PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arenacılar!

ALergUm
30/04/2012, 10:06
Evet arkadaslar bu bolumde arena tecrubelerimizi paylasarak diger oyuncuları da arenaya cekmeliyiz, cunku insanlar arenayı hep 1.5k mmrda oynanan basit bir oyun alanı sanıyor :/

Bu bolumde oynadıgımız classları, setupları, taktikleri hatta kullandıgımız macroları paylasalım..

WeRdeR WeReMeM
30/04/2012, 22:49
Bayadır oynamıyorum ama oyunun en zevkli kısmı bence. 2v2 ve 3v3 Arena :) Kendim Frost Mage kullanırım ve dalımda oldukça iyiyimdir. Şimdi pas tutmuşuzdur. G-13 süz oynayamam :D Bütün macrolarım o klavyede idi. Arkadaşta şu an :(

MAguSM
30/04/2012, 22:54
aynen G -13 akar<3

LauraBodewig
30/04/2012, 23:29
Death Knight lere bir küçük ama etkili bir şey öğreteyim.

Dark Similacrum büyüsünü çoğu zaman rakip healerın çok az canı kala, büyük heal büyülerini(Lay on Hands) veya bubble(Divine Protection, Divine Shield, Blessing of Protection,Dispersion,Deterrance) kullanmadan önce atmaya çalışın ve Dark Simulacrum'u bunlara saklayın. Frost DK iseniz çok daha avantajlısınız çünkü Burst Damage'ınız çok daha fazla.

Tabi arada rakibin size cc atacağını sezdiğinizde de atmaktan çekinmeyin " extra cc's are always welcome " Özellikle Frost Mage'ler ve Destruction Warlock'lar üzerine her zaman çekinmeden Dark Simulacrum atabilirsiniz. Gelen büyü her zaman faydalı olacaktır.

alposilto
01/05/2012, 12:09
Setupunuzda gelende cc olan classları seçin. en etkili 5v5 setuplarından biride şudur mesela.

retri pala-feral druid-healer pala veya healer druid-frost mage ve shadow priesttir. genelde hepsinin cc si vardır. dps paladinin burstu iyidir.

WeRdeR WeReMeM
01/05/2012, 22:42
Paladin Wow dünyasındaki ilk charımdır. Çok severim ama karşıma geldimi nefret ediyorum. Ölmüyor lanet olası şey. 2v2 de geldimi zaten otur ağla. Frost Mage ile fazla sorun yaşamıyorum ama atıyorum bir warior + rogue 'nin karşına geldimi eziyet. Tank paladin ölmüyor işte.

ALergUm
02/05/2012, 01:03
Bu bahsettiginiz olaylar aslında dusuk mmrda oluyor,facerollde paladin kolay oluyo cunku ama aslında paladinler 2k mmrın ustunde fazla kullanıslı degil, warlock+shaman combosu hos oluyor, yanlarına bi de rogue gelirse her sezon Gladyator icin kasarlar :) Ben kendim Ret pala oynuoyorum, suan 2k rating var hunter shaman ret oynuyoruz ama shaman yerine rogue olsa daha iyi olurdu diye dusunuyorum cunku benim survivalım zaten bana yetiyor, roguenin ccleri cok etkili olurdu.. Arenada en onemli macrolar Focus CC macroları ve CC timingleri ve tabiki Gladius + Gladiatorlossa addonları :)

Ayrıca feral druidlerin hicbirseyinden cekinmiyorum ama o cyclone olayına deli oluyorum..

WeRdeR WeReMeM
02/05/2012, 07:21
Ben paladin kasmış olsaydım retri yerine tank oynardım yanımada imba dps alırdım :o_o:
Tek çekindiğim Warlock. En ezik warlock keser beni herhalde. İstersem kral olayım yani ^^ Attığı sınırsız dotlar sayesinde ekmek edebiliyor :(

ALergUm
03/05/2012, 22:54
Tank PvPde işe yaramıyor, 4.3ten sonra hele hiç anlamı kalmadı cunku Player dmg sana vengeance vermiyor.. 4.2de yan specim protidi super duel atılıyordu :D

WeRdeR WeReMeM
04/05/2012, 07:08
Warior ve Dk tank iş yapmıyor da paladin yapıyor ya ne bileyim zorluyordu bizi :D Ama bir Mage onu top edebiliyordu işte ^^

ALergUm
04/05/2012, 10:52
Artık iş yapmıyor işte, ben vengeance biriktirip 60k vuruyodum full PvP gearlı adama hesap et :D simdi vurulmuyo o yuzden prot dukkanını kapattım :D

samet33
28/11/2012, 18:07
Woltk da Ele Shamy ile yanıma bm hunter alırdım hani klasik warior hpala dk hpala takımlarında paladin arkada kalır warior çıkar ortaya biz BL açıp çıkardık paladin gelip heal atasıya kadar ölürdü adam ondan büyük zevk alırdım 2.3 rating yapmıştık rogue nin yanınada spri alıp 2.2 yapmıştım. geçen bi girdim oyuna tuşlar farklı geldi dotaya alışmışım :D