PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : eurobattle de takım arayan oyuncular buyrun gelın.

caddedeki adam
05/09/2008, 10:13
baslık channelda oyun reklamı atar gıbı oldu bıraz ama kusura bakmayın, neyse ne dıyodum ha eurobattlede oynayan arkadaslar buyrun bu baslıkta nıcklerımızı paylasalım,
burda stratejı muhabbetı yapıp bunu oyuna uygulayalım.
tabı once nasıl bır oyuncu oldugumuzu belırtmemız lazım.

konuya bı ornek olsun ben baslayım;

nıck:caddedekiadam
genel oyun saatım: 7-12 arası (5 saat oynamıyorum ortalama bır zaman soyledım:))
favorı herolarım: techies ,ağac ,tiny ,omni ,warlock ,dazzle ,earth ,(ve yenı ezolar:D)
oyun tarzı: oynayıs tarzı olarak daha cok destek sınıfı olarak oynarım.oyun boyunca konusur durur,yazarken olmenıze neden olurum:D oyun sırasında bızım evın hallerınden dolayı bı anda afk olabılır bır anda oyun oynayısım degısebılır cunku heran bırılerı gelebılır annem kapat sunu dıye konusmaya baslayabılır bızım evde:D.ama oyundan cıkmam(anca duserım arada pc dandık ben ne yapıyım:D)kufur etmem ıckım sıgaram yoktur 3 vakıt namazımda nıyaz...öhm yanı kufretmem kıll caldın geyıgı yapmam.(bunun anlamı kıll calarım:Dkızmayın:D.)
tecrube: pro sayılmam.ezıldım mı pıs ezılırım:D.ama kacmasınıda bılırım.

sızde bu tur cv tadında anlatsanız kendınızı euroda bulussak arada forumda konusup oyun atsak hos olur.

bacstyle
05/09/2008, 10:20
benim nikim ___qRııS___ olurdu ama oynasaydım hala çalısmıor battle

Tr_Ulq
05/09/2008, 10:31
Nick=[RAnC]Tr_Ulq
Biraz sapıtıgım :)
Pek kolay ezilmem
Harika bi team'im var ve hepsiyle iyi arkadasız:)
Sevdigim herolar desem biri küser simdi isim vermeyeyim :)
Güzel baslık olmus tebrik edeyim :D:D
Saygılar
(Yakında tüm gün on olacam :D)

koparcan
05/09/2008, 10:35
TOpaLsiNeK benim ama arıza verio :mad:

en sevdiğim heroalr krobelus sand slardar naix rhasta

Tr_Ulq
05/09/2008, 11:20
Up
Bu konu önemli^^

furkan19o7
05/09/2008, 16:58
benmki de arıza verio 1.21 deyken
nick: fukicoco
favori: blood brood barat levi trax kardel
orta şekerli bir pro:D

Wacaksiz
06/09/2008, 17:59
Benim Nickim Wacaksiz.. Gerisi Malum! :D

XMaX
06/09/2008, 18:04
nick: ALL_TAY lütfen benide aranıza alın:(:( ben noobum :D:D:D:D:D:D
biliosunuz saten

Fred-x
06/09/2008, 23:53
Nick:[Fk]Nozdormu,[Dk]Hestia..
Favori Herolarım: Lanaya,Mortred,Enigma,Atropos,Tinker,Luna

Tatilde tüm gün online olurum,küfürüm yoktur ama güzel laf sokarım :D

Pro Sayılmam, Noob ile Pro Arası Bişeyim :D

championur
08/09/2008, 15:49
I m Jectex (Almost pr0yum :) )

[GG]JohnQut
08/09/2008, 23:18
[GG]JohnQut ve [MEGA]-JohnQut hard pro sayilirim asabiyim hostum takim oyunu oynarim bariz ks ler disinda kufuru basmam aLL chat hastasiyim 17 olcam bekarim :D

