PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FA. vs NAY - 1. Tur Karşılaşması

FroStly
20/04/2012, 22:17
Replay

2573

Kazanan

FA.

Oyun Hakkında Bilgi:GHbot hostinginde sorun olduğu için 2 takımında ortak kararı ile GGC platformuna geçildi.İlk kurulan oyunda lag olduğu gerekçesi ile FA. takımından Rasengan save alıp rmk kurdu.Amma NAY takımı gene lag sorunu yaşadıklarını belirttiği için Dr.ErnestoChe save alıp kurdu.

Replay Hakkında Bilgi:Arkadaşlar 3 kere oyun kurulduğu için sadece oyun başında benim kurduğum oyunun replayı mevcut.Bu sorunlardan dolayı öncelikle FA. ve NAY takımlarından sonrada bütün turnuva takipçilerinden özür dileriz.

AQality
20/04/2012, 22:19
O lich ne öyle ahahahaha =D

Sentinelde kill i deathinden az olan 1 isim var.Dünya kötüsü RUSHTHEMİGHTY

LauraBodewig
20/04/2012, 22:32
Organizatörlere teşekkür ederim!

Oyun güzeldi başta eğlendik 7ye 2 gidiyorduk. Sonra ardarda iki takıma da laglar girmeye başladı ama karşı takımın FA. takımının Enigma'sına lag girmeyince başka bir şey yapamadık. Oyunda son pushu yerken 3 yere de ward atmamıza ve Enigma'nın durduğu pozisyonu tamamen görmemize rağmen yine de lagın kurbanı olduk.

FA. takımına teşekkür ederiz hem onlar bize sabretti hem de biz onlara. Güzel bir maç çıkardılar, counter-ward'lar attılar enigmayı kastırdılar. Dark Seer'ları, Na'ix'imizi bir ara lane'e kitledi mecburen yardıma gitmek zorunda kaldım. Lag olmasaydı çok çekişmeli bir maç olabilirdi sonuçta Enigma dagger boru değil.

Biz smoke-gank lerde iyiydik karşı takımda enigma'sı ile teamfight'e zorluyordu. Biz pozisyonlamada lag yüzünden kötüydük karşı takımın gankleri zayıftı biraz daha agresif olabilirlerdi belki ve ben picklerini çok da beğenmedim.

Awesome her ne kadar çok uğraşsada ultimi bir türlü çalamadı :D Ben de ultiyi az attım zaten sonlara doğruda hem dikkatim dağıldı hem de lagları zaten çokça söyledik.

Neyse FA. takımına turnuvanın kalanında başarılar. GameHonor'da umarım bir daha böyle bir skandal yaşanmaz.

napstar
20/04/2012, 23:10
AB senin takımının olduğunu bilsem gelirdim la :D

ToreX
20/04/2012, 23:12

Oyun güzeldi başta eğlendik 7ye 2 gidiyorduk. Sonra ardarda iki takıma da laglar girmeye başladı ama karşı takımın FA. takımının Enigma'sına lag girmeyince başka bir şey yapamadık. Oyunda son pushu yerken 3 yere de ward atmamıza ve Enigma'nın durduğu pozisyonu tamamen görmemize rağmen yine de lagın kurbanı olduk.

FA. takımına teşekkür ederiz hem onlar bize sabretti hem de biz onlara. Güzel bir maç çıkardılar, counter-ward'lar attılar enigmayı kastırdılar. Dark Seer'ları, Na'ix'imizi bir ara lane'e kitledi mecburen yardıma gitmek zorunda kaldım. Lag olmasaydı çok çekişmeli bir maç olabilirdi sonuçta Enigma dagger boru değil.

Biz smoke-gank lerde iyiydik karşı takımda enigma'sı ile teamfight'e zorluyordu. Biz pozisyonlamada lag yüzünden kötüydük karşı takımın gankleri zayıftı biraz daha agresif olabilirlerdi belki ve ben picklerini çok da beğenmedim.

Awesome her ne kadar çok uğraşsada ultimi bir türlü çalamadı :D Ben de ultiyi az attım zaten sonlara doğruda hem dikkatim dağıldı hem de lagları zaten çokça söyledik.

Neyse FA. takımına turnuvanın kalanında başarılar. GameHonor'da umarım bir daha böyle bir skandal yaşanmaz.
sup+++

DreadfuL
20/04/2012, 23:22

Ortada bir skandal göremedim ben. Hosting'in haber vermeden yaptığı böyle durumlarda başka server denemek veya maçı ertelemekten başka şansımız olamaz. Sizin aklınıza gelen bir şey olduysa onu hakeme belirtseydiniz keşke ki reddedeceğini düşünmüyorum. Sizi "skandal" diye tabir edilen bir turnuvaya soktuğumuz için de tekrar kusura bakmayın.

Biz teşekkür ederiz, iyi akşamlar.

RUSHtheMighty
21/04/2012, 03:19
O lich ne öyle ahahahaha =D

Sentinelde kill i deathinden az olan 1 isim var.Dünya kötüsü RUSHTHEMİGHTY

Reklamın iyisi kötüsü olmaz :D

tfw_Insane
21/04/2012, 10:55
Reklamın iyisi kötüsü olmaz :D
Cok kötüsün cok cok cok ....

FroStly
21/04/2012, 19:38

Lag konusunda sizlere tanıdığım tölerans için teşekkür etmeniz gerekirken böyle bir tepkiyle karşılaşmak açıkcası beni şarşırttı.Hosting sorununu size belirttiğim zamanda siz GGC'de oyuna girelim dediniz.Ben lag olabileceğini bu yüzden dilerseniz TD botta kurun,oynayın bana SS-replay yollayın dedim.(Gporxy sorunlu oldugu için maça giremiyordum) Amma 2 takımda SS ve Replay yollamaya üşendi için GGC'ye geçildi ve lag sorunu yüzünden 3 kez save alıp oyunu tekrar tekrar kurduk.

Hala tepki mi gösteriyorsunuz ?

WHY YOU LITTLE
21/04/2012, 19:49
aynı sorun bizden birindede vardı ggcye mecburen geçmek zorunda kaldık.neyse daha fazla uzatmaya gerek yok

LauraBodewig
21/04/2012, 19:52
Dreadful'a dün sana da bugün sana cevap veresim vardı ama vermedim. Vermicem de çünkü bitmiş bi oyunun kavgasını daha fazla yapmaya gerek yok. Oyun sonrası rage'dan yazdığım şeyler kusura bakmayın.