PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [Onaylandı]Zombyra the Dark - Zombie Lord Hero Önerisi

KONYALIYOBAZ
10/04/2012, 18:54
http://mashedpatatas.files.wordpress.com/2007/06/undyingfigure.jpg http://mashedpatatas.files.wordpress.com/2007/06/undyingicon.jpg?w=495

Statları:

İnt : 25 + 2.3 AGİ : 20 + 1.8 Str : 15 + 1.5

Büyüleri:

Summon Zombies:

Bu büyü rakibinin veya kendi herhangi bir üniteni 3 adet zombi oluşacak şekilde yok eder. CD: 10 saniye. Yaşam süreleri: 120 saniye.

Seviye 1: x kadar hasarı vardır. (20 uygun gibi) 200 canı vardır.
Seviye 2: x kadar hasarı vardır. (25 uygun gibi) 300 canı vardır.
Seviye 3: x kadar hasarı vardır. (30 uygun gibi) 350 canı vardır.
Seviye 4: x kadar hasarı vardır. (35 uygun gibi) 400 canı vardır.

Battle Cry:

Bu büyü ile Zombie Lord 1000 range çevresindeki non-hero uniteleri gaza getirecek bir çığlık atar. Çığlığı atması için toplam manasının %10'unu kullanması gerekir ve kullanıma devam etmesi için her saniye manasının %5ini kullanır. CD: 0. Kullanımı: Kapayıp açmalı büyü.

Seviye 1: +5 atak, +1 armor ve %10 lifesteal
Seviye 2: +10 atak, +2 armor ve %10 lifesteal
Seviye 3: +15 atak, +3 armor ve %10 lifesteal
Seviye 4: +20 atak, +4 armor ve %10 lifesteal

Teleportation:

Zombie Lord bu büyü sayesinde global olarak ışınlanma yeteneği kazanır.

Seviye 1: 60 saniye
Seviye 2: 50 saniye
Seviye 3: 40 saniye
Seviye 4: 30 saniye

Summon Undead:

Bu undead Zombie Lord'un isteği üzerine dünyaya çıkar. CD: 90 saniye

Seviye 1: Pasif olarak her 10 saniyede 1 zombie çıkarır. (düşman ölmesine gerek yoktur.) Etrafa her 2 saniyede bir 20 damage verir(immolation). 60-60 hasarı vardır
Seviye 2: Pasif olarak 10 saniyede 2 zombie çıkarır. (düşman ölmesine gerek yoktur) Etrafa her 2 saniyede bir 30 damage verir(immolation). 70-70 hasarı
Seviye 3: Pasif olarak 10 saniyede bir 3 zombie çıkarır. (düşman ölmesine gerek yoktur.) Etrafa her 2 saniyede bir 40 damage verir(immolation) . 80-80 hasarı vardır.

+ ve - leri:

+Oyundaki en iyi pusher
+Inanılmaz farm kapasitesi
+Global Teleportu kacma ve kovalamada iyi iş görür.
+Kasarsa supportlar sayesinde carry oynayabilir.

-Herolara etki eden ultisi dışında kullanışlı büyüsü yok.
-Çıkan üniteleri kontrol etmek zor
-Düşük str ve str artışı.

KodiaK
10/04/2012, 19:18
İnt herosu mu ?

Ayrıca teleport özelliği bence böyle bir heroda kullanılmamalı :(

KONYALIYOBAZ
10/04/2012, 19:21
Yani en uygun olarak int gordum. Agility veya strenght bu tarz buyuleri olan bir kahraman icin sacma olurdu :D

Teleport bence bu heroya en cok yakisan buyu. Pushlarken kolay bir sekilde kacmana olanak sagliyor. Furinin buyusunun aynisi.

busterer
10/04/2012, 21:51
olabilir. ama teleport sacma olur Zombiye. yani fred cakmaktasa koysan daha ii

