PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ghost Master'a Benzeyen Oyun Önerisi

napstar
08/04/2012, 21:15
Bir aralar deli gibi oynadığım ve bitirdiğim, geçenlerde tekrar yükleyip oynamaya başladığım oyundur "Ghost Master."

Bilmeyenler için oyunu özet geçeyim; Hayaletleriniz var, strateji tarzında her bölümde farklı hayaletleri de kurtararak, insaları korkutmaya çalışıyorsunuz. Tabi farklı görevleri var her bölümün, sadece korkutmakla bitmiyor. Bölüm sonlarında hayaletlerinize yeni özellikler almak da mümkün.

Şimdi asıl konuya geçiyorum. Eski bir oyun olması sebebiyle bir çok "bug" var. Ayrıca bitirdiğim için bazen bayıyor. Bu yüzden anlattığım özelliklerde bildiğiniz başka bir oyun varsa söylerseniz hoşuma kaçar.

Eyvallah şimdiden... :3:

Woolridge
08/04/2012, 21:20
Bende oynadım ( hala yüklü ), Ghost Master'dan daha iyisini bulamazsın :P :)

napstar
08/04/2012, 21:21
Bende oynadım ( hala yüklü ), Ghost Master'dan daha iyisini bulamazsın :P :)

Bir aralar hayranları tarafından, 2. versiyonu çıksın diye internet üzerinden imza bile toplanmış, ama başarılı olamamış. :(

Hapkido
09/04/2012, 01:27
Diablo. Bi keresinde birinin PC de oynamıştım. Tepeden karakterini yönettiğin bi oyun. Aynı DotA gibi. Bölüm atlamalı falan. Çok sevmiştim ama bilirsin bizim eski PC yi kaldırmazdı o oyunu. Ne sevmiştim o oyunu...

napstar
09/04/2012, 01:29
Diablo. Bi keresinde birinin PC de oynamıştım. Tepeden karakterini yönettiğin bi oyun. Aynı DotA gibi. Bölüm atlamalı falan. Çok sevmiştim ama bilirsin bizim eski PC yi kaldırmazdı o oyunu. Ne sevmiştim o oyunu...

Tarih öncesi yorum mu len bu? Diablo III çıkmışken... La ama öyle değil, direk hayalet olacak, insanları korkutmalı falan. Dünya tarihinde bir tane Ghost Master mı var bu şeklide oyun arkadaş ya? :(