PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Diablo III Collector's Edition Benimdir!

CoolStoryBro
15/05/2012, 01:38
2863

Sağda duran çantalı CoolStoryBro adlı eleman ben olurum. Haydi hayırlı tıraşlar ehehehe.

"Nasıl sen alabildin?" sorusuna verdiğim cevap şu şekildedir;

"Çok almak istediğin bir şeyi bir firma istanbul için 300 adet civarı olarak satarsa ne yapılır. 1-Lale gibi kaç milyonluk İstanbul'da ilk 300'de olayım diye tırmalanır ve 150. olunur. 2-Civar illerden güvendiğin bir arkadaşınla konuşulur. Adresi alınır. Sonra ona pizza söylenir. Sonra da Ya Allah diyerek sabır hızına güvenip 12 saat sıra beklemeye çalışılınır. Ne kadar sabırlı olduğumu kontrol etmek isteyenler şu fotoğraftaki "O sabırlı eleman kimdi?" sorularına göz atabilir. Link (http://i45.tinypic.com/vfib9g.jpg)"

Şakayı bir kenara bırakırsak o CE'yi hakettim lan ben. 12 saat bekledim diyorum ya ONiki saat bekledim tam. Saatler ilerledikçe yorulsam ve kaynak kavgası büyüse de güzel ortamdı be, güzel insanlarla tanıştım iyi eğlendim. Bir de o kadar fotoğraf, video çektiler bi tane doğru düzgün koymamışlar yarına saklıyolar heralde. Bu arada Collector's Edition satılıktır fiyatı; 600tl + unicorn. (arttıran varsa söylesin yoksa gittigidiyorda müşterisi var)

Başlık ve hikayenin bir kısmı esinlenilmiştir, kaynak: Diablo 3 Collector Edition Bizimdir! (http://www.gamehonor.com/showthread.php/14091-Diablo-3-Collector-Edition-Bizimdir!)

Nighthawk
15/05/2012, 03:08
Hadi hayırlı olsun :) İBB kamerasından izledik biz de orayı :P

WeRdeR WeReMeM
15/05/2012, 09:29
Hayırlı olsun ;) ;) ;) Ben daha oyunu deneyemedim evime gitmek için sabırsızlanıyorum. Dün nöbete kaldım şansıma ya :(

napstar
15/05/2012, 09:35
İyi takip etmişsin gelişmeleri çünkü oradaki dağıtımdan sonra Collecter's Edition için başka bir izdiham olmayacaktı.

Ben 15 mayıs gecesi taksim gece lansmanında deneyeceğim şansımı, emin değilim ama sanırım 100 tane CE de orada satılacakmış eğer bana kalırsa alıcam ama pek sanmıyorum bırakacaklarını. 14 mayıs sabah 8 de etkinlikler başlayacaklarmış millet çadır kurup bekler orada.

You Believed N' made it.

WeRdeR WeReMeM
15/05/2012, 10:10
Bu arada unicorn ne oluyor ?

CoolStoryBro
15/05/2012, 12:54
Bu arada unicorn ne oluyor ?

Alnının ortasında tek boynuz olan beyaz renkli mitolojik at. Mitolojide saflığın ve temizliğin sembolüdür. Kanı içildiği zaman ölümsüz olunduğuna, bu nedenle öldürmenin lanet getireceğine inanılır. Kendisine gittigidiyordan başka yerlerde rastlamak çok zordur.

Hapkido
15/05/2012, 13:01
O zaman rastlaması o kadar zor bir hayvan değilmiş.