KONYALIYOBAZ
10/04/2012, 22:07
Teleport buyusunu kahramanin modeline yakistiramadiysaniz model degisebilir buyulere yakistiramadiysaniz lutfen alternatif onerilerinde bulunun

Laguna
11/04/2012, 12:12
teleportu şöyle yapabilirsin yerde ceset varsa o cesetin üstüne yerin altıından gitme gibi birşey koyabilirsin teleport biraz saçma

KONYALIYOBAZ
11/04/2012, 12:19
Olabilir ama pushlayip kacmaya dayali bir hero

Vulcan
11/04/2012, 12:32
Öneri Kabul Edilmiştir
Ekleneceği tahmini sürüm 3.0 3.1 arası

WeRdeR WeReMeM
11/04/2012, 12:34
Sonuçta undead bir hero bu yani zombie. Kanla beslensin, teleport yerine yerde yatan cesetler sayesinde hp doldurabilsin kendine yada daha farklı bir şekilde yerdeki cesedi afiyetle yesin ve hp'sinde belli oranlarda artış olsun yada str artışı.

Vulcan
11/04/2012, 12:40
Zaten hemen hemen hiçbir heroyu %100 önerilen şekilde oyuna eklemiyorum, değişiklik yapmam gereken durumlar olabiliyor bide o sırada kişi değişiklikler yapabilir

KONYALIYOBAZ
11/04/2012, 14:14
Werder tamamen pusha dayali bir hero yapmak istedim :) o yuzden butun skilleri non-hero unit cagirma yada guclendirmeye dayali ve kacis mekanizmasi olarak teleport koydum.

WeRdeR WeReMeM
11/04/2012, 15:04
Pusha dayalı yapmak istiyorsun da biraz heroların hikayesine uygun skiller olmalı bence. Atıyorum Naix Frost Bolt atıyormu ?

KONYALIYOBAZ
11/04/2012, 15:17
JFA'da storm görünmez oluyor ve weaver str ranged :O

WeRdeR WeReMeM
11/04/2012, 16:08
Onlar gayet doğal şeyler değil mi sence ? Weaver zeus gibi yıldırım atsa haklısın. Storm görünmez olması da normal sayılır bence. Ama gidip naix gibi vurarak hp çekse olur mu olmaz tabi ki ;)

KONYALIYOBAZ
11/04/2012, 17:58
Model bakimindansa problemin o ayarlanir :D ama dotadakine benzemek zorunda degil :D

WeRdeR WeReMeM
11/04/2012, 20:08
Dotada ki ile alakası yok. Tipini zombie yapıyorsan ona yakışır skiller olmalı. Ne bileyim takılın kafanıza göre işte ;)

KodiaK
11/04/2012, 20:18
Werder kesinlikle katılıyorum.Teleport bu heroya hiç olmamış bence.Volkan abi umarım değiştirir.

Vulcan
11/04/2012, 22:36
JFA'da storm görünmez oluyor ve weaver str ranged :O

Ulan :D görünmez oluyor dediğin hero fırtına pandası ve wind walk yeteneğini kullanabiliyor

Weaver dediğin hero oyundaki Nerubian'lardan birisi. IceFrog agility yapmış ben strength yapmışım oyunda hero falanda değil o onun seçimi. Onunki zamanı geriye alırken bişey olmuyoda benimki strength oldu diyemi mantıksız oluyo !