Blackjack
12/09/2008, 20:20
Blackjack21- proların gelip ezdiği olur, pro game de üst sıralarda olduğum da.Her gün eurobattle da on oluyorum. genelde akşam oluyor bu da.8 civarı saatlerde.Her oyuna girişimde laf yerim bilgisayarın odundan mı taştan mı diye.(Oyun takılmıyo ama açılması uzun sürüyo)
Vallahi kill çalmam,bariz çalana da "abiii naaptın sen yauuuu" gibi bir çıkışma yapabilirm arada.Hocam gel 2 vur sen al sorun değil de gelip bi skill at al olmaz yani şeklinde. Öyle işte :D

Infamous®
20/09/2008, 20:40
Nick Infamous_ çoğunuzu ezmişimdir zaten hatılarsınız

Tr_AxeX_Tr
02/10/2008, 11:39
nick=Tr_AxeX_Tr
Online Olma Saatleri=Hiç Bellı Olmaz Ama Gunde 2 saat kesın :)
derece=sınırlıysem=semi pro keyifliysem Hard Pro :)
Oyunda Kufur=Karsıda Cocukluk Yapan,Bilmislık Taslayan,Ve Laf Sokmaya Kalkan Varsa..... kacarı Yok :)
Oyunda Muhabbet=Benım Oldugum Oyunun Muhabeeti Eksık Olmaz Gırgır Samatada Eksik Olmaz Bı Gun Oyunda 40 Dk Kız Muhabbeti Yaptımızı Bılıom
Clan=<los Clanındaım Ama Burdan Bırının Clanına Gelebılrım
İstediğiniz Zaman Oyun Oynayabılırız GırGır Samata Ve Ezilme Garantısı :)
msn=mitrAntir_1905@hotmail.com

KETHUDA
05/11/2008, 23:02
nick:KETHUDA
favori hero olarak huskar omni geo roof

BladeHero
08/11/2008, 22:24
nick : PaiNAnDTorment pro sayılmam ama noob hiç deilim yani bu şuna benzio ben~pro ama noob dicek olursa bana acaip yalan atmış olur....

neyse işte bende küfrüm yoktur(yalan a...... :D yok ama böle çok sinirlenmeden etmem hakkaten) destek için oynarım killimi çalanın killini çalarım ama kill kaçıcaksa kesin skill atarım adamın vırvırınada göz yumarım...

sevdiğim intler; lich,invoker,rhasta,slayer(cent,slardar,tide 3 lüsünden gangde triple aldıımı biliorm bu heroyla),lion ve ogre
sevdiğim agiler; mirana,luna,gondar,rikimaru,mortred,troll,void,blo od,nerub asas.
sevdiğim strler; balanar(cok sero oynarım gunduz cıkmam gece cıkarım baykus gibiyimdir), sven, barathrum, abaddon(max sevdiğim strdir), bristleback(oynayamıorm ama ah keske oynayabilsem manyak hero die seviorm), axe(deli oynarım 4 lwlde vg li görebilceiniz tek axe kullanıcısı benimdir earlyde 4 lwlde fln mega killide bitek ben yaparım), tidehunter(sırf ultisi için yoksa başka bişy için deil), lucifer(aboo ultiyi kodum adam sag cıkamaz)...

MAPLER BANA HASTA OYUNUMDAN ÇIKAN PLAYER YASTA, GANGLER AGLADI BEE!, UZAN MAZOTU 1 YTL YAPCANA CREEPLERİ DOTADAN KALDIR, AMELE KORİDORDA EZME BENİ GANGDE S...... SENİ şeklinde all chat sloganlarımla da bilinirim... Bütün eu lardan leaverlıımlada bilinirim (arada trpudge dan flnda cıkmısllııım vardır) aksi taktirde monitor kapatıp bilgisayara kapalı süsü veririm afk olurum ama çıkmam... online saatlerim ; dengesiz bir insan olduğum için değişmektedir dersler nedeniyle genelde cumartesileri : 10:30-12:30 arası pazarları 14:30-16:30 arası açarım... sıkılırsam 2 wtf çakar kendime gelirim onuda bulamassam apde slayer alırım (zuhauhauzhuahauh)....