PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : unban

nNz
30/04/2012, 18:59
4601308 kendimi kaybedip küfür ettim ancak chat okudugunuzda gördügünüz üzre ilk hakareti (feeder) olarak kendisi bana etmiştir. beni tanımayıp kafasına gore hakaret etmesi ve kaptanın verdigi support gorevini ustlenmeyip tavuk almaması üstüne üstlük benim oldugum lane e gelip oyunu baltalamaya calısması aynı zamnda kendisi yüzünden RMK acılması dolayısıyla ettiğim küfürü yerinde bulmamakla birlikte unban istiyorum. agresifligimin nedeni budur aynı zamanda ettiğim yakısık almayan küfürden dolayıda özür diliyorum. talebim dısında bir yaptırımda bajazet in almasını gerektiğini dusunuyorum.
http://www.adotaparser.com/dota-replay/392629
buradan soylediklerimin dogrulugunu anlayabilirsiniz..
(son olarak ekleyeyim ben bat aldıktan sonra bat ver dediginde itemlerimi almıstım o yuzden cevap vermedim swap atmak sacma olucaktı)

tesekkürler..

TuffEnuff
30/04/2012, 19:34
Ben bat oynamam demiş. Nocda bat almış. Sonra bat aldığı için noc a laf söylemiş.

Ben afk yım diyerek tehtid etmiş . Sup rolünü yerine getirmemiş .

Küfür edilmelimiydi bilmiyorum ama ağır tahrik olduğunu düşünüyorum. Bence karar tekrar gözden geçirilmeli . Diğer arkadaşada ban verilmeli.

Kısacası +SUPPPP

D1e-_-
30/04/2012, 19:51
Talebiniz reddedildi. Bajazet için ayrıca bakıyorum.

nNz
30/04/2012, 20:11
bajazet in akıbeti hakkında ki bildiriyi buradan mı paylasıcaksınız?

D1e-_-
30/04/2012, 23:08
Nocbelm banın açlıma tarihi ( Sunucu zamanına göre )12:05 on 01/05/2012 (Ban süresi bir gün düşürüldü.)
Bajazet 1 gün banlandı.