PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VotS.DeBuFF - Banlanması ile ilgili.

Vots.DeBuFF
01/05/2012, 19:55
Arkadaşlar Duck.486 ve Duck.IamSexy ağır bir şekilde anneme küfür ettiği halde 1 gün ban yiyorlar ben 3 gün banlanıyorum tahrik etme diyorsunuz söz konusu tahrik etme stansfieldle aramda geçen diyalogtur.

Replay : http://s2.dosya.tc/server13/OTOKAn/Stansfieldhuzursuzluk.rar.html ( İncelendi denilip incelenmeyen. )

Replay incelendi denildi yönetim tarafından replay forumda olmadığı halde nasıl inceleyebiliyorsunuz ?

Replayı kendim veriyorum, Stansfield kaptan sözü dinlemiyor ve huzursuzluk cıkarıyor şahsıma yönelik saldırıyı yapanda stansfielddir sen kimsin sözünü dinleyeceğim sen kimsinde senin söylediğin heroyu alıcam ezik velet seviyem değilsin benden kötü oyuncunun lafını dinlemem gibisinden.Pickde Duck.IamSexy dota bilgisine güvendiğim adam olduğu için sözünü dinlerim diyor. Evet tüm logları yazmış bulunmaktayım kontrolde edebilirsiniz.

Sonra sözde 3 gün ban yememe sebep olan oyunu forumaactım Duck.486'nın lobideki küfürü ve benim tek 1 chatim bile yok oyun baslamadan önce bunuda kontrol edebilirsiniz. Ve Duck.IamSexy'nin aptal evladı, annen baban aptal gibi sözler söyledi bunu söylemesindeki tek sebep Stansfield'e dota bilgisine güvendiğin kişiden emir al. All chatden yazdığım tek şey bu ve 3 gün ban yiyorum bana gelen küfür ve hakaretler 1 gün ban hatta ban bile değil uyarı veriliyor.

Bütün oyunlara şahit olan arkadaşların burada bu yapılan haksızlığa dur demelerini istiyorum.

GameHonor yönetiminin böyle bir yanlışlık yapacağını düşünmezdim ve yapılan yanlışlığın düzeltilmeyeceği takdirde benimde bu platformda daha fazla oynamayacağım gibi sizinde bu yapılan haksızlığı görüp tepkinizi göstermenizi diliyorum.

Vots.DeBuFF
01/05/2012, 20:00
İlgili konu : http://www.gamehonor.com/showthread.php/13926-4621382

İlk oyunda oyunda bulunan ve olaylara şahit olan admin D1e'nin en kısa sürede konuya vermesini bekliyorum.

MuBaBasH
01/05/2012, 20:01
Bu oyunda ben de vardım ve debuffun hiç bi tahrik edici sözüne rastlamadım açıkcası. Stans ise sürekli ''Kendi seviyemden düşük adamın dediğini yapmam '' dedi. Şimdi kaptanın sözünü dinle demek mi tahrik oluyor , yoksa seviyen düşük demek mi? Böyle bir kararı adminlerden ben de beklemezdim açıkçası GL..

Lexsarko
01/05/2012, 20:04
Tüm görevliler inceleyip karar verecekler. Konu altına gereksiz yorum yazmayalım lütfen. Yazacağınız yorumlar sonucu etkilemeyecek.

Vots.DeBuFF
01/05/2012, 20:06
Son olarakta eğer bu yanlışlığın düzeltilmediği takdirde platformu bırakma sebebim kesinlikle 3 günlük ban değil yapılan bu adeletsizlik ve haksızlıktır. Adaletin olmadığı bir platformda bu şekilde olayların tekrarlanacağı ve sizinde başınıza gelebileceğini hatırlatarak bu olaya tepkisiz kalmamanızı rica ediyorum.

DucK.G
01/05/2012, 20:41
Düzeltme yapmak istiyorum..Ben DeBuFF'a değil 'LiwS' denilen bir şahsiyetin 'Annesine' küfür ettim.

Yaptığım hareketten kesinlikle pişman değilim,yine olsun yine 'Annesine' küfür ederim.

AQality
01/05/2012, 20:48
Yanlışın var ben ban yemedim uyarı aldım çünkü ben küfür etmedim senin tahriklerin sonucunda rencide edici cümleler kurdum.Telefon numaranı verip gel Kütahya' dayım demedin mi çıldır kudur orada diye laf atmadın mı ? Sonra tahrik etmedim diyor.

Lexsarko
01/05/2012, 21:04
Konuyu geçici olarak kilitliyorum.

Woolridge
01/05/2012, 21:20
Vots.DeBuFF > 1 gün ban.
DucK.IamSexy > 1 gün ban.
DucK.486 > 1 gün ban.

Hepsi değiştirildi. Konu kapatıldı.

Dipnot: Replay olmadan da admin panelinden loglara bakabiliyoruz :)