PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4549790

KONYALIYOBAZ
27/04/2012, 18:53
Suxlike oyun boyunca bana hakaret yağdırdı. Oyundaki diğer takım arkadaşlarımız ise onun arkadaşı olması sebebiyle sürekli onu desteklediler.

2638

Ayrıca dakika 27'de astral skillini kasıtlı olarak benim üstümde kullandı ve beni düşman heroların arasında bıraktı.

Onun laneinde olma sebebim ortadaki az canli DK'yı öldürmemdi. Dk'yı öldürdükten sonra lanede Obsidian yoktu ve bende orda kasmaya devam ettim. Adam hard lane'e gitti ve öldü. Bunun sorumlusu olarak bana ''niye hardında değilsin diyerek küfürler etti''

Gereğinin yapılmasını rica ediyorum, iyi oyunlar diliyorum.

Edit: Mtn.owning arkadaşı değil.

Name[L]esS
27/04/2012, 19:03
Ben onun arkadaşı değilim :) sadece dediği lafa güldüm desteklediğim yok .

Manbupiness
27/04/2012, 19:05
silence vermemek ?!

Suxlike
27/04/2012, 19:14
bende bu adam neden oyun boyu silence atmadı diyorum skille vermemis :D yeteneksiz oyuncunun tekisin seni oyuna aldık oyun kazandırdık boyle mi tessekkur ediyorsun biletini iptal ettim

BorisPeace
27/04/2012, 19:16
8 lvlda 3 Carrion Swarm, 4 Witchcraft ve 1 Ulti veriyorum ben de, sonra Silence vermeye başlıyorum :/

Manbupiness
27/04/2012, 19:31
Bende yiyorum ya :D

Suxlike
27/04/2012, 19:36
aynen boris dogrusu da o dasdas

KONYALIYOBAZ
27/04/2012, 19:49
bende bu adam neden oyun boyu silence atmadı diyorum skille vermemis :D yeteneksiz oyuncunun tekisin seni oyuna aldık oyun kazandırdık boyle mi tessekkur ediyorsun biletini iptal ettim

Öncelikle skill buildim seni ilgilendirmez. Ikinci olarak ise sen ''Silence verdin mi?'' diye sorduğunda silence vermiştim. 3. olarak beni oyuna alan kişi sen değilsin. Bu lige kabul edildiğim için sign yaptığım her oyuna girme hakkım var. O yüzden beni dilenci durumuna düşürecek şekilde konuşamazsın. Son olarak ise oyunu kazandırmadınız oyunu kazandık belirtmek isterim :)

Edit: Konuşma tarzına dikkat etmelisin bence ve yaptığım şeylerin hiçbiri senin beni düşman heroların ortasında bırakma (yeteneklerini kasıtlı olarak kötü kullanmak) yada küfür etmeni gerektirecek şeyler değildi.

aynen boris dogrusu da o dasdas

napstar
27/04/2012, 19:52
Pudge alır.

Manbupiness
27/04/2012, 19:52
Öncelikle skill buildim seni ilgilendirmez. Ikinci olarak ise sen ''Silence verdin mi?'' diye sorduğunda silence vermiştim. 3. olarak beni oyuna alan kişi sen değilsin. Bu lige kabul edildiğim için sign yaptığım her oyuna girme hakkım var. O yüzden beni dilenci durumuna düşürecek şekilde konuşamazsın. Son olarak ise oyunu kazandırmadınız oyunu kazandık belirtmek isterim :)

Dostum öncelikle seninle oyun atmadık sanırım yani seni pek tanımıyorum muhalefet olarak algılama beni.Ancak yanlışın var.Skill buildin tüm takımı ilgilendirir dota tek kişilik bir oyun değildir bunu bilmelisin.Kafana göre haraket edersen kaybedersin.

Jeay
27/04/2012, 19:53
Hacı DK'yı kesersen her şey gelir başına. Kesmicektin DK'yı..

KONYALIYOBAZ
27/04/2012, 19:54
Hacı DK'yı kesersen her şey gelir başına. Kesmicektin DK'yı..

Pardon ama ortada az canla çok tatlı duruyordun :(

KONYALIYOBAZ
27/04/2012, 20:02
Dostum öncelikle seninle oyun atmadık sanırım yani seni pek tanımıyorum muhalefet olarak algılama beni.Ancak yanlışın var.Skill buildin tüm takımı ilgilendirir dota tek kişilik bir oyun değildir bunu bilmelisin.Kafana göre haraket edersen kaybedersin.

Tamam o zaman şöyle söyleyeyim. ''Benim skill buildim bu, arkadaş bana silence ver deseydi bende onu kırmaz skille verirdim'' benim doğru bildiğim skill buildi budur. Skill buildim eleştiriye açıktır. Ancak küfürü ve hakareti özellikle aileme edilen küfürleri kaldırabilecek durumda değilim.

Suxlike
27/04/2012, 20:05
oyunumda yaptıgın her click beni ilgilendirir daha fazla aglaxlama burda biletini geri getirmez

KONYALIYOBAZ
27/04/2012, 20:18
oyunumda yaptıgın her click beni ilgilendirir daha fazla aglaxlama burda biletini geri getirmez

Sana daha fazla cevap vermeyeceğim. Yetkili birileri gelince kararı verirler. Heh ama sana bir tavsiye git yüzünü yıka kendine gel.

Woolridge
27/04/2012, 20:28
Suxlike 2 gün ban, halledildi.