PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3vs1 yapıcam hangi heroyu ve itemi almalıyım

Qwas
17/09/2008, 14:39
Arkadaşlar arkadaşlarla 3vs1 yapıcam karşıdakiler o kadar iyi deiller birinde shadow shaman, birinde slayer ve sven var hangi heroyu ve itemi almalıyım lütfen söyleyiniz.

bora
17/09/2008, 15:02
bence

Lycan alıp

1.Travel
2.BkB
3.Trasque
4.s&y
5.Basher
6.basher kas

T-ThePhantomicLord
17/09/2008, 16:52
lycan olmaz. shadow shaman var. tutunca işi direk biter. bkb var dersende 85 saniyede bir fazla işe yaramaz bence. bence Slithice'i al ( naga ).

-Pt
-Manta
-Battlefury
-Buriza-do Kyanon
-Monkey King Bar
-Radiance

olabilir. ama önce linayı kes bi kaç skill'de hangisinin gerçek olduğunu anlamalarını sağlar. veya shaman'ı da kesebilirsin önce o zmn da lina hangisinin gerçek olduğunu anlasa bile bişey yapamaz :D

[GG]JohnQut
17/09/2008, 19:19
bana gore dk al splash dmg stun frost att armr can super olur
pt sy taraq taraq mkb assult kas sven disinda dmgdealer yok ondan ilk sveni al ve sonra zaten rhasta tutsada hex yapsada dmg veremezler yada agac al pt radi mom assault refresh taraq kas iki ultide cok rahat kesersin adamlari

Qwas
17/09/2008, 20:14
İtemlerin bazılarını anlamadım açar mısın onları

[GG]JohnQut
17/09/2008, 21:50
ozel mesaj attim

Qwas
18/09/2008, 17:07
Arkadaşlar shadow shaman adam değiştirdi doom yada lightning alacak başka hero söyler misiniz? 2 sinde de ne alabilirim ve itemleri yardımcı olursanız sevinirim

[GG]JohnQut
18/09/2008, 18:23
o tur skiller uzerine oynarsan havani alirsin tank ve oyun sonu basi hep domine bir hero secimi yapmalin bkb hood yada linken den birinide almalisin

caddedeki adam
18/09/2008, 23:16
katılıyorum dk ultısı yuzunden secebılecegın en ıyı hero olur o oyun.
splash sart.
never da olabılır.

unalbaba64
21/09/2008, 09:32
Tabikide Shadow Saman

koparcan
25/09/2008, 15:59
magnusu al cleave var ulti at sorasını o halleder :D

Feck
20/10/2008, 17:19
Adamlar biliyosa oynamayı 3 hero karsısında pek sansın yok gibi. Diyosan nooblar o zaman ben olsam axe, luna , roof (str agac) veya huskar alır Mutlaka hood yada bkb kasardım . Magnus nvm fln yalan kardesım onların karsısında.

eflatun
20/10/2008, 17:58
piskopat misin ya 3v1 yapican ve adamlari yenmeyi mi planliyosun.3 kisi birden alacak bir hero yok bu oyunda.Hele karsindaki herolar rathasha, lina, sven se hiç sansin yok.

midye
05/11/2008, 01:43
centuar, kunkka, phantom lancer, bunlar işini görür.

Wacaksiz
06/11/2008, 18:56
Fantom Lancer Al , Tek Kelimeyle İşlerini Bitirir.

Blackjack
06/11/2008, 19:57
bana da axe mantıklı geldi..

BladeHero
06/11/2008, 20:25
axe, phantom lancer, lich(bence deyinilmesi gereken bir hero), abaddon(ultisi sayesinde karşıdakiler noobsa gg:D) veya centaur,slardar tarzı alan stunları olan herolar olabilir... yanlarında sven yokken sıkıştırdığında cent.,slardar,lich veya axe süper olur eğer onlar çooook noob sende çooook proysan windrunner al ezersin nie uraşıosunki! ama roof alsanda ezemessin belki ama ölmezsin en azından veya adamlara deki : ben oynamıyom lan dediğim heroları seçin yada oynamıyak de :D ama mortred almak gibi bi gaflette sakın bulunma...

luna_imaginary
08/11/2008, 22:16
arkadaşlar bence lich eğer sen lich'i alırsan üçünüde alırsın intcidir canı azdır ama ultisi karşıda kaç tane hero varsa o kadar güçlü vurur. teke tekde berbat ama 3e birde süperdirsen en iyisi lich'i al. güven bana.

[Tr]CHaKaL
08/11/2008, 23:40
adamlar bilmiyorlarsa yani ilk dakikalarda ezilip cikcak tiptelerse bnce zeus al... bizim ark ole yapardi hepimizi alirdi...

gerci oyunu yapmisindir sn :D:D

II_Remedy_II
08/11/2008, 23:46
Tiny bence oyun başı onlardan fazla parayla başlıyacağın için early gamedeki mana ve aqrmor açığını çok rahat kapatırsın ilk 3 veya 5 olana kadar hafif pasif oynasan yeter ondan sonra bir stun bide toss zaten slayer ve rhastanın işini görür geriye birtek sven kalır onuda zaten tek kasmandan gelen parayla yaptığın itemleri kullanarak rahat bir şekilde alabilirsin

executioner
09/11/2008, 00:05
Aklıma bir şey geldi şimdi...
Bence Anti Mage al....
Pt Linken başlangıçta çık....
Ardından assault yapmaya çalış....
Hyperstone ve Zırhları al...
Basher çık 1 tane....
Ardından Assaultun recipeını al ....
Zaten kasana kadar biter bence....

Taktiğin şu olsun Mana Break ile blink al skill build olarak...
Git Shadow Shamana saldır....
Nedeni ultisi ...
Ultisini diker seni tutar sven stun atar lina stun atar ölürsün....

