PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi Skil???

furkan19o7
31/08/2008, 15:02
buraya hangi skiline vermeye kara veremediğiniz heroları yazabilirsiniz..

ben mesela sven de kararsız kalıorum bi 1. ye veriom da dierlerine 2 ye mi 3 e mi verceeme karar veremiom.SK da da aynısı oluo.sonra leviathan da karar veremiom. siz de bunlara bir öneri verebilir veya sizinde karar veremediklerinizi söyleyerek çare bulabiliriz... çok mu ciddi yazdım:S

meelih
01/09/2008, 18:40
eger creplerde son vurusları alabilen birisiysen ve kill icin oynucaksan svende 1 e ver ilk daha snra stat 1 stat 1 stat ulti 1 falan filan die dvm eder gidersin. svende illa 2 yada 3 e vermen gerekmio. en azından splahsa vermen gerekmio.

Joker
01/09/2008, 19:11
bnde leoric'de karar weremiorm.. 1.skill'e bi kere werip 2-3 qidiorm ama dogru mu yapırom bilemem.. bide mortred'de kararsız kalıorm..

umutcf
01/09/2008, 20:07
mortred de 7 lvlde tam transparan oluo bnmki ulti+dagger+blink verilmiş oluo

VenomApocalypse
03/09/2008, 11:33
Nessaj'da karar veremiyom 2 mi 3 mü diye ama 2ye bi kere sora 1-3 kasıyorum.

koparcan
04/09/2008, 11:40
bone flecher de zor oluyo speed mi damage mi :D

Tr_Ulq
04/09/2008, 12:06
Yardımcı olayım^^
svene tek stun vermek yararlıdır,stun süresi daima 2 saniyedir ama lvl 1 ile lvl 4 arasında sadece 150 damage farkı var.Ayrıca splash ve armor da gerekli skillerdir.Svenin son armoru düsürülmüstü hatırlarsanız...
Leoric de de aynı durum söz konusudur. Stun tek verilir, ardından lifesteal yogunluklu critical verilir.
Nessajda critic ihtimali genelden düsük oldugu icin sonradan verilmesinde yarar var. Stun blink kombinasyonu cok can yakar. Ayrıca nessaj gibi harika damageli ve str si dehset bi hero ya gereken tek sey yakalamak oldugu icin blink ise cok yarar.
Bone da ise tek invis ve fire arrow agırlıklı A.S. calısılması ise yarar. Basta speede verilrse sadece speedi olan dandik damageli bi hero oluruz.
Yardımcı olduysam ne mutlu bana
Saygılar

koparcan
04/09/2008, 13:31
nagayı da anlatsan bi böle :D

axe
04/09/2008, 13:32
ben miranaya karar veremiyorum siz hangi skillere veriyorsunuz ??

executioner
04/09/2008, 14:00
Starfall ve Stun okuna ver

whymegreen
04/09/2008, 16:20
miranada 3. skiler bir kere ver sonra 2-1 git 1. ile 2. skiliu fulleyinceye kadar ultiye verme.

whymegreen
04/09/2008, 16:21
nagaya gelince 2-3 git 1. skile vermek gereksiz olur baslarda ilizyon cıkartırsan ağ kombinasyonuna mana sağlamakta zorluk cekersin.

Tr_Ulq
04/09/2008, 16:55
Naga da ilizyon verip adamı sıkıstırma taktigi cok ise yarar.Ama stun gibi özelligi oldugu icin aga 1 kkere verip critical ilizyon acabilirsin. Eger sıkıstırma taktigi yaparım dersen de ilizyon ag calısabilirisn.Critical ihtimali yükselip damagesi degismedigi ve düsük critic oldugu icin baslarda vermemek en fazla yaptıgım seydir.Ultiyi acmanı da tavsiye etmem 11 den önce.Alan kücük ve kacmaya oynamayan bi herodur naga.Team icin dersen de ag kurtarmak icin daha avantajlıdr diye düsünürüm.
Miranada da stun starfall calısıp 8 den 11 e kadar leap e verirsen iyi olur. Basta zaten 450 ms ileri zıplıyor.Zaten mirana kacma ya da yakalama konusunda özellikle harika bi hero oldugu icin leap sonradan verilirse pek bi kayıp olmaz. Ulti acıp acmama ise kisinin kendi düsüncesidir.
Saygılar

