PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Farm4Honor Final Fikstürü (3.lük Maçı Dahil)

DreadfuL
07/05/2012, 12:35
3.lük Maçı

11.05.2012

Oli vs SoD - 19:00

Final Maçı

13.05.2012

mD vs ToT - 19:00

- Turnuva maçları EuroBattle.net sunucusunda oynanacaktır. Maçlar için GH kanalında toplanılacak, maçlar GHBot üzerinden oynanacaktır.
- Takımlar belirtilen maç saatinden en geç 15 dakika sonra turnuva kanalında toplanmış olmak zorundadır. Aksi takdirde rakip takıma free-win verilecektir. Maç başlama saati EB server saatine göre belirlenecek, maç saati "/time" komutu ile kontrol edilecektir.
- 3.lük maçı bo3, final maçı ise bo5 şeklinde oynanacaktır.

Maç tarihlerinde değişiklik yapmak isteyen takımlar bu başlık altında isteklerini dile getirebilirler. Karşılıklı bir anlaşma sağlandığında ve iki tarafta onayını bu konu altında dile getirdiğinde turnuva yönetimi saat değişikliğine gidebilir. Maçın gerçekleşeceği gün maç saati değiştirmek mümkün değildir.

Fikstür Haberleri!

-

Turnuva hakkında daha fazla bilgi için turnuva kurallarına (http://www.gamehonor.com/content.php/626),turnuvaya katılan takımlara (http://www.gamehonor.com/showthread.php/13380-Turnuva-Ba%C5%9Fvurusu-Kabul-Edilen-Tak%C4%B1mlar) ve turnuva tablosuna (http://www.gamehonor.com/content.php/640-Farm4Honor-Turnuva-Tablosu) bakabilirsiniz.

Ignorance
07/05/2012, 12:44
Şampiyon mD ;)

AQality
07/05/2012, 14:13
Koray 1 hafta sonrasına maç mı konulur abi biraz erkene alın şunu finaller başlıcak 10 tane dersim var :D

MAguSM
11/05/2012, 17:18
Sod takımıda OLİ takımıda bugün maça çıkamıcak. Maç tarihi uygun bi günü sizlere bildiricez kolay gelsin

BorisPeace
11/05/2012, 17:45
Sadece tek bir takımın gelip bunu yazmasının bir şey değiştirmeyeceği gibi,
Maçın gerçekleşeceği gün maç saati değiştirmek mümkün değildir.gibi bir uyarı zaten yapılmış. Maç bugün 19:00'da yapılacaktır, 19:15'e kadar en az 4 oyuncusu hazır bulunmayan takım yenilmiş sayılacaktır. Maçtan yarım saat önce gelip "biz bi ara hbr veririz" deme hakkını kendinizde nasıl görebiliyorsunuz anlamıyorum.

TauGunner
11/05/2012, 17:50
3.'nün olmadığı bir turnuva mı olacak yoksa?:confused:

DreadfuL
11/05/2012, 18:27
07.05.2012 tarihinde açılan bu konu ile maç tarihleri duyurulmuştu, buna rağmen maç günü buraya maçın ertelenmesine karar verildiği yazılıyor. Turnuva yönetimi maç tarihlerini bu kadar geniş tutarken, kurallarda kesin olarak belirlenmiş bir şeyin aksine davranıp maç saati gelmemek tabiki iki takımın da diskalifiye edilmesine karar verilerek sonuçlanmıştır.

Konuya buradan (http://www.gamehonor.com/showthread.php/14090-Oli-vs-SoD-3-l%C3%BCk-Kar%C5%9F%C4%B1la%C5%9Fmas%C4%B1) ulaşabilirsiniz.

Nighthawk
11/05/2012, 19:01
Siz 2 koli Jack Daniel'sı hazırlayın, ben göndereceğiniz adresi daha sonra size söylicem.

Pişkinliğin böylesi :)

Oli.Jss
12/05/2012, 16:09
:) Umurumuzda deil nh. Turnuvanıza renk katan iki takıma böle pişkin deme kapasitesini kim oluyorsunda kendinde buluyorsun anlam veremiyorum.

CoolStoryBro
12/05/2012, 17:14
-Maçın gerçekleşeceği gün maç saati değiştirmek mümkün değildir.

+biz bi ara hbr veririz
+Cnm?
+uff neyse diskalifiye ettn gliba by .s.s

Beregond
12/05/2012, 17:21
:) Umurumuzda deil nh. Turnuvanıza renk katan iki takıma böle pişkin deme kapasitesini kim oluyorsunda kendinde buluyorsun anlam veremiyorum.

Hakikaten ya, ben aylardır senin bu üst düzey yöneticilere, site sahiplerine falan atarlanmanı senin tabirinle "kapasitesini" kim oluyorsun da kendinde görüyorsun vallahi anlam veremiyorum.

