PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : JFA: Mevcut Herolar - Eşyalar İçin Öneriler

LauraBodewig
09/04/2012, 20:08
1) Killerclown: Bu heroya bir remade iyi gider özellikle ultisine. Hiçbir işi tam olarak yapamıyor çünkü. Bence yapılabilecek en mantıklı remade Backstab'in değiştirilip heronun Str ye çevrilmesi

2) Fire Panda: Acilen buff lazım. Çok güçsüz kaldı.

3) Ogre: Shockwave'in casting animation'ın değişmesi veya kalkması lazım bu hali çok uzun melee bir hero için. Bir de Berserker's Rage'in armor debuff'ı biraz azaltılabilir mesela 15'e çekilebilir.

4) Frost Wolf: Fast Track'in değişmesi lazım özellikle cooldown artması ve kazandığı ms'in nerflenmesi.

5) Manslayer: Bu hero skillerine çok fazla nerf yedi eğlencesi azaldı. Bence yapılan tüm nerfleri geri alalım ama karşılığında şu iki şeyden biri olsun. Ya ultisi melee range'den kullanılsın ya da başlangıç agility'si ve agility alımı sağlam bir miktar nerflensin (19+2.2) gibi.

6) Assasin: 5.4 - 2.0 arası favori carry heromuz öbür heroların bufflarının ardından zayıf kaldı. Önerim Assasination'ın ms azaltmasının yerine %20 ms bonusu vermesi karşılığında Dagger of Venom'un biraz nerflenmesi.

7-8-9) Forest Troll, Faceless Hunter ve Arthas: Mamut, Ogre, Roshan vb heroların damage büyüleri için yedikleri %100 damage amplification, -21 armor ve %50 hp iken ilk ikisi sadece %15 damage amplification alırken üçüncüsüde maksimum atak speed'e %33 amplification alıyor bunun dengelenmesi lazım.

10) Psikopat Ayı: Viceclaw'un arkadan vurma açısının artması lazım. Büyünün etkin kullanımı zor çünkü

11) Rexxar: Melee bir heroda vurması tamamen şansa bağlı channeling bir ulti. Değişmesi lazım kullanışsız. Eski 65536 tane starfall tabanlı ultinin olduğu JFA'dan kalma bir hero şu an.

12) Storm Panda: Statlarının bufflanması lazım. Zayıf.

13) Dark Angel: Silent Scream'in cooldown'ının azaltması lazım çünkü bu haliyle eğlencesi az karşılığında silence süresi de nerflenebilir. Forkes Shock'un da AoE vurma şansı %100 damage'ıda 300 olsun olsun zaten 200 mana bence bir deneyebiliriz. Bayağıdır seçilmiyor zaten.

14) Pit Lord: Cleaving Attack'ın değişmesi lazım 3 tane nuke olan bir heroda ne işi var bu büyünün.

15) Abomination: Biliyorum görmekten sıkıldınız. Slow'unun biraz artması lazım yeni Sprint sistemi geldi zaten %33 jfa standartlarında az bir slow. %40 yapılması güzel olabilir

16) Shaman: Forked Lightning manası, cooldown'u düşsün ve hasarı artsın. Wolf Form'a girip çıkma cooldown'ı 20ye düşsün. Ayrıca Spirit Totem'in AoE'si 1250'den en az 1400'e artsın.

17) Lich: Freezing Shard'ın bufflanması lazım malum Dark Arrowla karşılaştırırsak Lich'inki ulti olmasına rağmen bile ortalamada daha güçsüz bile denebilir. Freezing Shard 200/250/300 mana istiyor ve 0.7 saniye cast time'ı var ayrıca cooldown'ı da 60/60/30 base damage'ı 90/180/180 gibi saçma bir şeylerde. Range'i de 2700. Ayrıca Dark Arrow'dan daha yavaş sanırım. Son olarak Frost Armor'un etki süresi bence en az 30 olmalı 20 değil(bu arada açıklama hatası var 10sn etki süresi var yazıyor saniye tuttum 20sn etki süresi). Cooldown'ı 5'e düşürülmeli. 90 manacost'uda 50'ye çekilmeli

18) Crusader: Tome of Knowledge'a buff lazım.

