PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TurkDota Ödüllü 5v5 Dota Turnuvası

Destiny
17/04/2012, 19:05
Turnuva Bilgileri:

Son Başvuru Tarihi: 01.05.2012
Maçların Başlama Tarihi: 04.05.2012
Maçların Bitiş Tarihi: 13.05.2012
Takım Sayısı: 16

Turnuva Başvuru Bilgileri:

Takım Adı:
Takım Kısaltması:
Takım Kaptanı:
İrtibat Tel No:
Takım Oyuncuları;

Oyuncu 1:
Oyuncu 2:
Oyuncu 3:
Oyuncu 4:
Oyuncu 5:
Oyuncu 6:
Oyuncu 7:

Turnuvaya katılmak isteyenler burada yazılanları eksiksiz bir biçimde doldurarak bana Buradan (http://www.turkdota.com/forum/private.php?action=send&uid=103) ulaştırmalıdır.

Turnuva Katılım Şartı :

Öncelikle bu turnuvanın genel amacı katılan takımlar arasındaki ilişkileri arttırmak, turkdota'da daha önce oynamamış veya oynamış ancak bilinmeyen takımları diğer oyunculara duyurmak ve onlara TurkDota Forumunda bir yer edindirmektir.

Turnuva katılmak için ; Klan Forumları adlı bölümde bir forumunuzun olması gerekmektedir. Göndermiş olduğunuz takım listesi için her takıma bir klan forumu oluşturulacaktır. Yetkili olarak Takım Kaptanı seçilecektir. Bu bölümde yapmanız gereken tek şey Klan üyelerinizi ve CW Takımınızı belirten bir konu açıp sabitleyip kitlemek olacaktır. Daha sonra turnuva için hazırsınız..

Klan Forumları linki ; http://www.turkdota.com/forum/forumdisplay.php?fid=62

Turnuva Kuralları:

Oyun modu -cm'dir.
Turnuva haritası 6.74c dir.
Item sınırlaması yoktur.
Skill yardımı ile creep block yasak, yavaşlatmak serbesttir.
Maçlar, bir taraf rakibinin ancient'ını (throne/tree) yıkana ya da bir taraf forfeit verene kadar devam eder.
Takım kaptanları dışında diğer oyuncuların All Chat'i kullanmaları yasaktır.
Bir oyuncu ya da bir takımdan birden fazla oyuncu tekrar tekrar düşer ise, diger takım eksik devam etmek zorundadır. Bu hakem tarafından uyarı şeklinde size bildirilicektir.
Takımlar kadrolarını başvuru sırasında bildirmelidir. Bu Kadrolarda daha sonradan değişiklik yapılamaz. Takım kadroları en az 6, en fazla 10 kişi den oluşabilir.
Turnuva dışında oyun atıp herhangi bir neden ile (küfür,leaver,badhost,afker...) banlanan oyuncular maçlara alınmayacaktır. Bu kurala uymayan oyuncular takımının elenmesine yol açabilir.
Hiçbir takım maçta kadrosu dışında oyuncu oynatamaz. Kadrosunda bulunan oyuncunun hesabı ile başŸka bir oyuncunun oynadığı tespit edilirse takım turnuvadan diskalifiye edilir. Bir oyuncunun birden fazla takımda oynadığı tespit edilirse iki takım da turnuvadan diskalifiye edilir.
Final maçı Bo5 diğer bütün maçlar maçlar Bo3 sistemi üzerinden oynanacaktır. Maçların başlama saati 19:30'dur.
Maçların oynanma tarihi TurkDota yönetimi tarafından belirlenip açıklanacaktır. Takımların belirlenen tarihten belli bir süre öncesine kadar aralarında anlaşıp gün veya saat değiştirme hakkı olacaktır. Eğer anlaşmaya varılamaz ise maçın gün veya saatinde bir oynama yapılmayacaktır.

Turnuva Ödülleri:

1. Olan Takıma;

3 aylık İstediği bir kanalda OP statüsü (Community ve Lig kanalları hariç)
3 aylık Mirana Server İkonu
1.5 aylık TurkDota VIP
2. Olan Takıma ;

3 aylık İstediği bir kanalda VOP statüsü (Community ve Lig kanalları hariç)
3 aylık Pudge Server İkonu
1 aylık TurkDota VIP

Turnuva hakkında ki soru, görüş ve önerilerinizi bu başlık altından belirtebilir veya buradan (http://www.turkdota.com/forum/private.php?action=send&uid=103) bana ulaşabilirsiniz.

Turnuva da Streamer olarak görev yapmak isteyen arkadaşlar yine bana buradan (http://www.turkdota.com/forum/private.php?action=send&uid=103) ulaşabilirler.

napstar
18/04/2012, 01:04
Server icon'unun neden süresi var? Bence ilgi toplamak için süresiz yapılabilir. Ve bütün ödüllerin süre kısıtlaması var, hiç hoş değil :3:

Destiny
19/04/2012, 13:48
Bu tip ödüllerin genelde bir süresi oluyor.

Güncel bir örnek;
http://eurobattle.net/threads/170324-instant-country-league-dota-tour-5X5

Sonuçta bizim oyunculardan bir beklentimiz yok kendini göstermek isteyen takımlara bir şans veriyoruz ve başarıya ulaşanları da elimizden geldiğince ödüllendiriyoruz. ;)

Arliath
19/04/2012, 21:17
......Maçların başlama saati 19:30'dur.
-Maç tarih ve saatleri TurkDota yönetimi tarafından belirlenip açıklanacaktır.

Biraz çelişkili değil mi yahu? Ben mi yanlış anlıyorum yoksa?

Beregond
20/04/2012, 02:13

17 - 21 Mayıs (3 gece 4 gün) Antalya Kemer, Queen Elizabeth Otel'e tatil düzenliyorum, gelmek istersen pm at Aquila, 290 Lira'dan başlayan fiyatlarla.

Otobüs yol parası içinde, ultra herşey dahil otel herşey bedava. Hayırlı işler.

:D

Dur 1 dakika, Arif'in Manchester'a attığı golü arıyordum nereye gelmişim.

Destiny
20/04/2012, 10:52

Evet çok önemli bir şey olmasa da bu forumda editlemeyi unutmuşum teşekkürler. :)

Lexsarko
20/04/2012, 15:19
Olur öyle küçük hatalar. Başarılı bir turnuva olması dileğiyle...