PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vouch YouMine

MSG
19/04/2012, 02:52
Selamlar. İsmim Salih 21 yaşındayım. RGC rumuzum YouMine. Yaklaşık 5 yıldır bu oyunu oynamaktayım. Bir çok ligde oynadım. TRL'de kaptandım, bir zamanlar RGC'nin en iyi ligi diye bahsedilen DLG'de oynadım, DGL'de olabilir uzun zamandır girmiyorum RGC'ye, sanırım inaktif olmuş bu lig. :) Bunlar oynadığım liglerden sadece bir kaçıydı, hatırladıklarım yani. Carry veya ganker oynarım ancak yanımda bu rollerde benden daha iyi oyuncular varsa support oynayabilirim. Benim için oyunlarda en önemli etken lag/delay ondan sonra da hack olmamasını isterim. Piyasada bulunan bütün server larda tek tek uzun süre takıldım, kritirlerime uyan wepla oldu. Ancak wepla bu aralar sorunlu olduğu için DotAlicious'da oynuyorum. Günlük en az 5 saat açığım. Son günlerde oynadığım bir kaç cm replay:

2555 - Ben hariç, neredeyse tüm oyuncuların zayıf olduğu bir oyun. :) Sadece replay lerin güncel olmasını istedim.

2556 - Bunda da baya kötü oyuncular var. :)

Lig kurallarını okudum ve kabul ediyorum. Umarım seviyeli, kaliteli, hacksiz bir lig olur, unutmadan kaptan olmak da isterim, teşekkürler, kolay gelsin.

D1e-_-
19/04/2012, 19:31
Kabul Edildi