Önce Lina-Rhasta ya dal adı üstünde anti mage ....
Onlardan kasarsan Svene dalınca zaten manası kalmaz....

II_Remedy_II
09/11/2008, 00:19
Aklıma bir şey geldi şimdi...
Bence Anti Mage al....
Pt Linken başlangıçta çık....
Ardından assault yapmaya çalış....
Hyperstone ve Zırhları al...
Basher çık 1 tane....
Ardından Assaultun recipeını al ....
Zaten kasana kadar biter bence....

Taktiğin şu olsun Mana Break ile blink al skill build olarak...
Git Shadow Shamana saldır....
Nedeni ultisi ...
Ultisini diker seni tutar sven stun atar lina stun atar ölürsün....

Önce Lina-Rhasta ya dal adı üstünde anti mage ....
Onlardan kasarsan Svene dalınca zaten manası kalmaz....

3v1 için fazla kırılgan olur rakipte 3 stun var 1 inden kaçsan diğer ikisi kafadan 7 sn ye ye kadar stun demek(hexide katıyorum svenin stun ının cdsi 8 sn ardından o stunlasa rhastanın bi stunı daha açılır oda bi 5 sn kadar tutuyo yani linken bi kez pas geçer ama bir daha linken sırası gelene akdar ki budfa 20 sn oluyor nerdeyse sürekli stunda kalıcaksın) mag damage karşı dayanıklı olsanda yinede o arada yiyeceğin skiller seni kesmeye yeter ayrıca öyle bir hero almalısınki rakibi kestiğin sırada rahatça push yapıp kuleyi zorlamalısın ancak bu şekilde oyunu alabilirisn düşünüyorum

bu yüzdende hala tinyde ısrarlıyım bu arada arcaneden sonra çıkacağın bir bkb veya linken hayat kurtarıcı olur travel gibi itemlere pek ihtiyacın olucağını sanmıyorum çünkü eğer adam kesmek le uğraşırsan oyunu asla kazanamazsın asıl yapman gereken fırsat olursa kill almak onun haricinde ise bol bol crep kesip kuleye oynamak
adamlardan cok daha hızlı level alıcağını düşünürsek sen 9 lv olduğunda yani toss ve avalance fullendiğinde onlar yaklaşık 6 lvl olurki oda çok iyi kasarlarsa diğer türlü max 5 olurlar o zaman rhasta ve linayı sadece stun ve toss la alırsın veya 3-5 canla kacarlar onada bir dokunsan alırsın zaten geriyede 200-300 hpli bi sven kalıyor senin ise 10 lvl da itemsiz 1119 hp in var buda sveni almaya rahat rahat yeter

ooo_fresh_me
09/11/2008, 09:35
direk axe al 2 vg 1 hood tarak fury kas
saten senı stunlasalar bile stundayken bile helix calıscak

II_Remedy_II
09/11/2008, 11:50
direk axe al 2 vg 1 hood tarak fury kas
saten senı stunlasalar bile stundayken bile helix calıscak

rhastayla lina zaten range olarak vuruyor geriye bi sven kaldı helixin etki edeceği o kadar stunla stun süresi bitince cd nin biri dolar ömür boyu stundan çıkamadan yatarsın

bora
09/11/2008, 12:37
Bence blood en mantıklısı....Bir BkB,mjolinir,fly,fury işini görür.Zaten birini kesince canın fullenicek.;)

zeness
09/11/2008, 20:08
bence kasap al teker teker hepsini çek ormana öldür :D:D

II_Remedy_II
09/11/2008, 22:13
Bence blood en mantıklısı....Bir BkB,mjolinir,fly,fury işini görür.Zaten birini kesince canın fullenicek.;)

Slayerın stunı svenin stunı rhastanın stunı ve hexi var ve sen bu arada adamları kesebilicekmisin tamam birine ilk skilini atıp etkisiz kıldın diğerlerine naapıcaksın rhastanın skillerini kapasan o kadar hple slayer saydırır onu kapasan rhasta tutar hexler yine kesilmeni sağlar bkb kastında bkb yi 1 kez bastın adamlar kaçtı ikinciyi basana kadar adamlar hiçmi birşey yapmıycak

executioner
10/11/2008, 04:07
Başka mantıklı fikir:
Anub'arak
Linaya stun+ mana burn+ulti
Rhastaya stun+mana burn+ulti
Svene stun+mana burn+3.skill+ulti

Bence böyle böyle kesersin...
Ama anub alırsan sana şart item lothar......

Pt
Lothar
Linken
1 tane Blade mail
Butterfly
Radi çık ulti+lothar süper gider....

Bence çıkılabilir...

doukan
14/11/2008, 22:56
Başka mantıklı fikir:
Anub'arak
Linaya stun+ mana burn+ulti
Rhastaya stun+mana burn+ulti
Svene stun+mana burn+3.skill+ulti

Bence böyle böyle kesersin...
Ama anub alırsan sana şart item lothar......

Pt
Lothar
Linken
1 tane Blade mail
Butterfly
Radi çık ulti+lothar süper gider....

Bence çıkılabilir...

LOTHARMI!!!!!??? bsy demiecem artık forumun haline bak ilk acıldıında n güzeldi...

II_Remedy_II
14/11/2008, 23:00
LOTHARMI!!!!!??? bsy demiecem artık forumun haline bak ilk acıldıında n güzeldi...

Tek tek kesiceğin için birini hızlıca kesip kaçmak için lothar diyor heralde

executioner
15/11/2008, 00:51
Ewt aynen....
Ulti saldırı sırasında kullanılır...
Bn lotharı kaçış + geldiğim belli olmasın die kasarım