PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : cafeden dota2 oynamak

mayyakmuyyak
20/04/2012, 16:44
Merhaba arkadaşlar ben yeni dota2 acc aldım ve şu anda dota2 yi indiriyor.Ben dota2 nin dosyalarını telefona atsam cafeden oynarken dota2 yi pc ye atsam steamdan oynayabılırmıyım tekrar tekrar indirmeden yani steam da dota2 klasorü göster diye bişey varmı pek bilmiyorum steami :facepalm:

Nighthawk
20/04/2012, 17:21
Daha önce soruldu ve cevaplandı biraz ararsanız bulursunuz.

ViktorReznov
21/04/2012, 23:35
Dota2 nin klasörlerini telefona atmak da fenaymış :)

mayyakmuyyak
22/04/2012, 13:05
8gb hafıza kartı var bi işe yarasın :) .Cevabı bulamadım ama deniyorum şimdi .Bir de oyunda iken skillerin kısayollarını değiştirmenin bir yolu varmı dotadan alıştım bunlar cok garip geldi.Ana ekranda değiştirebiliyorum ama oyundayken varsa öyle bişey bulamadım

ToreX
22/04/2012, 13:54
Ayarlarda var sanırım dotadaki kısayolları diye bir şık.

CoolStoryBro
22/04/2012, 14:06
Daha önce benzer konuya attığım cevap;

Ben Steam backup denemedim kullanmadım iyimi bilmiyorum muhtemel iyidir de onun yerine ben kendi kulladığım manuel yöntemi söyleyeyim; Steam klasörünün içindeki SteamApps klasörünü flash diske attım çünkü Dota 2 ve gerekli dosyalar o klasörde mevcut, bir cafeye ya da arkadaşıma gittiğimde de Steam yüklü değilse yüklüyor ardından da içindeki SteamApps klasörünü benimkiyle değiştiriyorum ve bir kaç dakikada Dota 2'ye girebiliyorum. Böylece deepfreeze kaldırıp yükletmek gibi şeylere de gerek kalmıyor senin de denemeni tavsiye ederim.

Bir de eğer birden fazla oyun yüklüyse Steam hesabında 'Steam\SteamApps\common' dizinindeki oyunlardan sadece Dota 2 Beta'yı kopyalaman yeterli olur diğerlerini de kopyalarsan onları da oynayabilirsin gittiğin yerlerde tabi ama usb'nin hafızası hepsine yetmeyebilir.

Hero kısayollarını Dota 1'deki gibi oynamak içinse; Settings/Controls/Abilities/Hero sekmesinden Legacy seçeneğini aktif etmen yeterli.

canifeto12
22/04/2012, 14:40
kısaca evet yaparsın 5 gb boyutu var . yapamadıysan yardım ederim

mayyakmuyyak
22/04/2012, 15:04
yaptım zaten bütün steam klasörünü attım oldu