Pardon sayın Oli Kaptanım JSS'mi diyeceklerini bekliyorsun sana anlamıyorum. Oğlum burası vergi dairesi mi? Azıcık büyü la.

napstar
12/05/2012, 17:25
Sonra Türkler neden Competitive DotA'da yok -_-"

edit: aaa malmışım lan :(

CoolStoryBro
12/05/2012, 17:48
Sonra Türkler neden Cooperative DotA'da yok -_-"

Ya Cooperative Dota ne olum Competitive Dota o, git de kendine 2-3 kromozom eklettir. :D Aslında anlam olarak seninki de uyabilir ortaklık, iş birliği filan milan ama kullanılmıyor maalesef o yüzden senle dalga geçmesinler hor görmesinler diye ben geçtim.:cool:

Şimdi iyi bir çocuk ol ve bana teşekkür et yoksa annem ateş edecek.

Oli.Jss
12/05/2012, 21:21
Dün yanımızda yürüyenler şimdi nerelerdeler :) Komiksin bro :) bana büyü diyorsun ya Yaşımı cismimi adımı adresimi yalçın bilir sor öğren öğret.

Axé Capoeira
12/05/2012, 21:29
İsa bu sefer bir şey deme bence haklı olarak diskalifiye edildiniz tamam güzel maçlar yaşattı 2 takımda ama maça çıkmayınca diskalifiye olmaları normaldi =)

Oli.Jss
12/05/2012, 21:34
Yav haraslamıyom ben diskalifiye itiraz etmedim ki. Tamam ettin diskalifiye de ne diye yok pişkin yok bilmem ne laf sokmalar falan. Yaptıysan yaptın ben ona itiraz eder gibi mi duruyorum ?

Arliath
12/05/2012, 23:37
Kurallarda açık olarak belirtiliyordu maç saatinin değiştirilemeyeceği üstelik siz PİŞKİN PİŞKİN maç saatinden kaç dakika önce değiştirmek istediniz, bir hatırlayım. İsiminin cisminin yaşının herhangi bir önemi yok o klavyenin başındayken. Ayrıca klavyenin başında değilken zaten bu tür konuşmalara hiç girilmez isim cisim muhabbetinden bahsediliyorsa. Burda bu tür konuşmalar için yer yok, kimse kimseyi zor kullanamaz hatırlatayım.

TearsOfClown
12/05/2012, 23:47
Sod takımıda OLİ takımıda bugün maça çıkamıcak. Maç tarihi uygun bi günü sizlere bildiricez kolay gelsin

Turnuvanın yeni sahibi MAguSM galiba. Hayırlı olsun ne diyelim

Beregond
12/05/2012, 23:48
Dün yanımızda yürüyenler şimdi nerelerdeler :) Komiksin bro :) bana büyü diyorsun ya Yaşımı cismimi adımı adresimi yalçın bilir sor öğren öğret.

Tabii ki yaşını ve cismini biliyorum, bu yüzden o cümleleri kurdum İsa'cım. Şimdi burada liseli muhabbeti yapmak istemiyorum da, abi abi dediğin günleri unutmuş gibisin sanki.

"Harun abi bize de bir takım videosu yapsan, bak ben de site için uğraşıyorum."

Saygılar efendim iyi geceler dilerim.

h.g harun abi :)

Edit: BRO'da olduk. :)

Oli.Jss
13/05/2012, 15:08
:D Sana abi demişim ha. Grafikerim diye peşimde dolandın lan :)

Neyse senle muhattap olmayak ya iki yüzlü herif. O

Beregond
13/05/2012, 15:49
Vaay arkadaş, grafiker miydin ki sen? Ben öyle birşey hatırlamıyorum. Bu logoları yapıp kendine grafiker diyorsan, hakikaten sana artık saygım sonsuz. :D

Gerçekten sonsuz, full yani. :D

Not: İki-yüzlü iltifatın için teşekkür ederim, daha iyilerini tanıyorum. :)

PsMSt
16/05/2012, 14:13
Magusm'un forum ACc'sinden o yorumu ben atmıştım, " bugün iki takımda maça çıkamıcak". Ama cidden yazıldığı gibi bi yorum değildir o. "jack danielsler hazır adresi verin yolluyorum" tarzında harasslar bu yorum için haklı. Bişey diyemiyorum ama bazen şartlar böyle gerektiriyo ve siz bizim şartlarımızı bilmediğiniz için ordan çok pişkince veya vurdumduymaz yazılmış bi yorum gibi geliyor. Aslında öyle değil. Takım arkadasım abi maç bugün değilmiydi kız arkadasımı ektim diyor, başkası geliyor hadi başlamıyormuyuz diyor. Rakip takıma soruyorum adamın dersi var onu bekliyoruz diyor. Adamlar kafeden arkadaslarımız zaten FW alma gibi olayımız olamaz. İki tarafında diskalifiye edileceğini zaten biliyordum ama bunun sebebi oli takımı değildir, Gelgelelim bazen arkadaslık 3.lükten daha ağır basıyor yapcak bişey yok.Ve son olarak "Farm4Honor turnuvası 3.lük maçına 0 post atıp (yani hiç kaale almamış gibi olmayıp) diskalifiye edilip turnuvayı hazırlayan arkadaslara ayıp olmasın diye" attım o postu. Zaten o maça çıkma ihtimalimiz yoktu o zaman diliminde kısaca. Burdan kendi adıma tekrardan özür diliyorum turnuva yönetiminden. Emeğiniz için teşekkürlerimi iletiyorum.