PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Google Reklamları

LauraBodewig
30/04/2012, 20:36
Bence " Google Reklamları " kısmının " Forumda Son Durum " tablosunun hemen altında olması forumun ana sayfasında bir uyumsuzluk, sitedeki göz estetiğini bozan bir durum yaratmış.

Kişisel görüşüm " Google Reklamları " kısmının sayfanın boşlukta olan sağ veya sol kısmına taşınması.

grumwel
30/04/2012, 20:39
Bence en mantıklı yer olmuş sağa sola taşırsan daha kötü olur sonra forumtr gibi saçma bir forum sitesi olur çıkar.

ViktorReznov
30/04/2012, 21:57
Ben niye göremiyorum reklam falan.

Nighthawk
30/04/2012, 22:16
Ben niye göremiyorum reklam falan.

Ad blocker kullanıyorsundur browserında.

Fikirlerinizi söylediğiniz için teşekkürler. Zaten şu an deneme amaçlı diyebilirim. Daha ayrıntılı açıklamayı Boris yapacaktır.

BorisPeace
30/04/2012, 22:17
Şu an daha çok deneme aşamasındayız. Reklamların durduğu hiçbir yer kesin değil, hatta reklamların duracağı da kesin değil. Kullanıcıları çok rahatsız etmeyecek şekilde reklamları siteye yerleştirerek bir gelir kaynağı oluşturmaya ve böylece sitede düzenlediğimiz organizasyonlarda daha büyük ödüller vermeyi amaçlıyoruz. Sonuçta ne kadar büyük bir bütçemiz olursa o kadar büyük ödüller dağıtabiliriz.

Bu konu hakkında öneri ve eleştirilere açığız. Bu arada grumwel'e katıldığımı belirtmek istiyorum. Siteyi reklamlarla boğmak gibi bir amacımız yok, sadece size daha iyi hizmet verebilmemize imkan sağlayacak çözümler arıyoruz.

@Viktor: Browserda bir AdBlock programı kullanıyor olabilirsin.

WeRdeR WeReMeM
30/04/2012, 22:24
Reklamlardan çok fazla gelir elde etmek istiyorsanız, eklentileri iyi yönetmelisiniz ki bu sitede öyle bir şey yapan pek görmedim. Ne kadar doğru kelime o kadar iyi. Reklamın nerede duracağının pek bir önemi yok. En altta dursun yeterli olur o zaten. Arkadaşlardan ricam yeni bir konu, rehber veya makale tarzı yazılarımızda ETİKET kısmını doldurunuz. Tabi ki saçma kelimelerle değil doğru kelimelerle. Atıyorum ben google'da ne yazarsam bu site çıkar ? Yani konu başlığı eşsiz olacak, etiketimizde buna uygun olacak. Bu tarz basit kuralları uygularsak google'da hızlı yükseliriz.

ViktorReznov
30/04/2012, 22:30
Sitenin gelir elde etmesi güzel. Reklamlarla boğmayacağınızı da (paragöz olmadığınızı) zaten biliyoruz.

Yalnız Ad blok var bende evet de orada boşluk çıkması lazımdır en azından diye düşünmüştüm, şu an eskisinin aynısı ama.Gh için Ad bloku kapatayım da bi faydam dokunsun bare :D

MAguSM
30/04/2012, 22:35
bI ARA toP 100 GOOGLE reklamları vardı playerlara rıca edıp tıklatıyorlardı tabı tıklama basına bılmem kac usd verıyormus google bunu abartmadan gıren herkes gunde bıkere tıklarsa guzel gelır kaynagı olabılır bu .

WeRdeR WeReMeM
30/04/2012, 22:37
bI ARA toP 100 GOOGLE reklamları vardı playerlara rıca edıp tıklatıyorlardı tabı tıklama basına bılmem kac usd verıyormus google bunu abartmadan gıren herkes gunde bıkere tıklarsa guzel gelır kaynagı olabılır bu .

Öyle şeyler yasak. Reklam tıklamaya teşvik edici tarzı davranış yakalanırsa Google Adsense hesabın devre dışı kalır ki yakalanma oranın %100. Top 100 olmaz yani :D

canifeto12
30/04/2012, 22:41
yea siteye uyumlu reklamlar koyun arkadaslık sitesi felan istemioz wow reklamı olur mesela yada metin2 yada dota (varsa)

Nighthawk
30/04/2012, 22:41
Ad blocker kullanabilirsiniz sizi tersine teşvik etmek istemeyiz. Zaten sadece görmeniz bir işe yaramaz, ilginizi çeken bir şey görür tıklarsanız işe yarar. Sadece gelir sağlamak için de tıklama yapmayın lütfen.

napstar
01/05/2012, 00:53
Boris sen reklamları çok fazla gözükmeyecek bir yere sıkıştır. Ben her gün düzenli olarak tıklarım, söz bak :3

Hapkido
01/05/2012, 01:31
Bence reklamların durduğu yerler ve sayısı gayet güzel. Sağda ve solda olması kanımca göz zevki bozulmasına yol açar. Hatta çöle söyleyeyim; reklamlar siteye çok yakışmış. Çok karizma olmuş site. :)

D1e-_-
01/05/2012, 09:55
Tam bilgim yok ama bir iki tanede oyun reklamı koysanız oyun derken Canifetonunki gibi metin 2 felan değil yani 5 vurusta ödül kazandıran arada sıkılır oynarız en azından ben arada vururum forumda dolasırken.

TauGunner
01/05/2012, 12:18
Tam bilgim yok ama bir iki tanede oyun reklamı koysanız oyun derken Canifetonunki gibi metin 2 felan değil yani 5 vurusta ödül kazandıran arada sıkılır oynarız en azından ben arada vururum forumda dolasırken.
Fanteziye bak :D