PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dota nick değişimi

Burakula
01/05/2012, 17:18
dotade nickin istediğin zaman değişebldiğini duydum nikimi nasıl değitireblirim yardım edebilecek var mıdır?*

BorisPeace
01/05/2012, 17:48
Doğru anladıysam dota nicki derken Steam nickinizden bahsediyorsunuz. Steam nickinizi değiştirmek için sağ alttaki Steam tuşuna sağ tıklayın, Friends'i seçin. Üstte kendi nickinizin yanında küçük bir aşağı ok var, ona tıklayın. Change Profile Name seçeneğine tıklayıp açılan pencereden nickinizi değiştirebilirsiniz.

Burakula
01/05/2012, 18:19
çok teşekkür ettim. başka bir şey daha sorucam mesela forumda bazılarının avatarının altında dota ile alakalı bi kutucuk oluyo last online kill death tarzı şeyler yazıyo ondan ben de istiyorum nasıl yapıcaz onu?

napstar
01/05/2012, 18:29
çok teşekkür ettim. başka bir şey daha sorucam mesela forumda bazılarının avatarının altında dota ile alakalı bi kutucuk oluyo last online kill death tarzı şeyler yazıyo ondan ben de istiyorum nasıl yapıcaz onu?

Steam ile ilgili o. Steam hesabın ile forum bağlanabiliyor. Hoş son günlerde bozuldu sanırım.

Burakula
01/05/2012, 18:32
Steam ile ilgili o. Steam hesabın ile forum bağlanabiliyor. Hoş son günlerde bozuldu sanırım.

peki nasıl bağlıcam onları ben?

napstar
01/05/2012, 19:21
Sağ üstte "F Connect" in yanında "Steam Connect" vardı eskiden. Bozuldu şimdi :3