PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garena autojoiner ban riski 0 (kendi yapımım)

Fatalpunisher
22/04/2012, 14:34
Uzun zamandır kendi kullandığım bir programı sizle paylaşmak istedim. Sebebi ise çoğu kişinin autojoinerden dolayı banlanması. Program autojoiner gibi kaliteli olmasada ban riskinin olmaması en büyük avantajı. Aslında programın pek bir özelliği yok üstünde pek durmadım. Sadece otomatik tıklama yapıyor. Garenajoinerdeki gibi o girmeye çalışırken sizin bilgisayarı kullanma şansınız yok. O sizin yerinize tıklama yapıyor sadece normal bir girişten bir farkı yok. Programın tek avantajı sizi tıklama derdinden kurtarması. Dediğim gibi üstünde pek durmadım 5-10 dk de yaptıgım birsey birilerinin işine yarıyacagını umuyorum.
Evet programı ve videolu anlatımını linkte verdim. Umarım program işinize yarar.

Linkler silinmiştir.

umuttekin3358
24/04/2012, 13:14
Şunu söyleyebilirim pek işlevi yok ama afk kalcagım zaman iyi ise yarıyor :d

Vulcan
24/04/2012, 14:54
Kuntiger görmesin :) bu arada bu bildiğimiz ghost mouse mantığıyla çalışıyor sanırsam, ultima online'da en büyük yardımcım olur kendisi.

Fatalpunisher
24/04/2012, 15:33
Görsün kuntiger bir sorun olcağını sanmıyorum. Ghost mauseyi bilmiyordum ama bize klavyede lazım sonuçta ..

Lexsarko
24/04/2012, 15:53
Bir hesapla girip programı paylaşıp diğer hesapla "işe yarıyor :d" demek güzelmiş. Program kötü amaçlı yazılım içeriyor olabilir ki sunuluş şekli de beni iyice kıllandırdı. Kötü niyetli olmasa bile haksız kazanç sağlayacak bir program.

Bu tarz programları kesinlikle tavsiye ve tasvip etmiyoruz.

GameHonor sitesi üzerinde bir daha böyle bir davranış içinde bulunursanız süresiz banlanacaksınız. İkinci hesabınız sitemizden süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

İyi forumlar.