PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BadPlayer- KeFeNsiZ

AgressionTreaty
05/05/2012, 12:38
2714

Kullanıcı weaweri asiri bir sekilde istedi takım kaptanıda ona verdi ancak hard da kasması gerekiyordu pick durumlarina göre ve bahane üretmeye basladi ward veya gang atmadiniz hic tabi ezilirim vs. diyip durdu sadece ben degil takımdaki herkesi sinir etti zaten bir kiside bu adam yüzünden leave atti oyuna ve unvouch edildi oyunun detayli bir sekilde incelenmesini talep ediyorum cünkü hakaretide oldu bana karsı dakika verebilirdim fakat tam olarak hatirlamiyorum 4 kisi kaldiktan sonra dayanamayip konustum biraz o sıralarda olması lazım ek olarak bu lige 5 ark toplanip oyun atalim diye gelmedi hic kimse en azindan belirli bir seviyede oyuncuların olmasi gerektigini düsünüyorum kimseyi tanimadan girdigim her oyunda mutlaka 1 kisi arıza cıkarıyor ya argo söz kullanıp can sıkıyor yada takım kaptanını dinlemiyor burda oynayan herkes bilinçli sekilde oynamali konuyu okuyan yetkili arkadasa tesekkur ediyorum iyi calısmalar

YYiTS.SLAXA
05/05/2012, 12:39
delirtti yahu, unvouch lütfen.

AnImated^PICS
05/05/2012, 12:42
Haklı.

ZeawsTheBest
05/05/2012, 12:42
unvouch

Neqroman
05/05/2012, 12:43
unvouch pls kötü bir player madem güzel bir lig olmasını istiyorsunuz böyle insanları almamanız gerekir adam hem kötü oynuyo hem kışkırtıyo hem eziliyo vs vs böyle insanlar bu ligte oynadıgı sürece iyi bir lig olacagını sanmıyorum.

AnImated^PICS
05/05/2012, 12:46
yazık olm bu kadar üstüne gitmeyin adamın :))

KeFeNsiZ
05/05/2012, 12:49
oyun başında fb olur olmaz direk Martelizmin sulaleme sovmesi sinirlerimi bozdu. Fb olan herkese ana bacı sovulsun o zaman? Dota bilgisi zayıf birinn picke gecmesi sonra o picklerde weaverı obssuz harda gondermesi ve ilerisinde yukarıya ısrarla bi ward atılmaması...Ustte soloda tek basıma lich ve maginaya olmeme o kadar kufurle tepki verilmesi akla mantıga sıgacak bir sey degildir...Israrla weaver isteme gibi bi durum yoktur sadece weaverı istiyorum dedim..ve oyun rmkydı bi onceki oyun vi-dantheslayer nickli oyuncuyla da tartısmıslar ve rmkda takımca istemiyoruz bu vi-dantheslayeri alın demişlerdir.Bu durumda sorun cıkaranlar yine kendileri oluyor...

KeFeNsiZ
05/05/2012, 12:58
Bu kadar baskı ve agır hakaretler altında nasıl iyi oynamam bekleniyor? Ayrıca ilk 10 dakika boyunca ustte sadece 2 kere oluorm ve allta o push herolarıyla dakka 10 kulenin hpsi fulle yakın nasıl oluyor? K.bakmayın da o herolarla push lane olarak dakka 10 kule hpsi fullse kotu oyuncu ben degil siz oluyorsunz. Ayrıca karsıda harda giden de 10 dakikada 3 kere ölmesine ragmen bu kadar agır hakaretlere ugradıgını sanmıyorum..Eger proluk ya da seviyeden bashediyorsanız once kendi elestirinizi yapın!

AgressionTreaty
05/05/2012, 13:06
Martelizm ile bir ilgim yok sana ettigi küfürlerden vs. beni sorumlu tutamazsin ben tek basima girdim oyuna ve oyunumu oynadim o zaten unvouch edildi gerekli cezayi aldi burda seninle tartismayacam tekrar yorum yapip bosu bosuna germe ortamı yetkili kisilerin verecegi yaniti bekle iyi veya kötü onlar bilecek ne yapılacagını pick remake yapildi cm modlu yani ilk oyunda vi-dantheslayer ile hero kavgası yaptınız ve remake te karsiya gecti bizim kovma gibi bi durumumuz zaten olamaz ve biz diye birsey yok zaten bagımsız olarak gelip buraya istek verdim hepsi bu

KeFeNsiZ
05/05/2012, 13:15
Birincisi ortamı germekle ne alakası var? Ben forumda son oyundaki yasadgım olayları anlatıyorum..Olay sadece sen ve benim aramda degil oyunda yasananları anlatıyorum ayrıca vildantheslayeri kovma gibi bi durumumuz yoktu diyorsun Martelizim rmkdan onceki pickte biz 4 kişiyiz bu adamı istemiyoruz demiştir ve vildan sonradan karsıya gecmistir..K.bakma da biraz dürüst davransan kimseyi yanılmaya çalısmasan daha adaletli olur..

mayctora
05/05/2012, 13:25
KeFeNsiZ in dedigi dogru. Martelizm beni istemedigine gore rmk attilar ve ben rmk-da asardaki teamde gorev aliyodum :) oyunan basinda da demisti biz 4 kisi oynuyoruz diye iste burda :

[08:26] martelizm (Sentinel): niye girdin
[08:27] martelizm (Sentinel): oyna
[09:52] martelizm: ya abi 4 kisiyiz
[09:55] martelizm: bu adamı istemiyoruz :S

AgressionTreaty
05/05/2012, 13:25
Martelizm ile bir alakam yok diyorum onun soyledikleri beni ilgilendirmiyor vi-danteslayer ilede muhabbetim bile yok munasabetim olsun herkese karsı pozitif bir tavır sergilemeye calisiyorum ancak bugune kadar içimde biriken olaylar sana patladı ilk defa birini foruma ekliyorum suana kadar

Lexsarko
05/05/2012, 13:33
Oyunu inceleyen arkadaş sizin yorumlarınıza değil loglara ve replaye bakacak.

Şimdilik konuyu kilitliyorum. Arkadaşlar sonucu buradan açıklarlar.

D1e-_-
06/05/2012, 17:00
KeFeNsiZ 3 gün banlandı.