19) Orb of Flames: Immolation'ın yükseltilmesini tercihen 90a en az 80'e çıkartılmasını talep ediyorum.

20) Firehand Gaunlets: Yapımının Orb of Fire değilde Devil's Cloak ile olmasını talep ediyorum çünkü çoğu oyun yanlışlıkla Fhg yapiyim derken Orb of Flames alınabiliyor. Recipe fiyatı'da ona göre düşürülür.

21) Staff of Confuse: Bu hali hiç bir heronun işine tamamen yaramıyor. Önerim +15 All stats + 25 damage. Recipe'i: Crown of Kings, Staff of Reanimation, Titan's Axe

22) Dark Tome: Doomguard çok az damage vuruyor yapıldığı süreyi göz önünde bulundurursak. Bufflanması lazım. En az bir gardiyan kadar güçlü olmalı.

23) Wirt's Leg: Sprint sistemi bu eşyaya duyulan ihtiyacı azaltacaktır biraz değişikliğe gidilebilir. Mesele Wirt's Leg'e basıldığında üzerimizdeki bütün slow efektleri silecek aktif bir büyü eklenebilir.

24) Urn of King Terenas: Fiyatı bence 6000'e çekilmeli hala fazla.

25) Özellikle Teleportation Crystal ve bütün botlar: Ms bonusu 100'e çıkarmalı çünkü Sprint sistemi geldi. Aslında tüm botların ms bonusu artmalı.

Şimdilik bu kadar ilham gelince yeni konu açarım. Bir de yeni konu açmaya üşendiğim için bugı buraya yaziyim.

Vulcan
11/04/2012, 13:10
1-) Şu an Killer Clown dengeli bir Hero. Evet belli bir rolü yok fakat Hybrid Player kavramına fazlasıyla uyan bir Hero.
2-) Nasıl bir buff bilmiyorumda zaten aklımda bir fikir vardı. Critical Strike yerine Flaming Whip ile etkileşime giren bir yetenek yapmayı düşünüyordum hatta sanırım yarın hazırlayacamda
3-) Berserker Rage gibi bir yeteneği açınca Hero zaten fazlasıyla güçlü oluyor bu sebepten dolayı o yeteneği şu an ellemeyi düşünmüyorum. Berserker Rage önerisi reddedildi, Shockwave önerisi kabul edildi
4-) Öneri kabul edildi
5-) Şu an Hero ne çok zayıf nede çok güçlü. Kasabilen yine kasıyor ve gayette iyi oynayabiliyor.
6-) Aslında şu andada çok iş yapabiliyor ve hala çok tehlikeli şahsen ben şu aralar Assassin'in sıkıntısını yaşıyorum
7, 8 ve 9-) Heroları bir bütün olarak ele almamız lazım. Arthas sadece %33 hasar alıyorsada late'te öbür 2 Hero kadar fazla etkili olamıyor
10-) Öneri kabul edilmiştir
11-) Öneri kabul edilmiştir (yetenekde değişiklikler yapılacak)
12-) Öneri kabul edilmiştir
13-) Öneri kabul edilmiştir (Silent Scream)
14-) Azgalor'da bir değişiklik yapılacak ve oyuna birde Mannaroth eklenecektir. Azgalor'daki Cleaving Attack Mannaroth'a verilecek ve Azgalor için yeni bir yetenek yapılacaktır
15-) Öneri kabul edilmiştir
16-) Öneri kabul edilmiştir (spirit totem ve forked lightning)
17-) Freezing Shard benim hala küfür ettiğim bir yetenektir. Hasarı yüksek, tutturması rahat (aoe büyük) ve afallatma süresi fazla. Öneri kabul edilmemiştir
18-) Öneri kabul edilmiştir
19-) Öneri değerlendirme aşamasındadır
20-) Öneri kabul edilmemiştir
21-) Öneri kabul edilmiştir (kısmen)
22-) Doom Guard çok güçlü... Öneri kabul edilmemiştir
23-) Öneri değerlendirme aşamasındadır
24-) Öneri kabul edilmemiştir
25-) Öneri kabul edilmiştir