Teleport işine daha güzel bir öneri bulabilirsin aslında. Tamam yine teleport olacak fakat teleport diye teleport olmayacak. Mesela bir zombinin yanında tekrar oluşabilir veya bunun gibi birşey, sen biraz kafa yor şu an tek değişiklik yapacağım kısım Teleport. Heroyu ekleyeceğim zaman başka birşey yapacam ama sen tabi "neyse volkan yaparmış" diyip oturma sen daha güzel bir fikirle gel

Mesela hero gördüğüm kadarıyla thriller'ın klibi gibi her yer zombi ona göre uygun bi ışınlanma sistemi düşün

LauraBodewig
11/04/2012, 23:32
İlla bana logic yaptırcağınız

Weaver dediğimiz Nerubian'lar WoW dünyasında çok güçlü ve akıllı bir ırktır. Humanoid ırkların hepsinden daha akıllılardır. 5 Old God'dan biri olan C'Thun'ın yaratılarıdır. WoW'da gördüğümüz üzere yavrucakları hariç hepsi bir Troll'den büyüktür ve Troll en uzun ırk WoW'da. Nerubian'ların uzmanlaştıkları farklı alanlar vardır tabiki. İnsanlar volkanın ayakta duran örümceğine(spider'ın eski modeli) laf ettiyse de WoW dünyasında Nerubianların büyücüleri olan Nerubian Vizier'lar iki ayak üzerinde durabilirler (bazıları 4 duruyor yine de) ve cübbe giyerler. Yani Weaver'ın yıldırım atması hiç de saçma değil.

Bir de Warrior ve Webspinner dediğimiz iki sınıfı daha var. İkisininde adından neler yaptığı belli zaten. O yüzden JFA'daki weaver'ın web atmasında da bir sorun yok.

Bu kadar WoW oynayan konu açan bir adamın lore bilmemesi çok acı. Hiç WotLK raidine gitmemişin ya da unutmuşun orasıda belli oldu.

WeRdeR WeReMeM
11/04/2012, 23:50
Benim anlatmak istediğim şey çok farklı bir şey ne anladın bilemem orasını. Gelip Wow'a bağladın ;) Bahsettiğimiz weaverla senin bahsettin Nerubian çok farklı bir hero bana diyorsun ama bence sen bilmiyorsun. Anub'Rekhan'dan bahsediyorsun bana. Neyse konu amacından sapmasın bence. Fazla Lore bilmem ben zaten. Bu arada Nerubian dediğin olay Wotlk raidinde değil Naxxramas'ta geçmektedir. Wotlk'dan öncede vardı yani.

KONYALIYOBAZ
12/04/2012, 08:20
Ulan :D görünmez oluyor dediğin hero fırtına pandası ve wind walk yeteneğini kullanabiliyor

Weaver dediğin hero oyundaki Nerubian'lardan birisi. IceFrog agility yapmış ben strength yapmışım oyunda hero falanda değil o onun seçimi. Onunki zamanı geriye alırken bişey olmuyoda benimki strength oldu diyemi mantıksız oluyo !

Teleport işine daha güzel bir öneri bulabilirsin aslında. Tamam yine teleport olacak fakat teleport diye teleport olmayacak. Mesela bir zombinin yanında tekrar oluşabilir veya bunun gibi birşey, sen biraz kafa yor şu an tek değişiklik yapacağım kısım Teleport. Heroyu ekleyeceğim zaman başka birşey yapacam ama sen tabi "neyse volkan yaparmış" diyip oturma sen daha güzel bir fikirle gel

Mesela hero gördüğüm kadarıyla thriller'ın klibi gibi her yer zombi ona göre uygun bi ışınlanma sistemi düşün

Uzun yazina kisa bir cevap verecegim :D Ben senin ki sacma icefrog'unki mantikli demedim :D sadece naix storm bolt atsa olur mu dedi bende jfa'da dota'ya benzemeyen seyleri soyledim :D

Teleport konusu hakkinda bir kac sey daha dusunecegim

KONYALIYOBAZ
26/07/2012, 20:28
konuyu ben editleyemiyorum ama

Teleportation:

Zombie Lord bu büyü sayesinde global olarak ışınlanma yeteneği kazanır.

Bunun yerine:

Zombie Lord bu büyü sayesinde 3 saniye channel sonunda kontrolündeki bir zombi yerine geçebilir.

WrongheR
27/07/2012, 01:39
imba olmuş.