PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D1e unvouch

TuffEnuff
24/04/2012, 16:55
Ligde oyun bilgisi bu kadar az olan birisinin oynaması saçma. Ck sup oynanmaz diyip ward almıyor. level 1 blik veriyor vs vs.

D1e-_-
24/04/2012, 16:58
CK sup oynanmaz diye ward almadı değil ck yi sup olarak picklediginden haberim yoktu bu kadar yanlış anlaşılmanın giderilmesinden sonra zaten aldım wardı gördüysen, Level 1 blink konusuna gelince sana oyunda anlatamadım ama zaten o adamı alabiliriz ama adam geriden kasıyor. Onu getirticek bir şeye ihtiyaç varken 150 tane stun olsada alamayız. Bende blink verdim yaklastırmak için

BorisPeace
24/04/2012, 18:54
Olabildiğince dikkatli izledim replayi.

Birincisi, CK'dan Ward istemişsiniz ve akabinde Ward almış. Açıkça söyleyeyim, ben CK oynuyor olsaydım bunu yapmazdım.

İkincisi, gang gittiğinizde öldüğünüz zaman CK'ya Bolt vermediği için kızmanız saçma, zira CK daha öncesinde arkadaşlarına Reality Rift verdiğini söylüyor ve siz gang gittiğinizde hala 1 level. Bu da sizin takım kaptanı olarak takımınızla ne kadar ilgilendiğiizi gösteriyor.

Küçük bir not: @Raxija: Karşı taraftakilerin arkadaşınız olduğunu ve bu yüzden kolayca all chatte küfürleştiğinizi görüyorum. Oyunda başkalarının da olduğunu ve replayin başkaları tarafından izlenebileceğini unutmayın.

TuffEnuff
24/04/2012, 19:11
Pardon ya ck ya stun vermesini söylemem gerekiyordu...

KONYALIYOBAZ
24/04/2012, 19:47
Pardon ya ck ya stun vermesini söylemem gerekiyordu...

Ck stun verir veya vermez o onun tercihidir. Sen vermeden önce 'vermemesi gerektiğini' söylersen vermezdi diye tahmin ediyorum.

TuffEnuff
24/04/2012, 19:52
Gerçekten böyle düşünüyorsanız. Kolay gel ya

Raxija
24/04/2012, 19:55
özür dilerim :(

Woolridge
24/04/2012, 20:35
Olabildiğince dikkatli izledim replayi.

Birincisi, CK'dan Ward istemişsiniz ve akabinde Ward almış. Açıkça söyleyeyim, ben CK oynuyor olsaydım bunu yapmazdım.

İkincisi, gang gittiğinizde öldüğünüz zaman CK'ya Bolt vermediği için kızmanız saçma, zira CK daha öncesinde arkadaşlarına Reality Rift verdiğini söylüyor ve siz gang gittiğinizde hala 1 level. Bu da sizin takım kaptanı olarak takımınızla ne kadar ilgilendiğiizi gösteriyor

Gerekli açıklama yapıldığına göre, konuyu kapatıyorum.
İyi oyunlar.