PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 4621382

Vots.DeBuFF
01/05/2012, 17:25
Duck.IamSexy:
Aptal evladı
Annen baban aptal senin..

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Ve Duck.486nın küfürü
2681

AQality
01/05/2012, 17:32
Dk 5te adamımız düştü.Rmk istedik pause aldık ve aldığımız her pause unpause edildi.Yaklaşık 10 defa tekrarlandı bu olay.Tahmin edin kim unpauseladı ? Ardından ff verdik diğer oyuna geçtik.Oyunda ağzımı açmadım oyunu kazanmalarına yakın laf attı.Bende sus falan dedim ama 15 yaşında bir çocuk bunu anlayamaz ki. Susmayınca bende rencide edici cümleler söyledim. Ağır tahrik olduğunu oyundaki herkese sorabilirsiniz.

DucK.486nın küfrüne gelince oyun lobisinde çenesini bir türlü kapamadı bizim takımdaki herkes sus dedikçe susmadı sonunda 486 dayanamadı.Sadece küfrün ssini almış tüm lobby konuşmalarını görseniz olayı çözüceksiniz.

Vots.DeBuFF
01/05/2012, 17:38
Lobideyken hiç bir şekilde chat yapmadım zaten skypedeyiz 5 kişi yalan konuşmayı iyi beceriyorsun ben stansa laf attım oyun biterken bana seviyem değilsin dediği için. Gereği yapılacaktır gereksiz muhattap olma şahsıma kişisel saldırıda bulunmamanı rica ediyorum.

DucK.G
01/05/2012, 17:38
yani bisey demiyorum,su adamlara laf söyletebilcek bir lig var ortada demekki,karaktersizlik yapıyosunuz yazık ya.Harbi karaktersizsiniz,benim bu güne kadar kim küfürümü duymus? Demek ki bisey varki etmişim,liws ve debuff'ı tanıyan tanıyo zaten abi,nasıl insanlar olduklarını biliyo herkes,neyse

Lexsarko
01/05/2012, 17:45
Tüm lobi konuşmaları incelenecek içiniz rahat olsun. Sadece ss'tekilere göre işlem yapılmayacak yani. Bahsedildiği kadar ağır bir tahrik varsa olay tahrik eden açısından haliyle iyi olmayacaktır.

Tartışmanın burada uzamaması için şimdilik konuyu kapatıyorum. Arkadaşlar ilgilenip sonucu açıklarlar.

@Gangren

Ligde herkes söz söyleme hakkına sahiptir. Ligin ciddiyetini bir oyuncunun şikayet konusu açabilmesiyle ölçmek mantığa aykırı. Suçlu olan kim ise cezalandırılacaktır.

Axé Capoeira
01/05/2012, 18:40
1-Harass.Stans'a sataşmadan dolayı uyarı
2-duck.486'a küfürden dolayı 1 gün ban
3-duck.iamsexy'e uyarı
4-vots.debuff'a sürekli sataşma,tahrik etme ve hakaretten dolayı 3 gün ban cezası verilmiştir

Axé Capoeira
01/05/2012, 18:48
konu kapatılmıştır.