PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AQality , Stansfield , ve DeBuFF karşıtları.

Vots.DeBuFF
01/05/2012, 23:23
Arkadaşlar benim bu saatten sonra hiç bir kimseyle tartışmaya girmeye niyetim yok yeni lig yeni insanlar ve ağız tadıyla oyun oynamak istiyorum o bunu kışkırtmış bu ona küfür etmiş bu tarz çocukca şeyler yaşamak istemiyorum ben burdan tüm beni sevmeyen ve benden hoşlanmayan insanlara dostluk mesajı yolluyorum en azından arkadaş olmayacak olsak bile bu saatten sonra bana karşı nötr olmalarını diliyorum çünkü benim kimseye karşı bir düşmanlığım yok bana insan gibi davranan herkese insan gibi davranmaya hazırım, bu tarz sıkıntıların tekrar yaşanmaması için ben herkese 1 adım atıyorum isterseniz beni adam yerine koyarsınız isterseniz o adam yerine koymadığınız adam kadar adam olamayıp hala aynı şekilde devam edersiniz. Saygılar & Sevgiler.

Jeay
01/05/2012, 23:42
Türkçe'de ve'den önce virgül koyulmuyor. Başlık biraz garip geldi uyarayım dedim kusura kalma

Vots.DeBuFF
02/05/2012, 00:09
Başka nick daha koycaktımda aklıma gelmedi seni koysaymışşım ^.^

Lexsarko
02/05/2012, 15:21
Uyumlu, karşılıklı saygı çerçevesinde oynanması hepimizin dileği. DeBuFF bir zeytin dalı uzatmış.

Herkese keyifli oyunlar dilerim.

Ignorance
02/05/2012, 16:03
Takdir edilir bir konuşma yapmışsın Tebrik ediyorum bu davranışından dolayı...

DucK.G
02/05/2012, 20:58
Takdir edilir bir konuşma yapmışsın Tebrik ediyorum bu davranışından dolayı...

senden de böyle bi konusma bekliyoruz kardesim..

DeBuFF sagol bu arada.

Ignorance
03/05/2012, 16:23
senden de böyle bi konusma bekliyoruz kardesim..

DeBuFF sagol bu arada.

nedenki ben kime ne demişim :)))