acıgı her hero oldugu gibi wardir hic bi hero ezilmez deil dir rattle trap icin imba dien arkadaslar oyundan cakarlarsa rattle trapin acıklarini görmeleri zor deildir ama evet 6.55 beta da deistirilme olmasada bir cok istek war rattle trapin deistirlmesi icin ama bence gerekli bir hero özellikle brood ve benzeri % si fazla olan ve atakli herolarda ama dedigim gibi bu oyun sans strateji ve grup bilinci olan bi oyundur

canuche
06/10/2008, 15:00
Lycan , Kasarsan Oyunun Başındada Sonundada Oyle Bir Ezer Ki

Ben Bir Kez Oynarken , Instant cekmisti nerdeyse.

(Bende Mortred Vardı ) Level : 25

Saka gibi

Feci Sekilde Kovaliyor

tankmaster
08/10/2008, 19:15
1-2-3 sill max bir lycan'ın sadece kurtları

oyundaki çoğu techies'i kesiyor
mid gamede nevermore, traxex, rhasta gibi zayıf heroları baseye kadar kovaluyor

neresi imba deil

Blackjack
29/01/2009, 11:08
her hero oldugu gibi lycanında acıklari war ki karsında kastırmamak icin aeo olman yeterli ve lycanı kesmenin en mantıklı yolu dogru fakeler ve kuleyi ii kullanmaktır kordiorunda ama evet güclü fakat acıgı her hero oldugu gibi wardir hic bi hero ezilmez deil dir rattle trap icin imba dien arkadaslar oyundan cakarlarsa rattle trapin acıklarini görmeleri zor deildir ama evet 6.55 beta da deistirilme olmasada bir cok istek war rattle trapin deistirlmesi icin ama bence gerekli bir hero özellikle brood ve benzeri % si fazla olan ve atakli herolarda ama dedigim gibi bu oyun sans strateji ve grup bilinci olan bi oyundur

sen hiç clockwerk gördün mü ?

NightBlooD
29/01/2009, 11:23
gercekten hic lycan oynamıyo olabilirsiniz lycana MKB kasıp ultiyle birlestirince GG her halukarda

Lejyonetr
29/01/2009, 11:35
bir ara lycanın ultisinin süresi azaltıl mıstı amayinede ban lanmasına gerek yok

Bloody.Lucifer
29/01/2009, 11:53
aslında bakılırsa lycan here yönü ile imba ! en kötü gidip nc de kasan bir hero slow islemez gang yemez adam kaçırmaz! kurtları bayağı bi güçsüzleştirdiler ama lycan 3-4 leveldan sonra rahat rahat nc kasan bir hero gerçekten lycanı baştan yaratmaları gerekebilir.. full stuner olmadığı sürece her türlü kaçıyor lycan hele bide bkb kassın 10 kişi peşinde olsa gene kaçar:)
banla ma olayı saçma tabi onun yerine ıceforgu boykot etmeleri daha mantıklı olurdu