VenomApocalypse
06/09/2008, 21:14
Yardımcı olayım^^
svene tek stun vermek yararlıdır,stun süresi daima 2 saniyedir ama lvl 1 ile lvl 4 arasında sadece 150 damage farkı var.Ayrıca splash ve armor da gerekli skillerdir.Svenin son armoru düsürülmüstü hatırlarsanız...
Leoric de de aynı durum söz konusudur. Stun tek verilir, ardından lifesteal yogunluklu critical verilir.
Nessajda critic ihtimali genelden düsük oldugu icin sonradan verilmesinde yarar var. Stun blink kombinasyonu cok can yakar. Ayrıca nessaj gibi harika damageli ve str si dehset bi hero ya gereken tek sey yakalamak oldugu icin blink ise cok yarar.
Bone da ise tek invis ve fire arrow agırlıklı A.S. calısılması ise yarar. Basta speede verilrse sadece speedi olan dandik damageli bi hero oluruz.
Yardımcı olduysam ne mutlu bana
Saygılar

Nessaj'da blinke bir kere verip 1-3 kasmak daha güzel oluyor.Adam tam kaçacakken küt 300 vuruyor.
Bir keresinde omni beni alacaktı tam can basıp critic vurdu fb ben aldım.

empedans
07/09/2008, 15:00
bu witch doctorda maledict skilli karsıdaki heronun neyine göre işliyo. lvl 2 yapınca maledici bazen toplam 300 felan vuruo bazen 50 civarı vuruo. tam anlamıs degilim

GameoveR
16/09/2008, 20:25
elin değmi$ken $u warlock u da bi anlatsan tr_ulq :D:D ben direk stat basıom bi i$e yaramıyo die :D :D :D

Sven - Rogue Knight
16/09/2008, 20:57
ben mesela sven de kararsız kalıorum
Sven'de başlarda 1, 3 ve stat gitmeni öneririm..

Magistrate
17/09/2008, 19:24
bu witch doctorda maledict skilli karsıdaki heronun neyine göre işliyo. lvl 2 yapınca maledici bazen toplam 300 felan vuruo bazen 50 civarı vuruo. tam anlamıs degilim

Doctor un maledict skilli adama vurduğun damageye göre değişir maledict atıp hiç vurmassan 25 30 vurur onun kaç vurmanla kaç arttığını tam bilmiyorum fakat maledict attıktan sonra adamın canı fullken yarıya indirirsen garanti ölür.

enflasyon
18/09/2008, 16:16
oyunun başında maledik atıp sonra ulti açarsan adamı kesin öldürürsün
ya da maladeik atıp lina yada lion ulti atarsa da ölür oyun başı

thebountyhunter
20/09/2008, 14:28
Gondar da ilk önce wind walk(3.) a veriyorum sonra toss (1) bide yine wind walk gidiyorum...

simdi wind walka verince ilk zamanlar kasıyosun bi ring filan aldıysan hele b yapmana bile gerek kalmıyo...

Sonra tossu da gelistiriosun tabii buarada backsteab cok işe yarıyo ardından iki üc tane vur hatta 2 tane backstb vur sonra toss la son vurusu yap cok adam aldım böyle...

en son yani bu iki skill bitince de Jinada(2.) critical strike bunlar tamamlanınca 120 vuruyo yoksa 75 vurmus 90 vurmus pek bi işe yaramıyo basta...

Tabii ki Gondar da en cok nc basmak hoşuma gidiyo...

MortreD
22/09/2008, 21:55
Rylai ye ben ilk önce 1 mana gidiyorum cok lazım olursa takıma sonra bu dondurmayı fulluyorum novayla....

Mortta daggerle blur cok ii oluyoda bblinkede cok ihtiyac var nabcam?

DoTa
03/12/2008, 23:05
ben lunada karar veremiyorum ilk skili vermesem adam alamıycam ultiyle 2 ve 3e vermesem creep kasamayacağım

mashed666
03/12/2008, 23:57
3. skill base damage arttırdığından (yüzdeli olarak) baslarda gereksiz olacaktır o yüzden 7 levelda 2 yi fulleyerek 2-1 gidilmelidir

Mort meselesine gelince 3-1-3-2-3-4-3-2-2-2-1-1-1... şahsen ben böyle yaparım dagger ı creep son vurusu olarak ta kullanırım

rylai meselesinde team eğer mana regene ver diorsa 1. skile bir kere vermek yeterli olacaktır netice olarak 2.skill teaminizin işinize yarar ve kulenin yanında tutarsanız çok yüksek hasar verirsiniz... şahsen skill buildim 3-2-3-2-1-4-3-2-2-3-... gibidir... tabi deişir.. blink olacak hero varsa tutma yerine ara ara nova ya da veririm...

II_Remedy_II
04/12/2008, 19:56
şimdi birşey diycem açıklama yapanların bütün açıklaması gereksiz gibi olucak ama sabit bir şekilde skill build olmazki skil buildi karşında kasan heroya göre verirsin