PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : güven veren bir dota oyuncusu

Burakula
17/05/2012, 21:30
pub dota oynamaktan gerçekten sıkılmaya başladım. sözün kısası clan aramaktayım.
iyi oynadığım mevkiler:stuner ganker, nuker iyi oynarım becerim vardır. roam yapabilirim. semi carry ve sup da oynarım fakat bana verilen görevler genele nuker ve str stunerlar ya da tank olmustur hep.
har carry oynayamıyorum o laneden ayrılmamişini beceremiyorum combat gelememek ihanet gibi geliyor:S ayrıca hard carry olan agiler çok zevksiz ve basit:S
str heroları iyi kullanırım onun dışında iyi oynarım diyebildiğim intler vardır.

daha önce 80s ve lh gibi clanlarda oynadım pek tanınmış değillerdi.
dota2 tecrübem mevcut.
en önemli criterim picker dır pickerım güven veren biriyse ve iyi pick yapıyosa gerçekten oynayışımı çok etkiler.
ilgilenen olmıcak biliyorum ama bi hata olur da biri ilgilenirse pm le ulaşablr ayrıntılı knusurz

Berkantk
18/05/2012, 11:11
combat gelememek ihanet gibi geliyor:S
Çok güldüm asduhqwueas :D:D:D pub dan sıkıldıysan illa ki dota 2 de clan bulman şart değil. Yani maksat kaliteli oyun oynamaksa GHIDL yi deneyebilirsin.

Jesus
23/05/2012, 04:38
dota 2 de daha adam akıllı clanlar oturmadı

Krizalid
23/05/2012, 10:58
Daha rolleri bilmiyorsunuz klan arıyorsunuz ben de bunu anlamıyorum.

Nuker, stunner, tank ne ya...

MrFoseptik
15/06/2012, 22:35
Daha rolleri bilmiyorsunuz klan arıyorsunuz ben de bunu anlamıyorum.

Nuker, stunner, tank ne ya...

nuker . disabler . durable 'nin kendince söyleyiş tarzı.

FailGang
15/06/2012, 22:38
Adam öyle diyor olabilir sen neden adamı cahillikle suçluyosun???

D1e-_-
15/06/2012, 23:30
Krizalid haklı, daha mevkisinin adını bilmiyorken nasıl bir klan bulmayı düşündüğünü anlayamadım. Neye göre oynicak stunnerim ben kardeş. Abi hem carry stunner hemde support olan var biraz saçma yazmış. Bir iki replay bıraksan iyiydi hani alcagımdan degil de en azından bakar görürdüm "ha bu oyuncu böyleymiş ok" diye. Her neyse inşallah aradığın klanı bulursun. Ama kaliteli oyun istiyorsan ligler var Mesela türk ligi olan GHIDL var bu forumun ligi.

Not: Güven veren derken şunu koymak istedim konuya girerken
http://www.youtube.com/watch?v=hrtZy_huCL0&list=UUzZfLevaK5xkixUPeYHzEqQ&index=3&feature=plcp
ilk 5 saniyesi

BorisPeace
19/06/2012, 20:10
Dota 2 Klan Başvuruları bölümüne taşındı.

Burakula
19/06/2012, 20:30
nuker ve ganker için bkz:dota2 oyunu içerisinde hero seçme ekranında ki ''role göre'' bölümü
stuner için: stuner değil stuner ganker yazmakta yani ikisini birlikte kullandım sebebi de ganker tarzı herolarda zaten genelde stun bulunması. ayrıca belirtmemin nedeni de stunu olan heroları iyi oynarım stun zamanlamam iyidir bu yüzden.

bu arada clan eles altına ismim yazılmış bulunmaktadır konu kilitlenebilir.

dude
19/06/2012, 23:55
Çok güldüm asduhqwueas :D:D:D pub dan sıkıldıysan illa ki dota 2 de clan bulman şart değil. Yani maksat kaliteli oyun oynamaksa GHIDL yi deneyebilirsin.

eminim forumda başılıgı vardır ama bulamadım çok yorgunum su an ondan heralde.tamamen cahilliğimden soruyorum GHIDL nedir? ben dota da baya eskiyim artık o zaman oynayan arkadaslardan eser yok ya evlendiler yada iş hayatında kaybolup gittiler. dota 2 public oyunlar cok nadir bi halta benziyor bnede acikcasi kaliteli oyunlar ariyorum.

TauHunter
20/06/2012, 00:27
nuker ve ganker için bkz:dota2 oyunu içerisinde hero seçme ekranında ki ''role göre'' bölümü
stuner için: stuner değil stuner ganker yazmakta yani ikisini birlikte kullandım sebebi de ganker tarzı herolarda zaten genelde stun bulunması. ayrıca belirtmemin nedeni de stunu olan heroları iyi oynarım stun zamanlamam iyidir bu yüzden.

bu arada clan eles altına ismim yazılmış bulunmaktadır konu kilitlenebilir.

stunner diye ömrüm boyunca öyle birşey duymadım. Ayrıca takım rollerinde sadece bir AYRINTIYA kitlenen bir rol yoktur. Mesela biz scout niyetine bir lanayayı runenin dibinde meld ile bekletmesi veya adamın sadece tavuk alıp beklemesi çok saçma olmazmıydı. Anladığım kadarıyla sen Roamer oynamak istiyorsun ve bu işin STR, AGİ veya İNT herosu olmaz. Statına göre oynamıyacaksın rolüne göre oynayacaksın.